Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

По това задание за под 4-5К не вярвам сериозен човек да се хване....
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Не е важно чак толкова много дали сайта е правен на WP, DJANGO или C# или каквото и там да е. Важно е да лесен за ползване, да е чист, прегледен и бърз. Да е структуриран правилно и да е направен така че търсещите машини да го анализират коректно и правилно. Не е въпрос на престиж да използваш специално написана за целта система. Лично аз не използвам WP, просто това което правя не може да стане на WP. Тук в тоя форум има хора в чието мнение за тоя случай бих се заслушал ( като UPHERO например ).
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Колеги CMS-a с който работим е правен с години няма никой да седне да прави CMS от нулата разбирасе, че в такъв случай ако не се разполага с къстъм система най-доброто решение е готова такава като : drupal, wordpress, joomla и т.н. който също не са никък за подценяване. Въпроса е клиента да получи това което иска и да е доволен. Аз лично съм заявил на клиента, че няма да поискаме и стотинка от него докато не завършим проекта му и не каже всичко което искам е това и работи.
Поздрави на всички :)
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Ай сиктир бе, писал съм с какъв софтуер ще се работи и точка.
Твоя всички го видяхме какъв боклук е.
Колеги CMS-a с който работим е правен с години няма никой да седне да прави CMS от нулата разбирасе, че в такъв случай ако не се разполага с къстъм система най-доброто решение е готова такава като : drupal, wordpress, joomla и т.н. въпроса е клиента да получи това което иска и да е доволен. Аз лично съм заявил на клиента, че няма да поискаме и стотинка от него докато не завършим проекта му и не каже всичко което искам е това и работи.
Поздрави на всички :)
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Ай сиктир бе, писал съм с какъв софтуер ще се работи и точка.
Твоя всички го видяхме какъв боклук е.

Някой теб да те е питал за ВисокоКомпетентното ти мнение? Я само ме светни кога си виждал нашия CMS, че ми е много любопитно боклук може да кажеш на собствения си сайт или да постна пак темата с способносите ти? Както съм писал : когато неможеш да помогнеш не пречи а ти освен да пречиш друго не виждам да парвиш.

@Ivajlo Angelov: Сам си избира с кой да работи. Такива философи като онзи с джумлата и този с великия уордпрес сайт ако бяха стока щяха да имат фирми да работят и да имат портфолиота а не само да си бъркат в носовете по цял ден и да пишат глупости в сериозните теми на хората на които им трябва нещо.
 
От: От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Някой теб да те е питал за ВисокоКомпетентното ти мнение? Я само ме светни кога си виждал нашия CMS, че ми е много любопитно боклук може да кажеш на собствения си сайт или да постна пак темата с способносите ти? Както съм писал : когато неможеш да помогнеш не пречи а ти освен да пречиш друго не виждам да парвиш.

@Ivajlo Angelov: Сам си избира с кой да работи. Такива философи като онзи с джумлата и този с великия уордпрес сайт ако бяха стока щяха да имат фирми да работят и да имат портфолиота а не само да си бъркат в носовете по цял ден и да пишат глупости в сериозните теми на хората на които им трябва нещо.

Лично аз имам няколко доста известни фирми, който не се нуждаят от популяризиране чрез форума тук!!! Някои ден трябва да посетиш някои от семинарите на който съм лектор, за да разбереш колко далече от дизайнер или програмист или просто писател на кодове си!!!

Но въпреки всички призовавам @Ivajlo Angelov, да се придържа към първоначалното задание и с твоя помощ да сътворите проект, класиран на първо място в гугъл и да ми запушите устата!!
 
От: От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Лично аз имам няколко доста известни фирми, който не се нуждаят от популяризиране чрез форума тук!!! Някои ден трябва да посетиш някои от семинарите на който съм лектор, за да разбереш колко далече от дизайнер или програмист или просто писател на кодове си!!!

Но въпреки всички призовавам @Ivajlo Angelov, да се придържа към първоначалното задание и с твоя помощ да сътворите проект, класиран на първо място в гугъл и да ми запушите устата!!

@hahovec: Щом съм получил толкова сертификати от сериозни институции значи има за какво, ако се поровиш из портфолиото ми може да няма много уеб проекти все още но има софтуери който съм писал и както виждаш клиентите са едни от сериозните компании в България може дори да им се обадиш ако желаеш :) .Не съм писател на кодове но мога да кажа, че съм истински програмист защото когато седна да правя нещо не ми пука на къв език ще пиша или с къв CMS ще работя PHP е един и същи на всякъде както и .NET и т.н. Мисля, че всички са наясно за да излезеш на първа страница колко време ти е нужно и колко трябва да се постараеш CMS-a какъвто и да е той няма да се постарае вместо теб. Мисля, че имам право. Неискам да запушвам ничия уста искам просто да помогна ако успея ще се радвам, че съм помогнал а не, че съм вземал $ имам доста други проекти от който ми идват доходите но това не ми пречи да предложа услугите си. Ако смятах, че няма да се справя нямаше да си правя и труда да пиша тук.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

