Изпратени пари на грешна сметка

От: Изпратени пари на грешна сметка

Е това беше преди 6-7 години. Какво основание да пиша :D. Даже се чудя за какво това основание е задължително.

Като не знаеш какво да пишеш, пишеш "превод" в основанието, а ти направо по същество ... :mrgreen:
 
От: Изпратени пари на грешна сметка

Като не знаеш какво да пишеш, пишеш "превод" в основанието, а ти направо по същество ... :mrgreen:

E може да съм вносител на свирки от бамбук примерно :D. Просто тогава това ми дойде на акъла да пиша и после ме нахокаха като видяха какво съм писал в основание.
 
От: Изпратени пари на грешна сметка

E може да съм вносител на свирки от бамбук примерно :D. Просто тогава това ми дойде на акъла да пиша и после ме нахокаха като видяха какво съм писал в основание.

Трай си. На никой няма да издаваме истината извън форума. :mrgreen:
 
От: Изпратени пари на грешна сметка

Няма как приятелката ти да продава бамбукови свирки, защото физическо лице не може да извършва търговска дейност по занятие (сумата доказва, че тази дейност е по занятие, защото очевидно става въпрос за покупка на много свирки, а не за една).

Дори и да става въпрос за някаква услуга, приятелката ти трябва да плати данък. Даже и да са дарение, пак дължи данък върху тези пари (данък върху дарението). Освен ако не сте женени - даренията между лица, които са сключили брак не се облагат с данъци.

Ако някой данъчен попадне на този форум - все едно е попаднал на златна мина. Ако ви спипа такива глоби ще ви натресе...

Някои даже не си крият нелегалните онлайн магазини, които продават без да имат фирма.
 

Горе