Измама от Пейпал по мейла - paypeil.com

От: Измама от Пейпал по мейла - paypeil.com

Кажи ми честно, че не си се вързал. Не е до малоумщина, а до обща култура при работа с онлайн приложения. Айде, за BurnX разбрахме, че е шаран, ама ти.... ?!?

Вързах се. Получавам този маил реално от paypal поне три пъти месечно и така от години :) Просто получих спама в точния момент в точното време, бях разсеян с 100 други неща и не внимавах, на всеки може да се случи. Честно казано на фона на огромния спам, които ми минава през ръцете, това за което сигнализира Георги е новаторски и хубаво да се има предвид. Определено доста от хората работещи редовно с пейпал ще се вържат. Просто ако дневно получаваш по 20 - 30 съобщения от тях, загубваш навика да гледах хедъра на съобщението и другите признаци.
 
От: Измама от Пейпал по мейла - paypeil.com

Кажи ми честно, че не си се вързал. Не е до малоумщина, а до обща култура при работа с онлайн приложения. Айде, за BurnX разбрахме, че е шаран, ама ти.... ?!?

И кои разбрахте , че съм шаран ? При положение , че видях измамата и просто реших да споделя да не изгори някой от недоглеждане. Не съм очаквал такава злоба уж от стари потребители с репутация..... Кое точно му е малоумното на темата? Че предупреждава за потенциална опасност за кражба на акаунт? И не всички ще им щрактне нещо , че е измама , защото адреса е подобен , сайта е практически еднакъв с оригинала. Аз поне не мога да разбера кое провокира тая омраза към една по-скоро информативна тема. Ама явно си на друго ниво ти и тия неща са под теб. Както казах създай си форум и покани само отбраните......
 
От: Измама от Пейпал по мейла - paypeil.com

Нека админите съберат всички теми за PayPal измами в една и там се джанкайте...

Не знам тази тема с какво ще е полезна
Може би с това да не сме глупави като първолаци
Ще оперираш постоянно с ПП и няма да забележиш, ами не съм виновен, ама някои ако го считат за нормално, да не ми пускат тука други глупави теми
 
От: Измама от Пейпал по мейла - paypeil.com

Не знам тази тема с какво ще е полезна
Може би с това да не сме глупави като първолаци
Ще оперираш постоянно с ПП и няма да забележиш, ами не съм виновен, ама някои ако го считат за нормално, да не ми пускат тука други глупави теми

Маймунке 99 % от мненията са краварски и с 0 полезност , ти ли ще правиш забележки кой да пуска теми ? Когато те баннаха се беше свил като мишле , гласа не можеше да ти се чуе , сега пак почна да си показваш селския манталитет. Ама защо пък трябва да те търпим ? :drama:
 
От: Измама от Пейпал по мейла - paypeil.com

Темата ще е полезна да не са глупави като първолаци отнесените от вихъра потребители. Прав си - темата не е за тук. По-полезна тема ще е, ако всички релевантни на тази се съберат в една и просто да се актуализира с нови опити за измама. Така няма да се разводнява форума с излишни теми, а прохождащите в пейпал операциите ще бъдат информирани за рисковете от измами.
 
От: Измама от Пейпал по мейла - paypeil.com

Записвам се да следя дербито. Да не го спрете сега, ей.:D
 

Горе