Измама ли са PTC сайтовете

valery11

Member
Здравейте,напоследък чух от мои познати че PTC сайтовете били измама.Верно ли е това?Възможно ли е след като имам дебитна карта регистрирана на мое име и свързана към пейпал самите ptc сайтове да ми теглят пари авансово оттам или не?
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Не, не са измама. Темите за тях попадат съвсем случайно в Кофа. Някаква аномалия необяснима :) .
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Ако си навит да си губиш времето и да попадаш на яко скемове, то това са твойте сайтове - PTC сайтовете. :) Мисля, че попадането на теми от този сорт в "Кофа" не е от няй-случайните явления тук. По-случайни са тези със съформуците питащи дали са далвера въпросните сайтове. Еми не са.

Ако искаш да се изнасилваш психически - отиди на пиесата - "Монолога на вагината". По-добре е като опция. :)
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

то целият сайт е една измама. вие какво очаквате да праите пари на готово ли? най-сигурно си е да правите уебстранци, php, perl, ajax. този сайт и неговите програми ви мътят главите. ама вие съвсем ли сте некадърни, че се занимавате с такива програми. хей хора работете нещо реално, а не нещо измислено да цъкате програми и реклами. не си губете времето. открийте какво има в самите вас. това са пълни глупости. не всичко, което хвърчи в този сайт се яде.
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Да, седя твърдо зад това мнение. Евалата, пич. Това се казва позоция, силна и реалистична. Другото е билшит, и да ми се обяснява колко лесно и бързо ставало и незнам си какво, нема такива филми хора. Лесни пари няма, и колкото по-бързо го осъзнаете, толкова по-добре ще е за професиоанлното ви развитие, ако искате такова в интернет. :)
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Аз като по-прост да ви кажа, че за да вземеш пари от някъде първо трябва да свършиш нещо. Независимо да ли са PTC или Affiliate програми трябва да направиш нещо за да изкараш парите и да ти платят(комисионна да речем). Всички програми които ти обясняват как ще изкараш пари докато си бъркаш в носа не са стока.

Дори и измамниците трябва да направят нещо - да измислят мошенгия и да я приложат за да вземат пари. Подчертавам да "измислят", а не да кликат като слабоумници.

И те така.. :)
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Пълна измама , патил съм си много, в смисъл много време съм изгубил с глупостите на букс.то , помеждудругото имат да ми дават повече от 100 долара от 1 година . Сам си прави изводите
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Ами понеже бизнеса е много процфтяващ и много хора опитват да припечелят нещо,появиха се и много сайтове измамници...Докато има и сайтове,които наистина мисля,че могат да ти докарат доходи,но определено те не са големи,а и си трябва постоянство..
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

http://nethoto.free.bg/ - Разгледайте публикувал сам сайтове които плащат 100%.. Малко търпение и всичко се получава !!!!
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Здравейте,
и аз преди като вас се занимавах с PTC сайтове. Признавам, изкарах някакви пари, но не смятам че си заслужаваха нито усилията, нито загубеното време. И още по лошото - когато натрупаш достатъчно реферали и започнеш да печелиш "реални пари", те спират да плащат. Типичен пример: bux.to.
Но сега няма да ви говоря за това. В момента наистина открих бизнеса на моите мечти и правя всичко по силите за развиването му. Принципът му на работа е подобен на Ptc сайтовете. Отново можете да градите мрежа от реферали под себе си, като няма риск компанията да спре да ви плаща (или поне не толкова реален). Компанията е американска, съществува от повече от 30 години, работи в над 140 държави и има над 2 милиарда долара годишен оборот.
Единствената разлика с PTC сайтовете е, че това е реален бизнес, и не се развива online. Можете да го рекламирате online, да събирате реферали online, но всичко се случва в офиса, с подписване на граждански договор.
И така, както гласи поговорката: "Предпочитам да печеля по 1% от усилията на 100 души,
вместо 100% от усилията на един човек". Ако оценявате възможноста и искате да получите повече информация, пишете ми на е-мейл:

[email protected]

Също така ви препоръчвам и следните връзки:

http://flp.bg/
http://vbox7.com/play:ff9c3f01
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

в тези сайтове се пе4ели около 2-10 цента на ден(средно 3-4) ако влезе6 сега в най известният монитр PTCINVESTIGATION ще видите 4е участвайки в поместените 40-50 сайта ще спе4елите около 100 лв на месец за 2,5-3 4аса кликане дневно, казват 4е от правенето на уебсайтове се пе4елило пове4е , статистиката пак си остава вярна 95 % не пе4елят нищо от тях, което означава 4е 95 от всички 100 души биха спе4елили пове4е от ПТЦ (бъкс) сайтовете отколкото от адсенс и афилиейт, ТРАГИЧНО НО ФАКТ
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Здравей, отговорът тук няма как да е еднозначен :) има и такива и такива, аз лично съм ползвал няколко от тях, но успехът зависи много сериозно от целта на сайта и цялостния маркетинг...
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Аз лично не съм доволна..Посещавах два сайта, за който бях чувала много добри отзиви, но накрая и двата се оказаха измамници и разочароваха много хора..Все пак може да има и такива,които плащат, но внимавайте, когато се доверявате на тези сайтове. :)
 
Re: От: Измама ли са PTC сайтовете

Аз лично не съм доволна..Посещавах два сайта, за който бях чувала много добри отзиви, но накрая и двата се оказаха измамници и разочароваха много хора..Все пак може да има и такива,които плащат, но внимавайте, когато се доверявате на тези сайтове. :)
Има, някъде, но от толкова много скам вече не се и знае кои стават и кои не. Даже което и по-лошо, не си личи и по самия сайт дали са измамници, за това не си и струва да се прави каквото и да е с такива сайтове. Да не говорим, че да кликаш като луд за една стотна от цента е другата причина да изглеждат толкова несъмпатично тези сайтове. Само се надявам те да замрат, за да се научат, че така не се прави бизнес.

Ако си занимаваш всичко останало, което е споментато тук може да имаш по-голям шанс да правиш някакви добри пари онлайн. Успехи, ако решиш да се занимаваш с това, което обсъждаме в по-сериозната част от форума. За другата - Кофа, не гарантивам успехи. :)
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Кой ви лъже, че няма пари в ptc сайтовете ? На мен всеки месец китайчетата ми пращат по 100, 200 $, по досетливите нека се сетят защо :)
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Здравей, отговорът тук няма как да е еднозначен :) има и такива и такива, аз лично съм ползвал няколко от тях, но успехът зависи много сериозно от целта на сайта и цялостния маркетинг...
xaxaxaxa оптимист
 
От: Измама ли са PTC сайтовете

Дори и да се намери качествен и плащаш сайт...няма смисъл да си хабите времето за дребни стотинки :)
 

Горе