Изработвам лога, банери, уеб и графичен дизайн, други

От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Още едно банерче

160x600.gif
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

ето нещо бързо :) :) :)

 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

ето нещо бързо :) :) :)


Този на банера има вид на някого, ползващ illegal drugs. Червеният и черният цвят на банера само засилват усещането за not so legal drugs.
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Това не е банер, а е лого, освен това такива са цветовете, защото такива са цветовете в самия темплейт за който е логото :) А човека има вид на пич вземащ всякакви drugs :) Не може на този темплейт да сложа жълто и електриково зелено нали :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Не може на този темплейт да сложа жълто и електриково зелено нали :)
Жълто или зелено не е нужно да слагаш, но смятам, че поне можеше да промениш цветовете на логото за тази тема.
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Ми мене така ме кефи :) Все пак сайта си е мой :D
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Нови неща :)
Хедър + банер :)
skypefun-copy.png

728x90_2.gif
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Ето едно лого от мене, може да го срещнете по улиците на Македония :D :D :)

brza-pratka-33.jpg



Ето го и на камионче :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Ето ви един сайт чиито дизайн е мой :)

http://rambg.eu/ Правен е преди половин година може би :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

здрасти, искам да те попитам беше споменал нещо за 3Д оръжия, къщи и ект. интересува ме 3д на 3дмакс, аутокад векторно и още 1 въпрос ако например ти дам едно оръжие можеш ли да го направиш 3д векторно на аутокад ?
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

здрасти, искам да те попитам беше споменал нещо за 3Д оръжия, къщи и ект. интересува ме 3д на 3дмакс, аутокад векторно и още 1 въпрос ако например ти дам едно оръжие можеш ли да го направиш 3д векторно на аутокад ?

Вече не предлагам 3д дизайн, дефакто това беше работа на един приятел, но нямаше никакви желаещи и той се отказа :) Та в момента не мога да направя нищо на 3д :) Мога да ти го направя векторно на Photoshop 2d :D :D

Ето един редизайн, който завърших днес :) http://supercigarette.us :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

а случайно да знаеш някои да се занимава с 3д на макс или кад ? щот явно си от повечко време тука във форума и може да имаш някои агент...
изадължително треа да е векторно
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

нови неща

468x60-with-text.gif

125x125.gif

120x600x3.gif

468x60_3.gif

468x60-best-online-bookmakers.gif
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Човека за когото правех предните логота и банери каза, че ги е отпечатал на тениски и шапки и скоро ще ви покажа колко готино е станало само да ми пратят снимки :D :) Дори човека, който му ги е отпечатал ги е харесал толкова, че е опънал една тениска като реклама на витрината на офиса си :)
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Бях принуден да търпя каруцарския език на Brain Pain няколко минути по скайп, защото поисках корекция по направения от него банер. Първа корекция, трябва да подчертая.

Всъщност човекът си изпусна нервите след като отказах да платя (както и да ползвам) единственият от трите поръчани банери, който ставаше за нещо.

Момчето наистина страда от болки в главата. Или просто много е изгладнял при тази липса на поръчки.
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Най-добре върви при някой, който ще ти вземе 50$ за банер, но ще ти позволи да го мачкаш и ще ти излиже гъза, защото явно това очакваш от хората. Е от мен няма да стане.
Всъщност нещата не са точно така, както той ги представя. Фактите: 2 часа си играх да направя първия банер според изискванията, за втория банер не ми бяха пратени никакви обяснения, кое как и защо. Аз направих втория банер, защото размерите на първия трудно позволяват да се пригоди в размерите на втория, за това измислих друг дизайн за втория. Той не го хареса. И аз го попитах дали може да ми намери снимката от банера, след като ми даде този банер, може и снимката да има, а той почва да ми се прави на много отворен. Ако беше пред мене да ми говори така директно щях да го изритам като мръсно коте.

Изгладнял викаа ахахахахахах за твойте 5$ ли съм изгладнял бе, нахален селяк.

Ето ги и въпросните банери:

Оригинал:
120x6002_da1ddb0c.gif

Моята версия:
120x600.gif

Втори банер:
728x90.gif


Ето ви лог от скайп да се забавлявате. Вярно е, че много бързо си изпускам нервите, но това така, когато насреща ми има такива хора. Може да съм прекалил, но това е породено от неговото поведение преди това.

