Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Така е с тях.. прави си 2-3 адсенса на различни адреси, раздели си сайтовете на различни хостинги(ип-та).. слагай на всеки сайт по 1 адсенс и тва е..
Така не се трупат много пари в 1 акаунт, и ако гориш, гориш само с 1 адсенс.. тва е най-доброто спасение ;) free tip from me ;)

Според теорията на конспирацията Google разчита, че ще направите точно това!

Те имат изгода от това, защото вие продължавате да им носите трафик. Зарибяват уеб майсторите с уж изгодна цена за трафика им, обаче после като сметнеш, че са ти блокирали половината акунти - не излиза чак толкова изгодно (за уеб майстора).
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Всъщност пишете така, като че ли човек „ИМА ИЗБОР“ като погледне и в останалите сфери с монополи и олигополи как е. Преди едно година писах това.

Добро спасение няма и не съществува предвид, че хората с изгърмели акаунти при дадени монопол рано или късно ще се възвърнат към него (ще открият и безизходицата, или „аа, тук плащат супер малко“ и „аа, тук не се печели добре“), тъй като реално пак няма да има избор (освен да отиде в сферата на друг монопол и там пак рано или късно да му изгърми акаунта отново, и пак да търси сфери с други монополи – AMZN, eB, PP, etc.).

Това, което сме си причини, всъщност не е реално причинено от компанията/те, а от самите нас, ако се замисли човек. А ако от още по-далече се замисли, ако някой наскоро е гледал „Ной“, то съответно истинският причинител (вредител) е именно човекът отново.

Човек > човеци > финикийски знаци > пари > власт > profits > profits > profits.
„Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы“.

Не виждам причина за сърдене, освен сърдене на самите себеподобни (нас), че са докарали разни фирмички да станат ултра огромни мега гиганти.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Има ли някой колега с изтрит фирмен акаунт ?
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Sporter, както те посъветваха по-горе опитни хора в сектора, щом са те баннали забрави да ти пуснат и едно евро, пиеш една студена вода и продължаваш. В момента мога да се сетя за поне една дузина изгърмяли от всички крайща на света със суми от ххх до ххххх от бат гошо рекламната мрежа. Смешното е, че няма строго определени правила, а всичко е субективно. Това където са го драснали в официалния си ТОС като правила и ''разбирачи'' размятат тези линкове из форумите - това са пълни глупости. Аз съм свидетел на фрапиращи несъответсвия на този ТОС - наблъскали със софтуер хх сайтове-клонинги, вътре на страница по 10 банера на адсенс, липса на каквото да е съдържание и никакъв проблем. Това говоря не за месец-два да минават между капките, а за към две години вече никакъв проблем нямат, дори един варнинг не е пратен.
Но съм забелязал, че преобладават бановете на акаунти, които се захранват с фб трафик. Като цяло гошо и фб не се погаждат.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Не се погаждат, защото фб трафика си е малко влиза клика навсякъде и излиза.. нито купува, нито нищо.. тва прави.. даже и не чете.. само влиза да разгледа и да разцъка всичко възможно..

Пък и ги банват фб-тата, защото нямаш друга алтернатива да монетизираш фб трафик, освен с Adsense.. и да.. колегата по-горе е прав.. като теглиш чертата и като си приспаднеш виждаш, че гоогле не е най-яката компания.. НО пък с нея най-добрите моменти пари падат и тва е факт.. най-често банват акаунти, които засилват печалбите.. Банват в пиковите печалби, ако примерно си вадил средно по 500-1500 евро на месец, и ако за 1-2 емсеца направиш някво двойно, тройно покачване, бан.. на такъв принцип работи алгоритъма им..

