Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Кой докладвал бе?,?

Ти кой да не е баба ми. Ако не беше репортвал и в една друга тема бях ти пуснал уменията пак си ме репортнал и ми изтриха поста ама с деца като теб не ми се занимава и спирам да се разправям с теб.Имаш много бобец да папаш докато стигнеш до ниво специалист по нещо.
 
Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Ти кой да не е баба ми. Ако не беше репортвал и в една друга тема бях ти пуснал уменията пак си ме репортнал и ми изтриха поста ама с деца като теб не ми се занимава и спирам да се разправям с теб.Имаш много бобец да папаш докато стигнеш до ниво специалист по нещо.

Автора на темата (потенциалният ви работодател нарипортва всичките че му спамите втора тема и е чистено) ... въпреки че тук офтопика е разрешен до някакво ниво нека не прекалява и да е що годе по темата - тоест офтопика да помага на клиента да разбере какво му трябва или ще му свърши работа като показва дадени плюсове, минуси или примери...

А ти специално с това което беше написал въобще не се издигаш в очите на клиента
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Значи на мен ми омръзна да рипортвам спам по цял ден.
Вие нямате полза от това да се карате тук, аз нямам полза да стоя и само да ви рипортвам - оставете хората да си пускат офертите, кажете ми ако искате да обсъждате платформите и да се карате да ви пусна още една тема със същото заглавие и се карайте там, и си обсъждайте.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Това ли е така чаканото задание?
Успех на този, който се захване с този проект.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Задание? Само за дето е написано на тхт и с това форматиране, никой който си цени времето няма да го прочете!
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Заданието е полезно. Аз от него разбрах, че трябва да има въвеждане и СРАВНЯВАНЕ на климатици по цена.
Но определено, за да се направи всичко е необходимо много, много по-подробно задание...
Все пак такова задание се пише от възложителя и изпълнителя, а не на странични хора...

@Ivajlo.Anglov дано като си се нагърбил да помагаш за създаването на саит на собственика, накрая не се окажеш виновен ти, ако нещо не е както трябва, защото обикновенно така става...
И още нещо когато се прави голям проект, дали за 1000 лв или за 5000 лв няма значение, всичко започва от заданието. След като то е ясно, се дава конкретна цена и се удря по един подпис от 2 те страни. Работи се изключотелно по заданието, и ако след 2 седмици се сетиш още нещо, нещата се предоговарят и в цената се добава доработката...
Затова заданието ти е изключително важно...
 
От: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Заданието е писано без да никакво инфо и мисля е достатъчно за започване на диалог и изясняване.
Заданието е полезно. Аз от него разбрах, че трябва да има въвеждане и СРАВНЯВАНЕ на климатици по цена.
Но определено, за да се направи всичко е необходимо много, много по-подробно задание...
Все пак такова задание се пише от възложителя и изпълнителя, а не на странични хора...

@Ivajlo.Anglov дано като си се нагърбил да помагаш за създаването на саит на собственика, накрая не се окажеш виновен ти, ако нещо не е както трябва, защото обикновенно така става...
И още нещо когато се прави голям проект, дали за 1000 лв или за 5000 лв няма значение, всичко започва от заданието. След като то е ясно, се дава конкретна цена и се удря по един подпис от 2 те страни. Работи се изключотелно по заданието, и ако след 2 седмици се сетиш още нещо, нещата се предоговарят и в цената се добава доработката...
Затова заданието ти е изключително важно...
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Кое му е полезното? Дава 1-2 отговора в повече от първоначалния пост... епик фейл за uphero.
Диалог можеше да се започне и преди това "задание".
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Съгласен съм, но допълни или коригирай? Така малко наизуст.
Кое му е полезното? Дава 1-2 отговора в повече от първоначалния пост... епик фейл за uphero.
Диалог можеше да се започне и преди това "задание".
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Аз да допълвам... защо? Нито съм възложител, нито съм казал, е ще правя безплатно задание.
Трябваше да зададеш много въпроси за да направиш задание, а не да преразкажеш писаното от възложителя.
Давам веднага пример: Галрии - каква информация ще се въвежда за тях? Само заглавие и снимки ли ще са или... и т.н. и т.н.

Другия път просто не обещавай да вършиш някаква работа щом нямаш желание да я правиш.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Аз да допълвам... защо? Нито съм възложител, нито съм казал, е ще правя безплатно задание.
Трябваше да зададеш много въпроси за да направиш задание, а не да преразкажеш писаното от възложителя.
Давам веднага пример: Галрии - каква информация ще се въвежда за тях? Само заглавие и снимки ли ще са или... и т.н. и т.н.

Другия път просто не обещавай да вършиш някаква работа щом нямаш желание да я правиш.
Нямаше на кого да задам въпросите?!!?
И това с галериите и повече от ясно.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Значи просто се чудя какво е това нещо....
Оттук ми е изключително интересно колко успешни сделки са направени с толкова много спамери, наистина.
Аз 3 тиме си харесах днеска, офертите ми харесаха, но нямах търпение да ги изчета всичките спамове. Човек май в този форум не може да направи никаква тема, без някой да си изръси спама и неодобрението му...Така и не се научихте, че е въпрос на възпитание и уважение към човека да не си чатите в темата му.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Значи просто се чудя какво е това нещо....
Оттук ми е изключително интересно колко успешни сделки са направени с толкова много спамери, наистина.
Аз 3 тиме си харесах днеска, офертите ми харесаха, но нямах търпение да ги изчета всичките спамове. Човек май в този форум не може да направи никаква тема, без някой да си изръси спама и неодобрението му...Така и не се научихте, че е въпрос на възпитание и уважение към човека да не си чатите в темата му.