искам да го промениш да стане син
[29.12.2009 г. 18:40:10] ForexPro.bg: горе загалавието да е
[29.12.2009 г. 18:40:17] ForexPro.bg: Forex Pro
[29.12.2009 г. 18:41:22] ForexPro.bg: Introducer of FxPro
[29.12.2009 г. 18:41:57] ForexPro.bg: отдолу
[29.12.2009 г. 18:42:04] ForexPro.bg: спред от
[29.12.2009 г. 18:42:11] ForexPro.bg: 0.5 пипса
[29.12.2009 г. 18:42:18 | (18:42:29 — редактирано)] ForexPro.bg: ливъридж до
[29.12.2009 г. 18:42:34] ForexPro.bg: 1:500
[29.12.2009 г. 18:43:54] ForexPro.bg: forex, cfd и злато
[29.12.2009 г. 18:44:02] ForexPro.bg: в една платформа
[29.12.2009 г. 18:44:42 | (18:45:17 — редактирано)] ForexPro.bg: открий безплатна
[29.12.2009 г. 18:45:25] ForexPro.bg: демо сметка
[29.12.2009 г. 18:45:34] ForexPro.bg: това е текста
[29.12.2009 г. 18:45:46] ForexPro.bg: открий безплатна демо сметка искам да премигва
[29.12.2009 г. 18:45:50] ForexPro.bg: gif
[29.12.2009 г. 19:13:45] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: dobre
[29.12.2009 г. 19:14:04] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: shte go napravq za utre : )
[15:20:12] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: zdravei
[15:20:13] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: tuk li si
[17:13:04] ForexPro.bg: тук
[17:15:55] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: vish tova
[17:17:08] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: haresva li ti
[17:17:57] ForexPro.bg: da, nesto takova
[17:18:09] ForexPro.bg: 2 неща за промяна
[17:18:17] ForexPro.bg: долу са излезли твърде много пиксели
[17:18:36] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: v smisyl
[17:19:08] ForexPro.bg: и текста в дъното на банера трябва да е FxPro is official partner of the BMW Sauber F1 Team
[17:19:37] ForexPro.bg: много пикселизиран бнаера точно под спойлера на бмв
[17:24:49] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: dobre shte go opravq tova
[17:25:18] ForexPro.bg: и нещо такова трябва да се измисли за хоризонталния банер
愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>
[17:26:18] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: tova kak e'
[17:26:57] ForexPro.bg: твърде различно от първия
[17:27:07] ForexPro.bg: цветовете са различни, стилът е различен
[17:28:06] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: ami ako namerish po hubava snimka
[17:28:20] ForexPro.bg: ами да взема да го нарисувам аз?
[17:30:44] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: ne si mi postavql usloviq
[17:30:53] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: kazva se predvaritelno
[17:31:00] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: za takiva raboti
[17:31:10] ForexPro.bg: кое се казва предварително?
[17:31:18] ForexPro.bg: че банерите трябва да са в един стил?
[17:31:21] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: 4e iskash da prili4at vsi4ki na pyrviq
[17:31:29] ForexPro.bg: ти шегуваш ли се?
[17:31:44] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: ne ne se sheguvam
[17:31:50] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: plus tova cvetovete sa si syshtite
[17:31:54] ForexPro.bg: ок, ако не ти се работи казвай
[17:32:01] ForexPro.bg: и няма да се разправяме
[17:36:33] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: shte izpolzvash li pyrviq baner
[17:36:35] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: koito napraivh
[17:36:35] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: ?
[17:36:52] ForexPro.bg: за какво ми е 1 банер?
[17:40:52] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: za da si go vresh otzad moje bi
[17:41:12] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: nqma takova idiotsko otnoshenie
[17:41:12] ForexPro.bg: нещастник
[17:41:22] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: ela mi go kaji li4no
[17:41:39] ForexPro.bg: 5 на спартак устройва ли те?
[17:41:43] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: az sym ot Ruse
[17:41:50] ForexPro.bg: ооо, сладур
[17:41:51] ForexPro.bg: айде бегай
[17:42:23] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: ti si palen oligofren
[17:42:28] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: da eba maika ti tapa
[17:42:31] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: nestasna
[17:42:34] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: ti na4upq zybite
[17:42:35] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: kopeldal
[17:42:38] ForexPro.bg: :D
[17:43:52] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: smei se pumiqr
[17:44:10] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: vyrvi za 5$ si nameri po hubavi baneri
[17:44:28] ForexPro.bg: абе момче, стига си ми лазил по нервите, ти каза цената, не аз
[17:44:49] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: emi ti doide pri mene
[17:44:50] 愛 ♥ BRAIN_PAIN обичка Вяра <3 {} :>: ne az
 
Последно редактирано:
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Двата банера са си в един стил, въпреки многото синичко във вертикалния. Какви пиксели долу не стана ясно. Очевидно клиента не знае какво иска и естествено, че не го получава. Като за $5 са супер банерите. Може и по-скъпи да са, $5 си е направо подигравка.

