Изработвам лога, банери, уеб и графичен дизайн, други

От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Ето нещо ново, спечелих конкурс в DP с него :)

bannerf-prices.jpg
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Свежо и изчистено от дребни детайли.
Добра работа.
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Спирам да приемам поръчки. Повече няма да се занимавам с уеб дизайн. От сега нататък отказвам всякакви поръчки и никой да не ми пише за изработването на каквото и да е.
КРАЙ :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Спирам да приемам поръчки. Повече няма да се занимавам с уеб дизайн. От сега нататък отказвам всякакви поръчки и никой да не ми пише за изработването на каквото и да е.
КРАЙ :)
Това първоаприлска шега ли беше?
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Спирам да приемам поръчки. Повече няма да се занимавам с уеб дизайн. От сега нататък отказвам всякакви поръчки и никой да не ми пише за изработването на каквото и да е.
КРАЙ :)
Това е за уважение, но ако не ти е проблем - би ли споделил защо? Само ако не е проблем де.

Определено не се шегува. аз го разбрах по-рано. :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Това не е шега. Главната причина е, че не искам да подвеждам хората. Аз съм просто един аматьор, а хората очакват от мен чудеса. Много пъти моята представа, за хубав дизайн се е разминавала с тази на клиентите и повечето пъти не успявам да уцеля това, което искат като краен резултат. Аз може да си мисля, че дадено нещо е супер идейно и супер готино за мен, но човекът отсреща въобще да не му хареса. Също така от няколко седмици просто нямам никакви идеи, чувствам се изчерпан и всеки път като отворя Photoshop часове наред правя нещо, което накрая няма нищо общо с това, което искам да направя или часове наред нямам никаква идея. Мисълта ми е, че на мен ми коства големи усилия да направя нещо и явно дизайнерството не е за мен. Има хора, които просто за 5 минути ще направят нещо супер яко без да се напрягат. Има и други причини, но да не ви товаря с моите глупости. Извинявам се за последните поръчки, които отказах. Във форума има много хора предлагащи тези услуги. Бих ви препоръчал Z3al0t. Просто не виждам смисъл да продължавам, да губя времето на хората и моето време. Просто нямам нужните качества за добър дизайнер. а и напоследък ми липсва все повече желание и мотивация. Вярно е, че съм правил готини неща, но това просто не е достатъчно. Ако ще правя нещо свързано с дизайн, то ще е единствено за мен или за някой познат, може би и за някой конкурс ако сметна тематиката за привлекателна. Та за сега спирам моите услуги и се надявам, колегите да се справят по-добре от колкото аз бих се справил и да ви радват повече.
Благодаря ви за разбирането и успех :)
Естествено ще си посещавам форума, ще ви се радвам и ще обменям информация :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Лично мое мнение е, че не бива да се предаваш в трудни моменти. Имаш усет, просто преживяваш нещо. Мини си момента, почини си 1-2 седмици и ще видиш после как ще си цъкаш на фотошопа без проблеми. Както искаш, последвай ми съвета няма да сгрешиш, преживявал съм го това.
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Това не е шега. Главната причина е, че не искам да подвеждам хората. Аз съм просто един аматьор, а хората очакват от мен чудеса. Много пъти моята представа, за хубав дизайн се е разминавала с тази на клиентите и повечето пъти не успявам да уцеля това, което искат като краен резултат. Аз може да си мисля, че дадено нещо е супер идейно и супер готино за мен, но човекът отсреща въобще да не му хареса. Също така от няколко седмици просто нямам никакви идеи, чувствам се изчерпан и всеки път като отворя Photoshop часове наред правя нещо, което накрая няма нищо общо с това, което искам да направя или часове наред нямам никаква идея. Мисълта ми е, че на мен ми коства големи усилия да направя нещо и явно дизайнерството не е за мен. Има хора, които просто за 5 минути ще направят нещо супер яко без да се напрягат. Има и други причини, но да не ви товаря с моите глупости. Извинявам се за последните поръчки, които отказах. Във форума има много хора предлагащи тези услуги. Бих ви препоръчал Z3al0t. Просто не виждам смисъл да продължавам, да губя времето на хората и моето време. Просто нямам нужните качества за добър дизайнер. а и напоследък ми липсва все повече желание и мотивация. Вярно е, че съм правил готини неща, но това просто не е достатъчно. Ако ще правя нещо свързано с дизайн, то ще е единствено за мен или за някой познат, може би и за някой конкурс ако сметна тематиката за привлекателна. Та за сега спирам моите услуги и се надявам, колегите да се справят по-добре от колкото аз бих се справил и да ви радват повече.
Благодаря ви за разбирането и успех :)
Естествено ще си посещавам форума, ще ви се радвам и ще обменям информация :)

