Изненада за рожден ден на приятелката ми

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте колеги,

от доста време не съм писал тука, че нямам време.. Обаче сега имам нужда от малко помощ.. Така след около 1 месец приятелката ми има РД и смятам да и направя изненада. Тя сега е първа година студентка и се е разделила с приятелките и всички наляво надясно... предполагам и липсват.. Тааа реших изненадата да включва това.. Примерно всяка една от тях да държи по 1 буква от името и в отделна снимка и след което да направи колаж на 1 място . И накрая отдолу аз да държа на друга снимка обичам те. Как ви се струва идеята как може да се направи това.. към кой да се обърна за извършване на процедурата в смисъл за изкарване на плаката, към фотос или друга фирма? По-добре ли ще е примерно ако е в рамка?? някакви допълнения за идейката и примерно някой оттука би ли ми помогнал примерно да си играе на фотошоп за да е мн по-оригинално.
 
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Вероятността да се издъниш се увеличава правопропорционално с увеличаване на броя букви от които се състой името на приятелката ти.
т.е. ако е с трибуквено име - вероятността да се зарадва на хората от снимката е по-голяма, отколкото ако е с 10-буквено име

:mrgreen:
 
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Изведи я на ресторант, напий я и после направи така както правят истинските мъже, к'ви са тия педалски работи :lol:
 
Много романтично бате, но едно ще ти кажа само - предметите са неща, които връщат спомени и моменти. По-добро от тях са именно спомените. Подари и този спомен, които описваш. Не знам как си с бюджета, но събери приятелите й, които ще са на снимката, и я направете тази снимка заедно. Ще и остане за цял живот - и като я гледа, няма да вижда само снимка с приятелите си, а спомен, който снимката е запечатал. ;) Ефектът ще е в пъти по-голям. А и след това, мисля че е твоя за винаги. :) Ако вече не е де. :) А снимката ще е те държат буквите над главите ви, докато вие сте прегърнати в средата или се целувате. :)

Вече ефектът от изненадата сам ще се досетиш как да го направиш. Това, ако ще е в този дух, както си го замислил.
 
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Здравейте колеги,

от доста време не съм писал тука, че нямам време.. Обаче сега имам нужда от малко помощ.. Така след около 1 месец приятелката ми има РД и смятам да и направя изненада. Тя сега е първа година студентка и се е разделила с приятелките и всички наляво надясно... предполагам и липсват.. Тааа реших изненадата да включва това.. Примерно всяка една от тях да държи по 1 буква от името и в отделна снимка и след което да направи колаж на 1 място . И накрая отдолу аз да държа на друга снимка обичам те. Как ви се струва идеята как може да се направи това.. към кой да се обърна за извършване на процедурата в смисъл за изкарване на плаката, към фотос или друга фирма? По-добре ли ще е примерно ако е в рамка?? някакви допълнения за идейката и примерно някой оттука би ли ми помогнал примерно да си играе на фотошоп за да е мн по-оригинално.

Това според мен е супер сложно и ненужно като логистика. Да се свържеш с всичките й приятелки, че и букви и бля бля... Ако пойнта ти е в последното изречение и някой да ти помогне ... безплатно е много трогателно, но все пак има и малки неща, с които ако зарадваш приятелката ти, ще са по-ценни от всяка манефистация и фойерверки в центъра!
Рожденият ден е сравнително личен празник и според мен дори да й подариш цвете с едно посветено на нея стихотворение много повече ще я впечатли, отколкото да предизвикваш всички нейни предишни познати да си спомнят за нейният празник.


Колко си хубава!...



На М.К.




Колко си хубава!

Господи,

колко си хубава!



Колко са хубави ръцете ти.

И нозете ти колко са хубави.

И очите ти колко са хубави.

И косите ти колко са хубави



Не се измъчвай повече - обичай ме!

Не се щади - обичай ме!

Обичай ме

със истинската сила на ръцете си,

нозете си, очите си - със цялото

изящество на техните движения.

Повярвай ми завинаги - и никога

ти няма да си глупава - обичай ме!

И да си зла - обичай ме!

Обичай ме!

По улиците, след това по стълбите,

особено по стълбите си хубава.

Със дрехи и без дрехи, непрекъснато

си хубава... Най-хубава си в стаята.

Във тъмното, когато си със гребена.

И гребенът потъва във косите ти.

Косите ти са пълни с електричество -

докосна ли ги, ще засветя в тъмното.

Наистина си хубава - повярвай ми.

И се старай до края да си хубава.

Не толкова за мене, а за себе си,

дърветата, прозорците и хората.

Не разрушавай бързо красотата си

с ревниви подозрения - прощавай ми

внезапните пропадания някъде -

не прекалявай, моля те, с цигарите.

Не ме изгубвай никога - откривай ме,

изпълвай ме с детинско изумление.

Отново да се уверя в ръцете ти,

в нозете ти, в очите ти... Обичай ме!

Как искам да те задържа завинаги.

Да те обичам винаги -

завинаги.

И колко ми е невъзможно... Колко си

ти пясъчна... И моля те, не казвай ми,

че искаш да ме задържиш завинаги,

да ме обичаш винаги,

завинаги.



