Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Абе с тоя blogspot да не излезе, че съм с най-голямата пи*ка (то няма да е лъжа де) :lol:
Чакай развитието.....
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Абе с тоя blogspot да не излезе, че съм с най-голямата пи*ка (то няма да е лъжа де) :lol:

Не си - гарантирам ти! 8)
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ха ха ха :). Прочетох поста, кефи ме, доста добре, браво и поздравления за отделеното време :).
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ха ха ха :). Прочетох поста, кефи ме, доста добре, браво и поздравления за отделеното време :).
Като ми дойде музата ще я продължа
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Абе с тоя blogspot да не излезе, че съм с най-голямата пи*ка (то няма да е лъжа де) :lol:

Сео оптимизаторки няма ли дето да издават на кой от сео оптимизаторите тука е по-голема пишката или само момченца с това се заниамвате в тоя форум
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио



хаха, мерси за вниманието, uphero... пандите и пингвините обаче ме плашат. Аз съм фен само на вътре сайтовата работа, он пейдж оптиизацията. Никога не съм задълбавал особено в seo писанията и съветите на хората, само до колкото в е такива диалози на живо е ставало дума. Гледам да спазвам правилата на Google точно. Нещо, което я кажи тука във форума колко от хората нарушават е тея забрани тука - https://support.google.com/webmaster...er/66356?hl=en
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Като ми дойде музата ще я продължа

И на мене ми дойде музата с помощта на много алкохол и следколедните размисли за живота и миналото и сътворих самоиронична и автобиографична статия, в която освен всичко съм разкрил най-важните тайни на гугъл по аналогичен и завоалиран начин хахах тъй че ако иска някой да бъде просветлен в тая наука , трябва да се запознае добре с автобиографичния ми материал : ) Впрочем преди няколко дни съм променил текста на темата тук, първото ми мнение тук в предприемача в тая тема смисъл

Ето тука са разкрити тайни методи, водещи до първа страница в Гугъл :) хахах
http://reklamavinternet.reklamiotgoogle.com/най-добрият-сео-оптимизатор-в-българи/
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Обаче много странно, по принцип аз ако питам нещо не стават теми по-дължи от 1 страница, но ако напиша че предлагам web услуги може да направя и рекорд :D Струва ми се че повечето от вас влизате тук да се забавлявате, но в повечето случай като че ли трябва да има някой да нареждате. Не толкова трудно човек да се отпусни и да пиши каквото си иска. Някой път ако ми е скучно трябва и аз да напиша една такава
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Хелоу на всички.

Мисля че бъркате.е

Няма значение дали той е.добър сео оптимизатор или не.
Дали прави глупави неща.според вас.
Той така си разбира живота и така го живее. Това че.е.различен не го прави по-глупав от вас.
Точно обратното.
И понеже съм сигурен в твърдението си, без дори да го познавам, мога да ви предлож. да направим експеримент?
Нправете едно Съревнование не по сео, а по ай кю примерно. Аз ще.заложа на него.
Защото има много хора Тук които се мислят за умни но са в.голяма грешка.
Това че.си се специализирал в.дадена област или си успял в някое начинание не те.прави умен.

А това.че. си различен Не те прави глупав или изрод.
Осъзнайте.се че.хората са различни. Защото Са видели света по друг начин и примерно са осъзнали истини.които за вас са ерест.
Дразни ви това че.парадира. А знаете ли. Защо гоПрави?

Пиша.през.телефон и ми е малко кофти краснописа.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Хелоу на всички.

Мисля че бъркате.е

Няма значение дали той е.добър сео оптимизатор или не.
Дали прави глупави неща.според вас.
Той така си разбира живота и така го живее. Това че.е.различен не го прави по-глупав от вас.
Точно обратното.
И понеже съм сигурен в твърдението си, без дори да го познавам, мога да ви предлож. да направим експеримент?
Нправете едно Съревнование не по сео, а по ай кю примерно. Аз ще.заложа на него.
Защото има много хора Тук които се мислят за умни но са в.голяма грешка.
Това че.си се специализирал в.дадена област или си успял в някое начинание не те.прави умен.

А това.че. си различен Не те прави глупав или изрод.
Осъзнайте.се че.хората са различни. Защото Са видели света по друг начин и примерно са осъзнали истини.които за вас са ерест.
Дразни ви това че.парадира. А знаете ли. Защо гоПрави?

