Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

холито добре пише и давам положителна оценка че знае раликтата между пълен и непълен член намерих няколко грешки в статията от пръвия линк но те са от бързане а не от некомпетенция
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Препоръчвам!! получих ревюто и ми хареса доста - грамотно, добре написано и най-важното поднесено по начин, който те кара да дочетеш статията до край, а не просто сухо изредени факти в няколко абзаца. Определено може да й гласувате доверие!
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Имах голяма поръчка на една и съща тематика и сега имам нужда от малко разнообразие, та затова:

20% отстъпка за всички поръчки, направени до 18ч. тази вечер! Макс. 10 текста на човек, без значение тематика и брой думи. Запазвам си правото да откажа заявка, ако преценя, че не бих могла да се справя с нея!
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Всъщност не гоня никого. Винаги давам итрейдър, положителна оценка или коментар за ревю, когато някой направи промоция и се възползвам от нея. Така, че не говори без да знаеш. Да беше уточнила точно какви са изискванията. Направих предложение, отказа, ок.

Успех със статиите.

П.П.: Между другото аз гледах като на колежка, ти като на конкуренция. :wink: Нека спрем дотук, че се оспами темата.

Фифи, можеш да ми изпратиш инфо за проекта си - с удоволствие ще те подкрепя като колежка в мой сайт. Конкуренцията днес върви ръка за ръка ;)
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

В момента съм свободна за нови поръчки, така че сега е моментът да се възползвате! Че после ще ме удари коледното настроение и няма да ми се работи :p
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Доволен съм от колежката :) Написа ми идеално няколко статии на тема туризъм
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Съвестен и коректен копирайтър! Изпълнява поръчката в срок и съобразно съответната ключова дума/думи. Препоръчвам услугите й!
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Мога да кажа само изключително добри неща за работата на колежката и за желанието й да изпълни качествено поставената й задача!
Изключително доволен съм от статията й и от изисканата от мен корекция на първоначалния вариант, поради специфичната и трудна тема, която и зададох!
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Едно up-че и от мен :)
Много съм доволен от статите които ми написа препоръчвам я с две ръце. Ще останете доволни ако ползвате услугите и.
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Благодаря на всички за позитивните отзиви. Старая се да бъда максимално полезна на клиентите си :)
В момента съм свободна за нови поръчки, а и обмислям в близко бъдеще разширяване на компетенцията - превод EN-->BG на текстове с обща тематика и работа със специализирани медицински текстове (писане, превод, резюмета и др.)
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

За втори път поръчвам пакет статии (30-33 бр.).

Написа ги за 20-тина дни - тук включвам и майските празници от 1 до 6 май, т.е. реално за 10-11 работни дни.

Предварителната ни уговорка беше, че не бързам (наистина не бързах) и когато ги напише - тогава. Без презорване на нещата :)

Изпрати ми ги преди малко, все пак реших да проверя 5-6 със Авего-то - 1 статия бе на 97% уникалност, една на 98% и останалите на 99% - изключително добре!

Статиите са много добре написани! Без грешки, с препинателни знаци където трябва... :)

Мога да я препоръчам с чиста съвест!

* Само една препоръка имам към нея - да иска капаро предварително, когато става дума за по-голям пакет статии!!! Вярно е, бях поръчвал и преди статии от нея, но примерно какво ми пречи да ги публикувам за 2-3 часа веднага някъде, без да платя, а след това да плащам "когато имам"... аз лично никога не бих го направил, но да се вслуша в съвета ми!
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Много ти благодаря! Радвам се, че си останал доволен :)

П.П - благодаря за съвета, ще го имам предвид. По принцип си прав, но капаро изисквам от новите си клиенти и от тези, които нямат добър трейдър във форума. Ти не спадаш към нито една от двете групи, така че явно съм те сметнала за достатъчно надежден :)
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Здравей,

Ще те помоля да ми изпратиш скайп за връзка на лично, защото съм нов във форума и нямам достатъчно мнения за да ти пиша.
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

Здравей,

Ще те помоля да ми изпратиш скайп за връзка на лично, защото съм нов във форума и нямам достатъчно мнения за да ти пиша.

Изпратих ти ЛС.
 
От: Изпълнявам всякакви задачки - закачки за копирайтинг!

а по-големи статии професионални правиш ли?Пиши на ЛС
 

Горе