Търся: Изработката на платформа за курсове на wordpress

ads

Member
Рейтинг - 80%
3   1   1
Търся човек за изработката на платформа за курсове на wordpress.
Видях ще има такива темплейти готови в themforest.
Моля, който може да се заеме с такъв проект да ми пише на лично. моля, за конкретна оферта.
 
Ето нещо полезно:


Но определено, ако търсиш човек, мисля, че има няколко тук, които могат да се справят със задачата. ;)
 
Бая червени флагове
- няколко теми пускани за едно и също - пдф-и, лаборатории и тн
- "Видях ще има такива темплейти готови в themforest." разбирай - да не ми искате много пари, има готови теми, една настройка и колко му е
- няма конкретно задание но търси конкретна оферта
 
Приятел, ако искаш нещо сериозно няма да стане със тези неща. Приготви едни 20к и ще ти направим качествена платформа. Това с WP пак ще е над 10к в краен случая, пиши на лично ако искаш нещо сериозно и ще ти е бизнес това, а не просто хоби.

Според мен ако ще ти е ей така за хоби, тук ще намериш доста хора за 1500 - 2000 лв да сглобят нещо.


Поздрави.
 
Последно редактирано:
Бая червени флагове
- няколко теми пускани за едно и също - пдф-и, лаборатории и тн
- "Видях ще има такива темплейти готови в themforest." разбирай - да не ми искате много пари, има готови теми, една настройка и колко му е
- няма конкретно задание но търси конкретна оферта
Колкото и да не харесвам Скай за хейта му, тук е повече от прав. ;)

Всеки ще те хване и ще ти обясни как се прави и какво е нужно да се направи. Има теми да, има и готови настройки, но ако искаш 1:1 с това, което е демото, няма смисъл да пускаш оферта. Тук
Прияте, ако искаш нещо сериозно няма да стане със тези неща. Приготви едни 20к и ще ти направим качествена платформа. Това с WP пак ще е над 10к в краен случая, пиши на лично ако искаш нещо сериозно и ще ти е бизнес това, а не просто хоби.

Според мен ако ще ти е ей така за хоби, тук ще намериш доста хора за 1500 - 2000 лв да сглобят нещо.


Поздрави.
Човек, нали поне 2 две такива знам, които нямат проблем да си движат бизнеса с WordPress и Moodle. Кви ги дрънкаш и ти? Да, като почне да прави хилядите, ще ти звънне. ;)

П.П: За да не се изливат такива коментари, постаряй се следващата ти тема за работа да е с повече конкретика - техническа. ;)
 
Колкото и да не харесвам Скай за хейта му, тук е повече от прав. ;)

Всеки ще те хване и ще ти обясни как се прави и какво е нужно да се направи. Има теми да, има и готови настройки, но ако искаш 1:1 с това, което е демото, няма смисъл да пускаш оферта. Тук

Човек, нали поне 2 две такива знам, които нямат проблем да си движат бизнеса с WordPress и Moodle. Кви ги дрънкаш и ти? Да, като почне да прави хилядите, ще ти звънне. ;)

Преди 2017 ставаше това със евтиното, вече всеки проект без пари и добре да е направен, просто няма как да се бори и това е пазарен принцип. Просто всичко евтино умира, всеки ще избере конкуренцията заради авторитет и качество, без пари не знам как ще има качество, специалистите не работят безплатно, не знам дали разбираш това. :)
 
Преди 2017 ставаше това със евтиното, вече всеки проект без пари и добре да е направен, просто няма как да се бори и това е пазарен принцип. Просто всичко евтино умира, всеки ще избере конкуренцията заради авторитет и качество, без пари не знам как ще има качество, специалистите не работят безплатно, не знам дали разбираш това. :)
За това не споря, но определено не съм съгласен, че задължително трябва да е фрон дъ скретч, къстам изпълнение. Не знам ти какво точно разбираш, казвам ти какво съм виждал. Много по-добри проекти започнати и развити на опен сорс и големи лайна на къстам, които се чудиш къде да го хръвлиш, където не минават хора. За парите ще се съглася, пиша ти го отново. ;) Идеален пример държиш в подписа си - Microinvest, пълен шит, къстам шит.
 
Сайтът ще е за обучение за вътрешни нужди на фимата. Няма да продавам през него курсове и други неща.
 
Това няма да е лесна задача, може да отнеме в пъти повече от първоначално предвиденото.
Щом е за вътрешна употреба мисля, че няма да е оправдан проектът.
 

Горе