Изработване на сайтове и онлайн магазини

От: От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Моля модераторите да се намесят и да разчистят темата и репутацията ми и червения картон защото няма причина за него или да изтрият направо и продължават да дават поле за изява на такива ... като приятелчетата: lglgl и uphero момчета така и да постигнете нещо ще е временно мислех че това е сериозен форум

Докладвай всеки пост който сметнеш за ненужен.

Аз има точно и ясно въпроси и ти не отговори и услугата която предлагаш е една измама.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Точно на теб ти отговорих точно и ясно и ти писах ако има нещо неясно да се свържеш с мен на лично или на посочените контакти. И как разбра че услугата е измама всичките ви постове с lglg са спамерски и провокативни явно ви доставя удоволствие да пречите на хората или причината е някаква друга благодаря че ми затрихте темата и за незаслужената репутация, типично българска работа по зле и от циганска затова сме на това дередже, през живота си не съм измамил никой и обичам всичко да ми е чисто но ще го преживея.
 
asdf
 
Последно редактирано:
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Сайта ти е трагичен, смях се 30 секунди като влязох, портфолиото също е трагично, правил си някакви умрели блогове, а пък за цената да не говорим, както каза един колега - правиш сайт за 10 лева, ти си абсолютен смешник.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Всеки има право на мнение но като гледам сайтовете от подписа ти виждам че не си компетентен на какво си се смял, твойте трябва да ги изтриеш направо.Покажи ми най добрия си сайт и цена за изработка, айде чакам и другите тролове да почнат да пишат глупости?
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Сайта в подписа не е мой, занимавам се със seo, иначе сайтове доста съм правил и онлайн магазини и за фирми и за хотели, но ти критика не приемаш. Доста си начинаещ, има какво да се учиш, но да правиш сайт за 10 лева, ти си пълен измекяр
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Разгледах и какво си вършил
http://velingrad-spa.com/hoteli-velingrad-spa/
http://biznesportal.bg/


Сайтовете са трагични и напълно отговарят на цената - 10 лева и една бира в кръчмата като те видят. Както казах сайтове съм правил много и на клиенти и собствени, по едно време имах към 50-60 сайта и още толкоз домейни, все си мисля, че съм компетентен, отделно вмомента работя по един проект за туристически сайт с 4 цифри за направата му. Имаш още много да учиш, но не това е начина да предлагаш сайтове за 10 лева - научи първо елементарни неща като например как да изглеждат сайтовете приятни, а не като дялани с теслата.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Да това са сайтове по 120- 150 лв. И според мен изглеждат добре, покажи нещо де за 4 цифри всеки може тя и баба ми едно време е имала много сайтове и е имала много домейни ти ако лежиш на това то и затова сайтовете ти все едно са от 80-та година.
Мисля че е ясно какво целят постовете ти.
 
Последно редактирано:
От: От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Сайта в подписа не е мой, занимавам се със seo, иначе сайтове доста съм правил и онлайн магазини и за фирми и за хотели, но ти критика не приемаш. Доста си начинаещ, има какво да се учиш, но да правиш сайт за 10 лева, ти си пълен измекяр

Покажи нещо което да докажеш че е твое майсторе то на приказки е много лесно като гледам имаш голяма фантазия.
И за кое съм измекяр че не одрусвам хората ли бе господин разбирач.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Да и оправих е грешката няма нищо лошо да попиташ не може да се знае всичко наизуст.
Още едно много полезно мнение благодаря.
 
От: От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Да и оправих е грешката няма нищо лошо да попиташ не може да се знае всичко наизуст.
Още едно много полезно мнение благодаря.

Заглавието на темата е:
Изработване на сайтове и онлайн магазини
все пак, а питането ти е меко казано малоумно спрямо претенциите ти.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Май обърка кой е човека с пртенциите и какво е решението според теб?
Става въпрос за ъпдейт на престашоп от 1.4 до 1.5 ще ти помогна малко.
 
От: От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Май обърка кой е човека с пртенциите и какво е решението според теб?
Става въпрос за ъпдейт на престашоп от 1.4 до 1.5 ще ти помогна малко.

