Изработка на лого 14.99$

От: Безплатна изработка на лого

Коректен съм!! Виж ми репутацията,Itradera,всичко...просто съм забравил да направя 2-3 безплатни логота, голяма работа, все едно съм ви измамил за милиони...
 
От: Изработка на лого 9.99$

В никакъв случай, не говоря за некоректност. А и не е задължително да ги правиш. Затова съм добавила, че вероятно си има причини. След кто пуснах поста, видях, че съм цитирала теб, а не някое от другите мнения, че не си направил логото. Извинявам се за недоразумението.
 
От: Изработка на лого 9.99$

starazagora.jpg


Продължаваме, лого за 9.99$ , следете темата, ще пусна две безплатни изработки на визитка като се освободя малко : )
 
От: Изработка на лого 9.99$

bgtotaled.jpg

Възползвайте се сега от тази невероятна цена, само за 9.99$..
 
От: Изработка на лого 9.99$

Освен лого дизайн, предлагам изработка на всякакви изображения за вашите сайтове(банери,бутони,хедъри...)..
 
От: Изработка на лого 9.99$

2 безплатни визитки, първите двама печелят : ) Срещу визитката ще искам линк от ваш сайт към мой за срок 4-5 месеца : )
 
От: Изработка на лого 9.99$

originalen.jpg


wesolution.jpg


websol.jpg


Елате ми повече...нз колко време ще мога да държа тази цена : )
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 9.99$

имам интерес да свършим малко работа
пиши пм за да уточним детайлите
 
От: Изработка на лого 9.99$

получих твоето ПМ, но не мога да ти отговоря защото нямам 5 поста още, яко :)
варианта е или да допиша в някъде още няколко поста или да ми пратиш майл или skype, icq за да разберем там
 
От: Изработка на лого 9.99$

mrejata.png


Някой нещо лого? Или банер, ако може, че ми се правят банери май : (

Цени за банери:
1.Статични:
1-размер-7$
2-размера-12$
3-размера-17$
2.Анимирани-gif,не flash:
1-размер-9$
2-размера-15$
3-размера-21$
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 9.99$

Radost писах ти : ) Мога спокойно да аларимрам за потребителя 5ROVBABY , че е некоректен, направих му 3 концепции за лого, плащане и до сега не съм получил, а той не ми отговаря на съобщенията въпреки, че посещава форума...

Edit: преди да си легна
baner1.gif
 
Последно редактирано:

Горе