Ами няма как сериозен човек да се обърне към теб, защото започваш несериозно темата. Дори и да бях във форума, за да си търся клиенти, никога нямаше да си предложа услугите на теб. Само като видях задание с име "климатик" в .txt формат, написано на кирилица ми стана ясно, че това задание няма да е в твоя полза.

Ако искаш да си свършиш работа има два варианта:

1 - Да се обърнеш към @webnice и той с многото си грамоти, серификати да ти направи сайт с неговата къстъм CMS и след това да го оптимизира и да го изкара на първо място в google и то само 1000 лева.
2 - Да се обърнеш към някои реномирана дизайнерска къща или студио или к'вото си харесаш. Да им обясниш очи в очи какво искаш да направиш и те да ти обяснят как се направи и колко ще ти струва и след това ти да си прецениш. Наблягам на очи в очи!

Не може да казваш на главния готвач, как да ти сготви яденето, после да искаш това ядене да е сготвено професионално, пък от теб няма никаква познания по готвене!!!!!! Ти виждаш спам, аз виждам, как един се опитва да те измами и още няколко ти обясняват, че така не става.

Тука има теми, дето хората предлагат да ти направят сайт за 80 лева или се обърни към тях и не се набутвай повече или се обърни към някои професионалист и си му плати парите. Една заплата на програмист е около 4000 лева месечно, ако той се занимава една седмица със сайта ти значи около 1000 лева ще ти вземе, най - вероятно ще има разноски, като софтуер, компютри, ток, телефон и цената ще скочи, щото тоя човек трябва да си плати за лицензиран софт, трябва да има добър компютър, трябва да има ток, трябва да може да говори по телефона и трябва да има заплата. Сам си прави сметката ако 2 седмици или дори месец се занимава с теб, колко пари ще ти иска. Да не говориш, че ще искаш да въвежда климатици, спецификации, ще искаш да може да се поръчат климатиците, абе 100% ще има нещо интерактивно в сайта ти, което ще качи цената. До тук не съм смятал SEO!

SEO оптимизацията е два вида:

1 - ON Page - Всичко което се прави по страницата. Текстови, мета, заглавия, линкове, лога, тагове и т.н.
2 - OFF Page - Линк билдинг, статии, реклама, социални мрежи и т.н.

Seo-то е абонаментна услуга, която се заплаща на месец или на период не е моментна услуга и не можеш сега да дадеш 500 лева за SEO и да си решиш проблема, щото линка ти ще падне от топ позицията за месец, а след 3 ще е на 50-то място!

Държа да отбележа, че @Webnice използва похвати непознати на човечеството и той може от веднъж да ти направи SEO!!!! Но уменията му са много не над възможностите, ами над въображението на SEO гурутата. Човека е толкова уверен във възможностите си, че работи проектите онлайн, защото не се срамува от тях!!!!

Надявам се съм бил ясен, ако имаш някакви въпроси, попитай ще ти отговоря :)
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Аде бе, няма ли кой да избере една тема и да я настрои?
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - 2 част

Очевидно пак ще трябва да се пуска нова тема.
На колене трябва да ви моля да не се спами.
Това пак си беше спам и не ме интересувате - ти с твоята джумла!
 
Re: Изработка на фирмен сайт до 1000лв-100-тна част

Айде сега ви пускам още една тема да си я оспамите на воля:

Кой ще ми направи фирмен сайт до 1000 лв на база wordpress?
Вижте предните 2 теми ако имате търпение да четете, а тук се надявам боговете да ме пазят от спама.

Старата да я заключим ли ОТНОВО? Бате, айде малко по-сериозно....не може в рамките на 2 дни да ринем по 100 теми.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв-100-тна част

Аз само не схванах що като видя от 100 теми че няма да му се получат нещата, uphero му направи и задание и не взе да си го пусне на няколко фирми за разработки на сайтове ми продължава да си пуска тема след тема....
 
Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв-100-тна част

Аз само не схванах що като видя от 100 теми че няма да му се получат нещата, uphero му направи и задание и не взе да си го пусне на няколко фирми за разработки на сайтове ми продължава да си пуска тема след тема....

Да, малко идва повече. ;) Не знам вече какво се цели, но със сигурност ще се спре скоро с това. ;) Става детска история.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв- 3- та част

Пускам и какво като пускам....чакам отговори.
Тука се спами и навярно най - малко съм виновен аз....не искам да избухвам и да обиждам някого, но искам най - сетне една чиста тема....това е невъзможно.
Заключете и двете теми.

Поздрави,
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв- 3- та част

2017 годиния , България, форум предприемач - Изработка на фирмен сайт до 1000лв- 5642342342234234- та част
:D
Не се сдържах ;)
 

Горе