Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

sporter

Member
Здравейте колеги ако някой знае как или познава някой който може да ми възстанови Адсенс профила предлагам голяма комисионна от парите в профила при евентуално възстановяване .Акаунта беше почти на 3 години . Моля без безсмислени коментари ! Поздрави !
 
Последно редактирано:
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Няма начин!

Вземи си поука! Дърпай си парите веднага след като се насъберат!
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

По често от веднъж месечно не мога да ги дръпна !
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Здравей,

Аз също съм губил adsense акаунт и от личен опит няма възможност да го възстановиш :(

Изписах доста писма до съпорта,но получавах все едни и същи автоматични отговори.Прежали нещата и продължи напред!
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Ей затова спорих в другата тема, адсенсе не става, ако си сериозен бизнесмен.

Жалко за парите ти, ако си го закъсял, търся човек с английски, който да продава по телефона, може да ми пишеш ЛС.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Ей затова спорих в другата тема, адсенсе не става, ако си сериозен бизнесмен.

Жалко за парите ти, ако си го закъсял, търся човек с английски, който да продава по телефона, може да ми пишеш ЛС.
Колега вързал съм си гащите, този момент го чакам от 3 години все пак ти благодаря за офертата .
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Няма начин, аз така гръмнах с, не с 4, а с 5 цифрена сума. Писах, ревах, тръшках се, после го приех и сега съм доста по добре :) Никакъв шанс за оправия, по-добре преглътни възможно най-бързо горчивата хапка и почвай нещо друго....

Иначе много подло удрят точно преди плащането мръсниците. За какво беше сайта/ сайтовете?
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Е сигурно е бил попадал 100% в T&C им де... Надали ги е слагал някъде където не трябва. Разбира се като "сериозен бизнесмен".
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Имаш ли представа защо са те баннали?


Здравейте колеги ако някой знае как или познава някой който може да ми възстанови Адсенс профила предлагам голяма комисионна(4 цифрена сума) от парите в профила при евентуално възстановяване .Акаунта беше почти на 3 години . Моля без безсмислени коментари ! Поздрави !
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Преди време ми блокираха адсенс акаунт, обаче аз си бях копирал кода за получаване от WU и си взех парите въпреки, че беше спрян. Ако нямаш този код, повече няма да го получиш...
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Случвало се е на всеки. Не вярвам, че ще ти го възстановят, а това колко е бил стар акаунта - няма абсолютно никакво значение. За това, не се занимавай с глупости, а продължавай напред.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

На мен са ми блокирали сайтове.

За единия имаше причина - обяви с каки предлагащи платени услуги и адсенсе заедно.

За другият сайт обаче нямаше видима причина и много ме издразниха заради него.

Обмислям идеята да закупя някой сайт за одобрение и да направя един акаунт на името на приятелката ми.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Ето за това не работя с тях. Наистина плащат най-добре, обаче не си струва цялото треперене около тях. А защо ви е да държите по пет цифрени суми в акаунтите си.... ако това са ви от месеца, ами едва ли ви е било проблем.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Шерифе, много полезно инфо. Жив и здрав!
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Добре дошъл в клуба, както някой го беше написал по-горе..

Доста хора от форума сме се опарвали.. аз бях със много сериозна сума като ме опариха..

Така е с тях.. прави си 2-3 адсенса на различни адреси, раздели си сайтовете на различни хостинги(ип-та).. слагай на всеки сайт по 1 адсенс и тва е..
Така не се трупат много пари в 1 акаунт, и ако гориш, гориш само с 1 адсенс.. тва е най-доброто спасение ;) free tip from me ;)
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Абе въобще не се занимаваш с адсенсе и това е.
 

Горе