@webnice е прав. Всеки има различния знания и различно си цени труда. Щом е решил, че 1000 лева му стигат, да вземе проекта и да му пожелаем успех :)

@Ivajlo както виждаш, @coolice дори е писал, че 300-400 лева не са достатъчни и за WP с готов шаблон. И ако се позамислиш, може и така да се окаже. Тема + няколко плъгина ще ударят 200 лева от воле. Друг е въпросът, че тука във форума сме виждали хора да правят сайтове и за по 40, 80 и 100 лева. Но трябва да знаеш, че каквото си платиш, това ще получиш. Сметни по 10 лева на час - на ден идва по 80 лева.
Т.е 10 работни дни + темата + плъгините = твоят сайт.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

webnice, не им се вързвай. Забавни са, но ако накараш някой да ти напише с 5 реда проста форма за изпращане на мейли на кирилица и ще ти каже, че ти трябва CMS, най-малкото ще те посъветват да си изтеглиш някакви зловещи класове за SMTP/POP3/IMAP. Направо можеш да си приготвиш едно 7-800 лв. Може и евро.
А различните от php-базираните CMS-и тук се възприемат като някаква висша черна магия.
Прави си кефа и се забавлявай!
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

webnice, не им се вързвай. Забавни са, но ако накараш някой да ти напише с 5 реда проста форма за изпращане на мейли на кирилица и ще ти каже, че ти трябва CMS, най-малкото ще те посъветват да си изтеглиш някакви зловещи класове за SMTP/POP3/IMAP. Направо можеш да си приготвиш едно 7-800 лв. Може и евро.
А различните от php-базираните CMS-и тук се възприемат като някаква висша черна магия.
Прави си кефа и се забавлявай!
Прочети предната тема и ще разбереш що се ебаваме с вебнице
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Е какво е за ебаване?!?!?! Това, че съм пуснал да покажа проект по който работя в момента това срамно ли е вече ? Разбирасе, че когато се работи по нещо е нормално на места да показва WARNINGS и ERRORS колкото в фирмения ни сайт по търсенето на vaprosi какво очакваш да ти върне търсачката казах и преди седни почети малко за фреймуорковете примерно Codeigniter 3 който ползваме си има URL HELPER запознай се с него и тогава ще разбереш как изглеждат нашите URL адреси. Единствения дето става за ебавка в форума си ти @uphero казах ти престани и си гледай работата за да не постна пак поста с уменията ти в форума и пак да ме репортваш, че те унижавам.

На останалите Благодарим за подкрепата вярвам, че тук има и нормални, разбрани ХОРА.

P.S. - пак се напълни темата на човека с глупости и нищо почти по темата....
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Мислех си да не пиша, но просто... Само мен ли ме дразни, когато почнат двама да си сравняват сертификатите и колко по-големи клиенти имали? Оставяте ме без думи(което е много трудно). Готов съм да се обзалажа, че нищо не е така. Ако си мислите, че по този начин ще се "издигнете в очите на другите" изобщо не е така. Сигурен съм, че не само мен, но и другите това грам не ни вълнува. Задръжте си измислените сертификати и "големите" клиенти, това не ви е някакво малко тийн форум-че дето се сравнявате кой е по-голям тарикат. Ако това ви е сравнението, то изобщо за какво сте тук?

@webnice от няколко страници чета в постовете ти, че ако uphero не спре да пише ще постнеш някви негови неща за да го злепоставиш. Колко пъти ще го кажеш? Ако ще го правиш давай, ако ли не какъв е смисъла?
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Мислех си да не пиша, но просто... Само мен ли ме дразни, когато почнат двама да си сравняват сертификатите и колко по-големи клиенти имали? Оставяте ме без думи(което е много трудно). Готов съм да се обзалажа, че нищо не е така. Ако си мислите, че по този начин ще се "издигнете в очите на другите" изобщо не е така. Сигурен съм, че не само мен, но и другите това грам не ни вълнува. Задръжте си измислените сертификати и "големите" клиенти, това не ви е някакво малко тийн форум-че дето се сравнявате кой е по-голям тарикат. Ако това ви е сравнението, то изобщо за какво сте тук?

@webnice от няколко страници чета в постовете ти, че ако uphero не спре да пише ще постнеш някви негови неща за да го злепоставиш. Колко пъти ще го кажеш? Ако ще го правиш давай, ако ли не какъв е смисъла?

VMiloykov : Абсолютно си прав! Форума мисля, че е направен за да може който изявява желание да помогне на някой да му помогне аналогично на това и хората да търсят помощ от специалисти в дадена област съгласявам се напълно с това което си казал не е тук мястото да си мерим .....

Колкото до ъпхиро ако покажа поста веднага ме репортва и ми трият поста админите щото в поста има много истини за него написани от хора-специалисти.
 

Горе