Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

еми хубаво, дори да приемем, че толкоз те сърби крастата да помогнеш на някого от форума постави някакви условия или ограничения

не ти е много бистра концепцията да не кажа че вече кат ме видиш и тръгваш за гъби

аре стегни се и мисли като бизнесмен, като ти се дарява виж линка в предния ми пост - има хора, които имат много по голяма нужда от помощ от някой дето все пак уж прави бизнес
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Също така хвани и привлечи в "огромния екип" и някой редактор да ти пооправи правописните грешки на home page-а, че.... :)
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

the.rampage.rado Тя страница е още в ъпдейт и не е изцяло готова, Затова не рекламирам все още.
Еми да огромен е екипа 6 човека сме пък не са нужни повече от 2 човека за подобна работа.

Кретен аз не ценя парите а обичам да правя сайтове пък ако се спечели някой лев хич не е лошо. Точно за това пускам такива промоции.
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

баси що ми викаш кретен ся?!?!

Кретен аз не ...
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Хубаво ще съберете едни клиенти - много на брой, и ще нацвъкате 3 хиляди малки сайтчета (успех с бройката), но макар и на по-малко използваната, но все пак доста използвана друпал платформа, подръжка поне с ъпгрейда на основната версия и модули, ако не се прави.. Направо не те виждам как ще се оправяш тогава с бившите си клиенти като почнат да пищят, че сайта има вирус, не зарежда или дава 20 реда с грешки и не може да се види даже фирмения телефон, че да поръчат..
8) Изплюф т'ва бездиханно послание...
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Хубаво ще съберете едни клиенти - много на брой, и ще нацвъкате 3 хиляди малки сайтчета (успех с бройката), но макар и на по-малко използваната, но все пак доста използвана друпал платформа, подръжка поне с ъпгрейда на основната версия и модули, ако не се прави.. Направо не те виждам как ще се оправяш тогава с бившите си клиенти като почнат да пищят, че сайта има вирус, не зарежда или дава 20 реда с грешки и не може да се види даже фирмения телефон, че да поръчат..
8) Изплюф т'ва бездиханно послание...

бе да ти кажа че баш тука е ключа от палатката - обясни на човека, че туй животно трябва се ъпдейтва и му предложи годишен абонамент що не и плюс остинг. ако мислиш че 9 от 10 няма да плеснат с ръце от радост при мисълта, че няма да се чегъртат с хостинг, мостинг, ъпдейти, мъпдейти за някви си ХХ лева годишно. трън в гъза си е ама си е работа и за начинаещо студио не ми се вижда толкоз лоша идея
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Спираш ъпдейта на сайтовете и си остават в такъв вид както са си го получили. Естествено с малко php, а някой ако поиска няква доработка на нещо по това време му се правят и последните ъпдейти. Толкова просто

Какво ви е страх от този Drupal не разбрах. За 30 минути се сглобявя в такъв вид че ти като влезеш можеш без да ти обеснявам нищо да си направиш всичко.
На Wordpres плъгините които ползвам в друпал са платени. Междудругото при друпал всичко е безплатно с 1-2 изключения при модула Views
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Хората не ги е страх от Drupal - за такива готиви системи винаги има клиенти. По скоро майтапа наречен "vapdesignbg.info" е причината хората да бягат.

1. Notice: Undefined variable: comment_count.. - wtf? Вие не можете да си оправите сайта, а предлагате на други хора сайтове?
2. Не знаете, че има различни резолюции от вашите и си личи от сайта ви;
3. Използваме най-доброто обурудване което е напазара -- к'во казахте? Вицове ли продавате или има нещо друго?
4. Неграмотност - толкова малко текст, а толкова много грешки.
и т.н.

