Изработване на сайтове и онлайн магазини

От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Добре приятел, както кажеш. Аз просто изразих мнение, в което ако се вслушаш мисля, че ще ти е полезно. Няма какво да показвам, не се занимавам с изработка на сайтове и не е нужно да давам портфолио. Пиша неща за собствени нужди и не ползвам WP, а само казах какво виждам. Иначе ти си знаеш как да постъпиш. Дали е премиум темата не знам, но определено не е добър избор. Успех!
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

:D Абонирам се за темата.
Към автора - предвид ниската цена и включените безплатни екстри, колко време ти отнема направата на един сайт?
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

**********
 
Последно редактирано:
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Като ударищ чертата я си изкарал 2 лева я не.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

"1-2 седмици промоционално предложение"
Кое е промоционалното - първоначално обявената цена или срокът на изпълнение?
Можеш ли да ми покажеш някакъв Example за е-магазин на WP, който би ми направил, защото в момента търся човек за такова нещо? Ако ми допадне може да взема теб за работата.
Съответно и за каква цена - след неофициално обявеното, но подразбиращо се изтичане на промоцията, какво получавам - хостинг, домейн, за какъв период, колко ще ми струва и за колко време ще го направиш?
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

vDimitrov имаш лично.
 
asdf
 
Последно редактирано:
От: От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Да не изкарвам много от сайтовете, но не се и оплаквам всеки следващ месец приходите ми се покачват в момента това не е най важното за мен в случая.
Ти по колко изкарваш?
Колкото му даде майка му!
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

**********
 
Последно редактирано:
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Автора - предвид цялата тема, очаквах точно такива сайтове да ми пратиш. Нарочно ти поисках. И по този начин, както в личното съобщение към мен ли изготвяш оферти за клиенти? Та ти си ми дал два линка + 2 реда текст. И на половината ми въпроси не си отговорил.
Нека добавя и другите да знаят, макар че едва ли не се досещат - темплейта на 2-та сайта, уж онлайн магазини, който Андриян ми прати, е същия като на сайта му с портфолиото, само където е сменил бекграунда и цветовете, които пак са кофти. И естествено е добавил един WooCommerce, че без него как ще направи е-магазин.
Излиза, че можеш да работиш само с една тема за WP сайтове и на различните клиенти им предлагаш фактически едно и също. Комбинирано с кофти дизайн. Не се засягай от директността ми, а се възползвай от нея, макар че реакцията ти към постовете на останалите говори за теб, че не го правиш.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Аз не виждам в теб потенциален клиент и за това ти изпратих инфото от отчтивост предполагах какво целиш така тънко тънко.
Да темата е една и съща на някои сайтове в момента е най доброто налично за тези цели но какво ви обяснявам на вас вие знаете всичко вече 2-3 пъти споделих мнението си за такива като теб и останалите псевдоразбирачи които писаха по горе, може да продължавате да търсите за какво да се хванете ако сте се изчерпали викнете следващия, вашето мнения е ясно с какви цели е и не ме интересува.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Техните мнения целят да ти отворят очите. Дизайна е ужасен, цветовете са ужасни, структурата е ужасна, всичко е ужасно човек. Щом толкова много хора ти го казаха, значи наистина е време да се замислиш, дали пък не са прави. Аз 140 лв. за нещо подобно няма да дам. Предполагам доволните ти клиенти са хора, които си мислят, че интернет е Google или такива, които въобще не ползват компютър. Съжалявам, че ти го казвам по този начин.

П.С. Пиши малко по-четливо човек. Изречения с дължина 100 думи хич не са приятни. Още нещо полезно
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Не с лошата. Оставете го човека да си предлага и рекламира услугите както е преценил. Когато се убеди сам, при липса на клиенти например, ще потърси съвет. Насила само се взема ;)
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Безплатни теми колкото искаш, имат вид, като им бутнеш и това онова и стават, не се мъчи с тия зелено лилави работи, ако не ти се слушат акълите на хората заключи си темата и си прави каквото ти е на душата
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

:twisted:8):twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
Последно редактирано:
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Безплатни теми колкото искаш, имат вид, като им бутнеш и това онова и стават, не се мъчи с тия зелено лилави работи, ако не ти се слушат акълите на хората заключи си темата и си прави каквото ти е на душата

Да за вас явно това е добре направен сайт: една безплатна бяла темичка малко снимчици и екстра готова е работата.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Ей ти един сайт https://smthemes.com/ вземи коя да е тема и я сравни с твоите, ако не искаш да ти пишат в темата, пиши си сам в нея
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Да много добър пример аз пак ви казвам на всички дотук че мнението ви не струва нищо и не ми пречите продължавайте.
 
От: Изработване на сайтове и онлайн магазини

Тоя освен излезе и луд...
 

Горе