Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Въведждане на около 300 продукта/климатика с няколко снимки описание и характеристики
И сумати правописни грешки и подобни глупости.
Нали уж за колосалната сума от 1000 лева нямаше да се търси и SEO?
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

уау и аз искам такъв уебсайт за 1000 лв.
 
Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

уау и аз искам такъв уебсайт за 1000 лв.

Всички това искат. Не го знам как ги е смятал нещата, но това е идиотщина. 300 пфодуката + SEO и се чудя колко остават за сайта. :) Нещо и на мен не ми излизат сметките, но щом на други им излизат, да грабват офертата.

Пич, ти тук да се подиграваш с хора ли си дошъл или да си свършиш работага? Мен само този въпрос ме интересува. ;)
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

@webnice къде си?
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Пропуснах да кажа, че може и повече от 1000 лв. да стане бюджета, ако офертата е разумна и ако можем да си го позволим. И най-вече ако някой предложи бартер, както казахме още в началото на темата.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Има ли сделка в темата, ама дали:)
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Забравете бартерите!!

1. За така зададененото задание пригответе +1000 лв. и се постарайте да имате и ефективна мобилна версия на сайта.
Това с кеширането не ми стана ясно, при правилно изпълнение на темата и добавките, системата не би трябвало да бави въобще!!
Щом системата е WP, погрижете се за security добавка.

2. Погрижете се темата и добавките ДА НЕ СА КРАДЕНИ, за да не страдате после ...


3. Ако ще има онлайн магазин - Конфигурирайте си магазина, с начините на плащане, регистрация на потребителите, доставка на продукта, наличност и др.

4. Обърнете внимание на търсещите филтри и пригответе още пари за качественото им изпълнение с възможност за администрация.

5. За лого пригответе още пари - тръсете качествено изпълнение, свързано с цялостна фирмена идентичност!

6. Пригответе още пари за въвеждане на продуктите и форматирането им.

7. За SEO се консултирайте със специалист, който ще укаже вида на URL адресите, имената на папките и изображенията на отделните продукти, разположението на менютата и специфични вътрешни страници, наличност на site map, site map page, свързване на сайта с отделни видео и социални канали и др.

8. За външно SEO си пригответе още пари, свържете се със специалист и задайте ключовите фрази и желано място в SERP.

9. Постарайте се в сайта да има полезна информация, представена с уникални текстове, свързана с ключовите фрази и предлаганите услуги и продуктите - т.е ще приготвите още пари, някой да я напише коректно.

10. Запознайте се с WP, за да не направите някоя каша, свързана с Вашето непрофесионално администриране.

11. Потърсете човек за поддръжка на системата и отделните добавки.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Идеална е цената! Какво не и харесвате? Тук редовно има обяви за инсталиране на WP в рамките на 70-140лв. Дано се намери кадърен конфигуратор на WP!

П.С. Заданието е правено от непрофесионалист нали?
 
Последно редактирано:
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Премахнете скрипта за защита на съдържанието от спецификацията и главата си. Съдържанието ви по този начин в уеб не може да бъде защитено. Може със скрипт може да се защитите само от някой кандидат клиент, който е харесал климатик и иска да свали снимката да я прати на жена си, че да пита "Жена тоз климатик харесваш ли го?". Като човек малко разбиращ от уеб ще си отворя Developer Tools и ще си копирам на воля. Да не говорим, че може да се напише scraper който пък въобще да не зарежда JavaScript, че даже ще ги копира и автоматично...
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Лол :). Тази тема била жива :D.

Първо съм сигурен, че 90% от серизоните хора заинтересовани от това биха отказали само заради името на кирилица. Второто нещо е, че документа започва с "Платформа", след което дизайн.
Хора не знаете ли, че сайтове се правят с данни ;). Никъде не видях нещо за данни, има някакво меню което загатва но до там.
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Моля не прибързвайте с изводите и заключенията, че комуникацията върви малко трудно тия дни и се пропускат важни неща понякога, от ретроградния меркурий ли, от друго ли не знам...
 
Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

Моля не прибързвайте с изводите и заключенията, че комуникацията върви малко трудно тия дни и се пропускат важни неща понякога, от ретроградния меркурий ли, от друго ли не знам...

Баце, свирни тук като имаш сайт, че баси епика стана това. И да споменеш за изпълнителя, че да запалил свещичка и за него. :D
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

ко стана със сайта уе :D
 
От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

ко стана със сайта уе :D

Чакай бе човек, до 10-15-та страница беше заданието тепърва следва сайта, очаквайте развитие на страница 20-25 ;)
 
От: Re: От: Изработка на фирмен сайт до 1000лв - Дискусия

@uphero : трябвам ли ти ? :) Или просто взех да Ви липсвам :D
 

Горе