Евала за това! Уважавам хората, които имат реална представа за нещата и знаят кога да спрат.

Имаш моя респект!
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Това са глупави причини ако заниманието ти е интересно.
Да нямаш идея в продължение на часове и дни е в реда на нещата, да не казвам че си е част от процеса.
Другото са клиентите - колкото за по-малко пари вършиш работа на някого, толкова по-проблемен е за комуникация.
Ако приемаш всяка една поръчка също може да доведе до такива емоции. Не може всеки проект да ти е интересен или клиент - приятен. Разчитай на инстинкта си и откажи работата ако тя не те вдъхновява поне малко или клиентът смърди на индиец (полуобразно казано).

Просто имаш погрешни очаквания според мен. Ако си в дупка и не идват идеи - ставаш от компа и забравяш за известно време за работата. За 5 минути велики неща рядко стават. Ако бързаш примерно за един ден да направиш 2 лога и 1 банер, скоро ще влезеш в категорията "индийски дизайнер" и ще правиш само клиширани и претупани неща. Не стават тъй тез работи.

1) Почини си месец примерно.
2) Реши кой е твоят стил - не е задължително да се опитваш всичко да е уеб 2.0 стил, само понеже повечето клиенти го е споменават.
3) Изпипай на спокойствие няколко неща, които те вдъхновяват. Ако трябва отдели по седмица на лого или месец за цял уебсайт. Вкарай ги в онлайн портфолио.
4) Вдигни цените и срока за изпълнение. Качествена работа за 1-2 дена НЕ СТАВА! Дори само едно лого да е.
5) Работи само когато имаш идея и ти доставя удоволствие. Това не е събмит в директории.
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Мерси за съветите Noke. За сега ще забравя за дизайна и няма да работя. Ще видим след месец-два какво ще стане :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Нещо ново от мен, за един приятел е :)

7babd02dbcfc6f65.gif
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Привет аз съм нова тук но бих те посъветвала да не се отказваш и да опитваш да се развиваш.Другия съвет,който ще дам на теб и на другите,които работят ЛОГО ЗА 10 ЛВ е да не го правите .Повечето дизайнери ценят труда си и за тези пари колкото и да са умрели от глад няма да се навият да направят лого. 1-во защото е обидно за този труд такава цена и 2-ро защото Логото е нещо,което трябва да е единственно и уникално да те грабва от пръв поглед и да се запомня.Всеки платил 10 лева не може да очаква нещо,което струва 100$ или повече. Изпадането в подобна дупка на нямане на идеи са преминали всички отчайването не е добър съветник Излез разходи се помотай се оттърси се за малко от всякакви неща свързани с дизайн ще видиш,че след седмица две ще имаш идеи не приемай работа само ,защото ще вземеш някоя в твоя случай стотинка. И както казаха по напред в постовете трябва време за всяка добра идея и реализацията й успех ти желая в начинанието
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

e05a307cc3b998ed.jpg


Лого за един приятел и общ проект :D :)
 
Последно редактирано:
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Очаквайте моето завръщане :) По-Добро качество на по-добри цени :) Скоро :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Нещо ново :)

2fastforreal.jpg


baby.jpg
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Ето още малко нови работи :)

logota.jpg


prognozi-logo-small.jpg
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Това се продава за 10 лева. Текста и цветовете могат да се променят по ваше желание :)

baby.jpg


Не се продаде защото клиента реши, че това по-долу от друг дизайнер е по-хубаво.
BabyCare_01copy.png
 
От: Изработвам лога, банери, уеб и графичен дизайн, други

Нещо ново :)

Премахнати поради желание на клиента ;)
 
Последно редактирано:

Горе