Да не говорим, че не си цените труда... как очаквате друг да го оцени?
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

ок поръчвам ти един сайт за каталог на фирми:) ,че не ми се занимава с word pressa
става ли
 
От: От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

ок поръчвам ти един сайт за каталог на фирми:) ,че не ми се занимава с word pressa
става ли

:lol:

вапе, на тоя ще му взема парите предварително и некви координати за контакт освен лично, че до обяд може да е изял бананите
 
От: От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

:lol:

вапе, на тоя ще му взема парите предварително и некви координати за контакт освен лично, че до обяд може да е изял бананите

за пари никой не съм прекарвал може да видиш у архивите с който съм рабтил
но с Кретенски изказвания не моаш откажеш колегата да ми направи един каталог за фирми
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Колега здравей.
Първо по-горе писах че сайта още е в ъпдейт. Ама моля ви се четете преди да говорите.
Второ ти какъв си че ще наричаш работата ми майтап?
Да най доброто е хвърлих почти 50хил. лева за бизнес в Истанбул, а това което остана го пренесах тук във Варна.
Искаш документите ли?
В момента клиентите ми с които работя си знаят много добре за какво става въпрос. Казвам ти още един път сайта е в Ъпдейт и ще бъде още 1-2 дена след това ела и намери косури. Макар, че не ти искам мнението.

Това не е тема за мнение на моя сайт, а тема за хората които искат да имат сайт. Капиш?
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Колега здравей.
Първо по-горе писах че сайта още е в ъпдейт. Ама моля ви се четете преди да говорите.
Второ ти какъв си че ще наричаш работата ми майтап?
Да най доброто е хвърлих почти 50хил. лева за бизнес в Истанбул, а това което остана го пренесах тук във Варна.
Искаш документите ли?
В момента клиентите ми с които работя си знаят много добре за какво става въпрос. Казвам ти още един път сайта е в Ъпдейт и ще бъде още 1-2 дена след това ела и намери косури. Макар, че не ти искам мнението.

Това не е тема за мнение на моя сайт, а тема за хората които искат да имат сайт. Капиш?

Заеби ги не гледаш ли ,че им взимаш хлеба и като хлебарки те налазват.Аз искам сайт без ъпдейти тва е!
да ти постна ли темата ,коят искам да бъде тя е безплатна?
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

До Кретен:
Аз да не мислиш, че ще му обърна внимание. За 40лв. каталог за фирми?. Предложението не звучи сериозно. Опитай се да го произнесеш и ще разбереш.
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Преди малко вижте какво мейлче ми дойде :lol:

"Здравейте. Прочетох за промоцията ви.
Ще ми трябва сайт на тема
уеб хостинг. Аз ще предлагам услугата -
няма да е информативен за предлаганите
услуги в мрежата. За сега ще започна с
предлагане на 3 хостинг пакета и домейни.
Сайтът ще се състой от максимум 10-15
страници. Моля свържете се с мен колкото
може по-скоро."

Сайтът първо няма да е на Drupal а ще трябва колегата да го пише. Което вдига цената минимум 10 пъти.
Второ дано да не е от форума, че въй на хала в който сме тука.
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

До Кретен:
Аз да не мислиш, че ще му обърна внимание. За 40лв. каталог за фирми?. Предложението не звучи сериозно. Опитай се да го произнесеш и ще разбереш.

не разбрах за 40 лв къв сайт правиш
динамичен статичен
на хтмл с 5 бутона
или с админ панел
да беше уточнил поне
офферра може друг да я вземе
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Какво ви е страх от този Drupal не разбрах. За 30 минути се сглобявя в такъв вид че ти като влезеш можеш без да ти обеснявам нищо да си направиш всичко...

Абе това е оферта, ако не разполагате с излишни 30 минути и имате излишни 40 лева :twisted:
 
От: Изработка на сайт Промо за 40лв. Специално за потребители на форума

Абе оферта си е май и аз тря се замисля :Д

Таргетът беше около 100 сайта, но вече около 60 броя са поръчани в рамките на 10 дена, а пуснах промоцията за 4 месеца

Smshosting счупиха парите на мой гръб :Д
 

Горе