Като видиш накъде вървят нещата просто прекратяваш комуникацията, такива лапешки номера като псуване по скайпа на никого не помагат. Има си други начини да си защитиш интересите, един от тях е чрез форума.

Не може всичко предварително да ти кажат. Банер за някой друг не можеш да направиш без да се налага нито една корекция. Това че не е казал предварително не значи, че от първия път можеш да направиш такъв банер какъвто клиента иска. Видял е първата мостра, казал е какво не е наред - внасяш корекциите и си прибираш парите. Друг е въпроса, че има шанс да случиш на някой крив голямодобрутровец, който очаква за $5 да получи нещо, което струва $50, както е станало сега.
 
От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Обидите са безкрайно инфантилни, няма какво да ги коментирам. Всеки, който си позволява подобно отношение ще работи за $5 и пак ще се оплаква, че няма работа.


VtoriChepik, какво едностилно видя в двата банера?

Цветовете? Ами синьо като във вертикалния банер в хоризонталния просто няма. Нито пък във вертикалния банер сиво-синьо като това във хоризонталния.

Оформление? Има ли 1 заоблен ъгъл във вертикалния банер? Няма. Но в хоризонталният има 4 такива.

Уверявам те, че много точно знам какво искам. Това е и проблема на хората като Brain Pain. Твърде жалко е, че хора които се смятат за дизайнери са лишени от елементарно чувство за естетика.

Всеки който си мисли, че може да вземе и 2 лева за НЕСВЪРШЕНА работа много греши. Ще повторя - винаги питам колко ще струва, не обявявам цена. Ако Brain Pain оценява труда си на $5 аз колко да му дам?

Момчето, което прави дизайна на сайта, го прави 3-4 дни по няколко часа. Страшно коректен. Платих му 2 пъти повече от сумата, която си поиска. Бих му платил и 3 пъти повече и сигурно ще го направя при следващия проект. Като приключи с дизайна, се обадих лично да му благодаря. Защото във всеки бизнес отношението между хората е решаващо. Но това няма как да бъде разбрано от хора, чиито интереси са фокусирани върху дрога и сперма.
 
От: От: Изработвам логота, банери (статични и анимирани) и други

Обидите са безкрайно инфантилни, няма какво да ги коментирам. Всеки, който си позволява подобно отношение ще работи за $5 и пак ще се оплаква, че няма работа.


VtoriChepik, какво едностилно видя в двата банера?

Цветовете? Ами синьо като във вертикалния банер в хоризонталния просто няма. Нито пък във вертикалния банер сиво-синьо като това във хоризонталния.

Оформление? Има ли 1 заоблен ъгъл във вертикалния банер? Няма. Но в хоризонталният има 4 такива.

Уверявам те, че много точно знам какво искам. Това е и проблема на хората като Brain Pain. Твърде жалко е, че хора които се смятат за дизайнери са лишени от елементарно чувство за естетика.

Всеки който си мисли, че може да вземе и 2 лева за НЕСВЪРШЕНА работа много греши. Ще повторя - винаги питам колко ще струва, не обявявам цена. Ако Brain Pain оценява труда си на $5 аз колко да му дам?

Момчето, което прави дизайна на сайта, го прави 3-4 дни по няколко часа. Страшно коректен. Платих му 2 пъти повече от сумата, която си поиска. Бих му платил и 3 пъти повече и сигурно ще го направя при следващия проект. Като приключи с дизайна, се обадих лично да му благодаря. Защото във всеки бизнес отношението между хората е решаващо. Но това няма как да бъде разбрано от хора, чиито интереси са фокусирани върху дрога и сперма.
Хабер си нямаш за какво говориш и мога да ти кажа, че работя за много повече, просто това тук ми е като хоби, което носи и някой лев. Плюс това отношението ти е изключително надуто. Не ми говори за отношения. Когато отидеш в Брюксел по покана на Европейския съюз тогава ми говори :)

Щом си такъв разбирач и знаеш какво точно искаш, защо не ми каза? А чакаш аз да се сетя вместо теб какво искаш. Ясен си ми голям бизнесмен.
 

Горе