Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Фанаф линка с тъч пада на лаптопа?!?

Са ше се оплача на колегата, щом ти е толко лесно... А иначе това за марихуаната в другата тема не е за тебе, аз на теб съм ти безкрайно благодарен, от внимание не мога да се оплача в предприемача, като кифла на червени токчета с мрежести чорапи съм у тоя сайт хахахахаххаха
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

абе тая тема още ли е тука ... има си пазар ... егати
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

абе тая тема още ли е тука ... има си пазар ... егати

Темата освен за пазара е и дискусионна, провокативна, с цел да покаже истинското лице на сео оптимизаторите :)
Тезата, която застъпвам, се споделя от много истински опитни програмисти. Прочете ли първото мнение, в което обяснявам, че е измама seo оптимизацията?
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Са ше се оплача на колегата, щом ти е толко лесно... А иначе това за марихуаната в другата тема не е за тебе, аз на теб съм ти безкрайно благодарен, от внимание не мога да се оплача в предприемача, като кифла на червени токчета с мрежести чорапи съм у тоя сайт хахахахаххаха
Веднъж ми се случи един рус мой приятел да го объркам за руса наточена госпожица.. Така, че продължавай.. Харесва ми стила ти :)
 
От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

с цел да покаже истинското лице на сео оптимизаторите :)

Едно си баба знае, едно си бае...

Отписах се.

ПП
Добре, че съществуват истински SEO оптимизатори. :beer:
 
От: От: От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Едно си баба знае, едно си бае...

Отписах се.

ПП
Добре, че съществуват истински SEO оптимизатори. :beer:

Съществуват - собствениците на сайтовете, които сами и със свои служители си правят сайтовете големи и качествени на съдържание. А другите са манипуланти, хакери един вид, които google все повече успява да улови.
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Стига си злобял бе кретен
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Стига си злобял бе кретен

Господине, бихте ли престанали да пишете в моите теми, както и да ме квалифицирате с хулигански понятия!

Кое не Ви допада в моите теми в този интернет форум?

Благодаря предварително за евентуалният Ви сериозен отговор.

Бъдете здрав, щастлив и положителен, всичко най-добро Ви желая!
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Иди се гръмни
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Хора, много благогаря на всички, които ме хейтваха и ми пускаха кофти репутации, кофти itrade-ове и там всякакви чудесии... и на всички, които ме критикуваха т.н. НАИСТИНА, никога не съм учил толкова много неща в областта на уеб мастърствто за седмица... някой нахендри сайта ми, че бил жалко подобие на сайт, та сега си глася в момента тема za wordpress от 2013та от топ 10 темите според форбс.. И звеееерски ме кефи тая тема, иде ми да й пратя дарение. ... Ядосахте ме на момемнти и ше хана най-накрая да напълня сайта ми да го класирам на всички ключови думи , що търсят клиентите в топ 3... въпреки ужасния ми мързел да го правя..

Та, невероятно градивни се оказаха всичките Ви хейтвания, критики, подигравки и т.н. Ако така продължавам скоро ше съм сред топ seo-тата и уеб програмистите в тая държава или поне след топ класираните и известните... хахах Пак благодаря, сега мисля да отида да изпия една ракия или нещо такова в кръчмата или някое клубче за Ваше здраве...

Направи Ви обичам!
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ти имаш психически отклонения..
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Колега извинете "Dan Makaveli" .... много сте мил с господин най-добрият ... не ,че аз разбирам но поне от прочетеното ми е странно " Цар Киро на СЕОто " как ще ми вземе стотака когато е много рамотен и фише равилно ... :?
А за отклоненията дано не са леви,че бая хора може да подгони :С
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си ГОЛЕМИ клиенти за портфолиото

Дигам си темата, за да се похваля, направил съм го в заглавното мнение на темата... видях току що, че съм класирал сайт при търсене на РЕМОНТ НА ПОКРИВИ на 7-мо място в Google. Всичко по сайта е правено от мене, домейна е купен прди 6 месеца, а по сайта съм спрял да пипам преди около 3 месеца някъде. След това само по някой линк съм пускал.
Ако сайта остане така, ще спестя бол пари на хората... мързи ме да смятам точно колко и да проверявам през адуърдса колко ще са на годишна база...

Май първоначалният ми нахъсан вариант на тая тема ще се окаже истина.
 
Последно редактирано:
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Ти сериозно ли или се бъзикаш? :beer:
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Мислиш, че "ремонт на покриви" е някаква конкурентна фраза ли :) ... вероятно и курс по компютърна грамотност ти трябва ;)
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Както казва един мой познат - "Дайти пуканк'ти и два стола да гледами, чи сиира стана гулям."

Stephen-Colbert-Popcorn.gif
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Мислиш, че "ремонт на покриви" е някаква конкурентна фраза ли :) ... вероятно и курс по компютърна грамотност ти трябва ;)

тийнейджърска изцепка, мойто момче, дай да видим ти нещо класирал ли си някога, че приказваш...
 
От: Изключително добър сео експерт търси първите си клиенти за портфолио

Класирал съм всичко, което трябва и когато трябва :) , кой си ти, че да ти се доказвам?
 

Горе