Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Зависи колко лъскав "искате" да стане. По принцип не е невъзможно. Става въпрос да се добавят нови функционалности...
Ор гледна точка на дизаин не е добре да правите нещо и след няколко месеца да го променяте. Хората не обичат такива прпмени...
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

А имайки предвид, че от сайта трябва да идват предимно нови клиенти, за които няма да е проблем, че сайта е променен, промени в дизайна не би трябвало да е голям минус. Как смятате?
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Слагам бас, че тая година сайт няма да има.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Аз с непълнолетни не се обзалагам ;)

О, вярно, че и изпросени пари не приемаше!
То бива човек да се пошегува с някой с реплики от тоя тип, ама ти вече не прекали, ами направо се Н____
От 3 години членуваш в този форум и не си се научил явно, че тук ти не си цар.
Обещах и на себе си да не влизам в конфронтации с хора под нивото ми като теб, но това вече излиза извън всякакви граници.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Келеш бягай да си играеш на пясъка и не се бутай където не ти е работата.
А тия пари да не казвам къде да си...
О, вярно, че и изпросени пари не приемаше!
То бива човек да се пошегува с някой с реплики от тоя тип, ама ти вече не прекали, ами направо се Н____
От 3 години членуваш в този форум и не си се научил явно, че тук ти не си цар.
Обещах и на себе си да не влизам в конфронтации с хора под нивото ми като теб, но това вече излиза извън всякакви граници.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Моля Ви ако е възможно нека да наблегнем на повече градивни коментари и по-малко хейт.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Моля Ви ако е възможно нека да наблегнем на повече градивни коментари и по-малко хейт.
Къде видя хейт?!!?
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Келеш бягай да си играеш на пясъка и не се бутай където не ти е работата.
А тия пари да не казвам къде да си...

Мисля, че съм в правото си да си изказвам мнението.
Ако си умен човек ще спреш да пишеш
Ако си разумен човек ще внимаваш какво пишеш
Ако си И**** ще попрестанеш с тези постове
А ако си в сегашния си образ и подобие, да не казвам какъв - ще продължаваш с рогата напред


Хип Хип Ура за Ъпхиро!
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Лапешка работа, ако случайно направите сайт ми пишете да го видя.



ПП Бойко, ако някой те върже да го чакаш с климатика (за, който ти си загубил време да го консултираш) пред тях и се покрива амен седмица и ти трябва да му звъниш как процедираш?

Мисля, че съм в правото си да си изказвам мнението.
Ако си умен човек ще спреш да пишеш
Ако си разумен човек ще внимаваш какво пишеш
Ако си И**** ще попрестанеш с тези постове
А ако си в сегашния си образ и подобие, да не казвам какъв - ще продължаваш с рогата напред


Хип Хип Ура за Ъпхиро!
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Сори, имах предвид заяждането...
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

И тук ли пуканките да вадим.:drama:
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Надали някой ще го върже за климатик при положение че се капарира сума или се плаща предварително.
 
Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Слагам бас, че тая година сайт няма да има.

Едно от мен също, че няма да има. Такъв тип клиента съм имал - обикновено нямат сайтове. :)
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

А имайки предвид, че от сайта трябва да идват предимно нови клиенти, за които няма да е проблем, че сайта е променен, промени в дизайна не би трябвало да е голям минус. Как смятате?

Доколкото разбрах идеята беше да се направи сайт и след примерно 6 месеца да се развива/доуправя. Е за 6 месеца, няма как да няма клиенти постоянни клиенти. Които в един момента ще се объркат като видят нов дизайн. Затова не е добре веднъж направен диазйн да се променя изцяло...
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Лапешка работа, ако случайно направите сайт ми пишете да го видя.



ПП Бойко, ако някой те върже да го чакаш с климатика (за, който ти си загубил време да го консултираш) пред тях и се покрива амен седмица и ти трябва да му звъниш как процедираш?

Не знам какво точно имаш предвид "да те върже", но иначе, ако консултацията е била по телефона - 10-ина минути и нямаме преки разходи по нея, не е проблем дори човека да не направи поръчка, случва се често и не е някаква голяма драма. По друг начин стоят нещата, ако иска посещение и консултация на място. Имаме безплатна консултация на място, но само за наши клиенти. С уточнението: безплатна е само ако човека направи и поръчка за закупуване и монтаж на климатик от нашата фирма за съответното помещение, т.е. стане наш клиент. И няма проблем ако от консултацията до финализирането на сделката мине седмица, месец дори. Работим си по другите задачи. А при поръчка на климатик от нов клиент, пък и не само, обикновено вземаме капаро, за да сме сигурни в сериозността на поръчката. Обичайна практика.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

http://dox.bg/files/dw?a=160431ae48
Здравейте колеги, ето го и заданието. Ако желаете можете да го погледнете, да си кажете мнението, да дадете някой и друг съвет, идея или друго, което би могло да бъде полезно, и ако желаете да дадете Вашата оферта. Благодаря предварително.
 
Последно редактирано:

Горе