Пиша.през.телефон и ми е малко кофти краснописа.

Доживях и това. Аз тука сега трябва да благодаря на AMOUN, благодаря ти за защитата!

Обаче защо ги атакуваш? Не е ли по-добре да говориш по принцип, а не да казваш "от вас".
Щото ако казваш нещо от рода "може някой да се дразни, че човека парадира, а не разбира, но това не значи че е по-глупав от специализиралите се в една област и т.н. ... " Щото така все едно ги атакуваш и хулиш, което хем по-трудно ще приемат пуката и съвета ти, хем може и ти да си го отнесеш. Т.е. да се избегне обидата у човека, който критикуваш или съветваш един вид....

А иначе това хората са много агресивни и незагрижени за другия. Дори някой да е мега надут, а всъщност зле, то трябва ли да се подиграва човек с него, да го обижда... много ниско ниво на взаимоотношение... Са обмислям как ще се реагира на послание "много мързелив сео експерт търси клиенти срещу 6 000 лв. на месец"...
 
Последно редактирано:
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Предлагам да се добави раздел Петъчни теми
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Намери и ти кой да поучаваш. Той @AMOUN си е сам войн..
Имаше някакъв легален курс или по-скоро тест за IQ, който е 1-2 пъти в годината, който се признава в цял свят за истина и беше около 25 лв преди, мисля.
Ако имаш предвид, да се тестваме на някой онлайн сайт, на който накрая има поле "Изпрати СМС, за да видиш резултата, навит съм, ако ти ми платиш смс-а 8)
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Дайте ги тея тестове да се видите кви сте прости :D
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Абе, днес не е ли понеделник? :rolleyes:
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Абе, днес не е ли понеделник? :rolleyes:

От месец съм в отпуска и грам не ми пука кой ден сме
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Хелоу на всички.
Той така си разбира живота и така го живее. Това че.е.различен не го прави по-глупав от вас.
Точно обратното.
Това че.си се специализирал в.дадена област или си успял в някое начинание не те.прави умен.
А това.че. си различен Не те прави глупав или изрод.
Осъзнайте.се че.хората са различни. Защото Са видели света по друг начин и примерно са осъзнали истини.които за вас са ерест.
По този повод се сетих за едно изказване на Милен Цветков преди време, което ми се видя много вярно.
Беше по повод на това, че една мацка в едно шоу не знаеше кои са европейските столици и веднага я обявиха за пълна тъпанарка. Обаче момичето си има пари и приятели и си живее добре. Мисълта на Милен беше, че в момента не е толкова важно да си голям ум и много интелигентен, а да напипаш пулса на живота и да си практичен в определени ситуации, което да ти носи лична изгода. И даде пример с много умни хора с научни титли, които директно си мизерстват, а други с уж килийно образование с едно хитро хрумване са натрупали прилично състояние и живеят щастливо. :)
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

По този повод се сетих за едно изказване на Милен Цветков преди време, което ми се видя много вярно.
Беше по повод на това, че една мацка в едно шоу не знаеше кои са европейските столици и веднага я обявиха за пълна тъпанарка. Обаче момичето си има пари и приятели и си живее добре. Мисълта на Милен беше, че в момента не е толкова важно да си голям ум и много интелигентен, а да напипаш пулса на живота и да си практичен в определени ситуации, което да ти носи лична изгода. И даде пример с много умни хора с научни титли, които директно си мизерстват, а други с уж килийно образование с едно хитро хрумване са натрупали прилично състояние и живеят щастливо. :)

Ставаше въпрос за Черната Златка, която в предишния й Брадър не знаеше мега известни столици. Като излязла попрочела туй - онуй да не се излага. Сега втория Брадър , в който участва, го спечели и обеща, че ще даде джипа, който беше наградата за победителя като дарение на момче, което се нуждае от животоспасяваща операция.

А идеята на Милен Цветков, с която защити Златка, беше, че интелигентния човек е приспособим към средата и е адекватен в обществото и ситуацита, а това с познанията на информация, с която можеш да успееш в кръстословица, не е показател за интелект.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Фанаф линка с тъч пада на лаптопа?!?
 

Горе