Колко си хубава!

Господи,

колко си хубава!



Колко са хубави ръцете ти.

И нозете ти колко са хубави.

И очите ти колко са хубави.

И косите ти колко са хубави.



Колко си хубава!

Господи,

колко си истинска.
 
Re: От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Колко си хубава!...



На М.К.




Колко си хубава!

Господи,

колко си хубава!



Колко са хубави ръцете ти.

И нозете ти колко са хубави.

И очите ти колко са хубави.

И косите ти колко са хубави



Не се измъчвай повече - обичай ме!

Не се щади - обичай ме!

Обичай ме

със истинската сила на ръцете си,

нозете си, очите си - със цялото

изящество на техните движения.

Повярвай ми завинаги - и никога

ти няма да си глупава - обичай ме!

И да си зла - обичай ме!

Обичай ме!

По улиците, след това по стълбите,

особено по стълбите си хубава.

Със дрехи и без дрехи, непрекъснато

си хубава... Най-хубава си в стаята.

Във тъмното, когато си със гребена.

И гребенът потъва във косите ти.

Косите ти са пълни с електричество -

докосна ли ги, ще засветя в тъмното.

Наистина си хубава - повярвай ми.

И се старай до края да си хубава.

Не толкова за мене, а за себе си,

дърветата, прозорците и хората.

Не разрушавай бързо красотата си

с ревниви подозрения - прощавай ми

внезапните пропадания някъде -

не прекалявай, моля те, с цигарите.

Не ме изгубвай никога - откривай ме,

изпълвай ме с детинско изумление.

Отново да се уверя в ръцете ти,

в нозете ти, в очите ти... Обичай ме!

Как искам да те задържа завинаги.

Да те обичам винаги -

завинаги.

И колко ми е невъзможно... Колко си

ти пясъчна... И моля те, не казвай ми,

че искаш да ме задържиш завинаги,

да ме обичаш винаги,

завинаги.



Колко си хубава!

Господи,

колко си хубава!



Колко са хубави ръцете ти.

И нозете ти колко са хубави.

И очите ти колко са хубави.

И косите ти колко са хубави.



Колко си хубава!

Господи,

колко си истинска.

200.gif


Бъдете мъже преди всичко. :) И и подари спомен. ;)
 
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Или просто запали колата и отидете до родния й град, където са приятелките й. Излезте на кръчма, бар, пиано бар, дискотека (според интересите) и се забавлявайте. След това у вас/у тях и вече са ти казали другите съфорумци.

И все пак, ако държиш на твоята идея, потърси дизайнер.
 
Последно редактирано:
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Изведи я на ресторант, напий я и после направи така както правят истинските мъже, к'ви са тия педалски работи :lol:
Това исказване кърти мивки и е вярно донякъде. Подарий някакво бижу и ще е доволна , а не некви снимки. :D
 
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Изведи я на ресторант, напий я и после направи така както правят истинските мъже, к'ви са тия педалски работи :lol:

бах та в коравия :oops:
 
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Един от най-хубавите подаръци от приятелка ми беше 4 часа в луксозен спа център,целия беше резервиран само за нас,с рози и шампанско в джакузито и онова,което правят птичките и пчеличките където и както се сетиш...Остана ми прекрасен спомен :)
Когато няма какво да се измисли,тогава се взема бижу,а цветя подарявам само живи,напоследък различни цветове орхидеи,у кауфланда са на прИмоция редовно ;)
 
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

бах та в коравия :oops:
Ганьо знае как се прай таа работа :lol:
 
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Явно тук няма романтици... :D

Идеята ти е добра, но го направи по-романтично. Например нещо, което ми хрумна сега:

На входната врата залепи снимки с важни моменти с приятелките и,като във формата на сърце, а посредата една по-голяма ваша снимка. След това вътре бъди само ти, а приятелките да изкочат след малко.

След това, както казаха е твоя вече и секса следващия месец по няколко пъти ти е гарантиран. :D
 
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Същност това да докарам приятелките и точно на РД и ден е прекрасна идея. Предполагам ще се зарадва супер много.
 
От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Същност това да докарам приятелките и точно на РД и ден е прекрасна идея. Предполагам ще се зарадва супер много.

Да, ако успееш ще е супер, но да са всичките, да не липсва някоя.
 
Re: От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Същност това да докарам приятелките и точно на РД и ден е прекрасна идея. Предполагам ще се зарадва супер много.

Мда, гарантирани успехи ще има с това. Не само ще се зарадва, но няма да знае къде е. И ако уредиш вечерта със запазени места, където смятате, че ще ви пренесат назад във времето - още по-добре. Говоря за места, които имат навика да посещават заедно - специфичен тип заведение. ;)
 
Re: От: Изненада за рожден ден на приятелката ми

Същност това да докарам приятелките и точно на РД и ден е прекрасна идея. Предполагам ще се зарадва супер много.

Мда, гарантирани успехи ще има с това. Не само ще се зарадва, но няма да знае къде е. И ако уредиш вечерта със запазени места, където смятате, че ще ви пренесат назад във времето - още по-добре. Говоря за места, които имат навика да посещават заедно - специфичен тип заведение. ;)
 

Горе