Няма какво да ми помагаш, то се разбира какво се мъчиш.
Аз да ти помогна наистина:
https://www.google.bg/search?q=update+prestashop+1.4+to+1.5&oq=update+prestashop+1.4+to+1.5
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Няма какво да ми помагаш аз съм го оправил отдавна нали е елементарно питай някой и напиши решението на грешката не ми показвай първия резултат в Google.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Andriyan Maslarov, хората изказали се в темата наистина са малко резки и не им прави чест да използват обидни епитети, но ако оставим тези дребни неща на страни, наистина са прави. Имаш типично грешен подход на начинаещия и това си личи от далече. Ако трябва да коментирам сайта, с който се представяш мога да ти кажа, че е направо за започване от начало. Повярвай ми не е добре, никак даже. Разбирам, че си вложил труд в него и ти си го харесваш, но понякога е добре човек да се върне в началото и да преразгледа концепта. Това дава повече опит и различна гледна точка и понякога решава проблеми. Такива страници като твоята се затварят още на 2-рата секунда. Да започнем от цветовата гама, която е най-лошото нещо. Абсолютно неподходящи и "биещи" се цветове. Тъмен фон, пълна липса на акценти. Всичко е слято на едно и е пълна каша. По принцип харесването на цветовете е субективно и поначало, всеки човек има индивидуални предпочитания за дадени цветове, но има общо и много вярно схващане, че цветовете действат на възприятието. Ето защо правилния им подбор и правилното разположение в секциите на сайта, ще определи цветовата гама, с която ще работиш, а това значително ще подобри нещата. Хубаво е, ако не знаеш кои цветове си подхождат, да се възползваш от избора на готови цветови схеми. Може за пример да разгледаш на Адобе: https://color.adobe.com , но винаги имай предвид, че цветовете говорят много и са важни. Следващата ми забележка, е разположението на елементите в сайта. Аз не видях никаква логика в подредбата. Централно подравнено лого, следвано от ляво подравнена навигация, централно подравнен банер, последват от някакъв изпляскан равен текст, без особен акцент последван пак от централно подравнен елемент = мазало, да не кажа едно цветно петно. Единственото, което ми хареса е черната лента най-горе с контактите, но и там си тикнал скайпа отдясно за баланс може би :) Шрифтове - и тук нещата са смесица от лоша фантазия. Ако броим логото, значи имаш 4-ри коренно различни шрифта, който си смесил, а това изглежда много зле. Логото, ами какво да ти кажа, то е важен елемент и около него се гради концепция за бизнеса ако щеш. Това, което вие сте избрали ми изглежда като правено от първокласник на Paint. Съвета ми е да се разделите с него, колкото и да си ви харесва. Един симпъл wordmark ще изглежда 100 пъти по-добре. Като цяло започни нещата от начало. Определи си елементите, акцентите и кое къде ще стои. Драсни си го на лист ако трябва. Подбери цветове, но гледай да не са повече от 2-3 цвята. Съобрази фона, за да има ясен контраст. Подбери си подходяща тема за WP и започни да я преработваш, за да се получат нещата. Така представянето ти ще донесе много повече позитиви. Иначе ако мерака ви е да гоните нискобюджетни персонални страници, то няма лошо да го карате така, но поне махни думата "професионално", защото звучи в повече. Успех в начинание желая, дано не се засегнеш. Аз просто си позволих да изкажа моя гледна точка, въпреки че съм много далеч от дизайнер или професионалист.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Здравей благодаря за изчерпателната критика, не съм вложил време в сайта може да се каже че е направен на бързо и е още бета версия, не знам на какво се дължи такова внимание към моя сайт човек ако иска да критикува винаги ще намери нещо твоите сайтове сигурно са перфектни дай някой за пример.
Но все пак ще се вслушам в някои от съветите и като остане време ще променя дизайна.
Между другото това е премиум тема една от най - продаваните и местата на елементите за които спомена са измислени от хора които разбират повече от мен и теб сигурно, за това не съм ги променял много.
Последно това не е тема за професионален графичен дизайн.
 
Последно редактирано:
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Между другото : ReminD и wsar мненията ви ми приличат на платени за по 2 лева или по бира защото за друго май не ставате освен да търсите грешки в труда на другите.
Не виждам заглавието на темата да е какво мислите за сайта ми, разбира се критиката е добре дошла но мисля че е редно да покажете нещо добре направено от вас за да видя, че не сте си втълпили само, че разбирате.
Във форума съм сигурен че има много добри дизайнери и програмисти но нито един от коментиращите тук не е от тях.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Не се пъни, че нищо добро няма да излезе
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Ха ха добре това ли успя да измислиш сега обясни по подробно че ми стана интересно?
 

Горе