Имаше някъде статия в, която бивш член на Google Adsense е напусал компанията и обяснява, че точно, когато Google Ще правят сделка, или пък имат нужда от допълнителни финанси за няква инвестиция, те ги взимат от Publisher-ите.. Човека казваше, че банват точно тези, които започват да правят повече пари по-рязко в кратък срок.. Тоест примерно с ФБ, ще ти дам пример.. ако си направил някъв сайт и правиш по 20,000 посещения и взимаш да кажем 600 евро на месец(грубо говоря), и в същото време този сайт стане Viral по някъв начин с няква тарикатска хава(няма да споменавам, но има варианти и колеги тук ги знаят и ги правят) и правиш да кажем 80,000 трафик(да напълно постижимо е.. имал съм доста такива дни и по-силни).. и правиш да кажем тогава към 2500 евро или 3000, ако щеш.. получаваш бан.. не за друго, а защото супер бързо е станало всичко.. и особенно, ако имаш 5-10 сайта накачорени в адсенса.. ходи после мисли, заради кой сайт си изгърмял и си скубиш косите, защо е станало така и се чудиш къде е проблема.. Проблема не е в теб, а в монопола(е в повечето случай разбира се..)

Пиеш студена вода.. и пак ти казвам, тряскяш няколко сенса, ако направиш някъв голям бум на трафик, по-хуу ги махни даже тея реклами.. сложи друга компания, докато не се намали малко трафика.. иначе ще гърмиш.. Ако не е тоя път, то следващия..

Там си е жив късмет.. Също така между другото, този пич(който работел в гоогле) казваше, че също от време навреме им се е казвало на служителите да избират произволно 1000 Publisher-а и да ги банват без причина.. В тази статия пишеш, че дори FBI и DEA са пуснали разследване на Google за тази така наречена "Интелектуална кражба"..

Неприятно доста.. няма връщане назад.. кръв повръщат пари не връщат..
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Хм, аз не разбирам от тези работи. Но чета и се чудя как Гугъл решава субективно да не плати на някой. Това да е редовна практика и продължава да има хиляди/милиони да работят с Гугъл. Странно ми е. И все пак вероятно от милионите, които публикуват реклами на Гугъл само някакъв мижав процент са така банвани безпричинно?!?
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

банват си яко, ковти, че ти се е случило , иначе нямат алтернатива поне според мен, на скоро коментирахме сайт който прави 40к на месец $ от adsense , няма с какво друго да ги направи , вярно че USA трафика ама си е цифра за около 100к page views си е направо луда пара

ако споделиш на какъв сайт ти е бил банера,че е изял бан ще е супер поне да го имаме в предвид
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Не виждам смисъл в цялата история. Да речем имам сайт, който прави средно $10к на месец, $6,800 за мен и $3,200 за тях. За 1 година Google ще спечели от моя сайт $38,400. Та сега някой ще ми обясни ли каква е логиката в произволното банване на акаунти? Или Google просто обичат да губят пари. Някъде си сгафил. Акаунта не са ми го пипали, но имам 2 изгърмели сайта. Социалка и блог на автопилот. Социалката изгърмя, защото един потребител беше шервал линкове към торенти и сайтове за сваляне на музика и филми. Блога на автопилот няма смисъл да обяснявам защо е изгърмял то е ясно.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Тия терорягите не трябваше да удрят шарлито, ами трябваше да влезнат в офиса на сенса :)
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Ако акаунта ти е забранен заради click fraud няма да ти върнат и 1 стотинка.

Ако е забранен заради некачествени сайтове, на които има техни реклами - ще ти изплатят парите, въпреки, че са ти затворили акаунта.

Това поне беше преди 5 години, казвам го от личен опит за мой акаунт и такъв на близко до мен хора. Моя имаше $500 долара примерно максимум, но на моите хора имаше над $2000 и им ги изплатиха, без да правим нищо, нито жалби сме подавали. В майла, който ни бяха описали за спиране на акаунтите си бяха написали, че ще ни изплатят комисионните въпреки спирането.

От тогава не се занимавам със сиви сайтове, и съответно нямам проблеми с Adsense вече на новите ми акаунти.
 
От: От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Не виждам смисъл в цялата история. Да речем имам сайт, който прави средно $10к на месец, $6,800 за мен и $3,200 за тях. За 1 година Google ще спечели от моя сайт $38,400. Та сега някой ще ми обясни ли каква е логиката в произволното банване на акаунти? Или Google просто обичат да губят пари. Някъде си сгафил. Акаунта не са ми го пипали, но имам 2 изгърмели сайта. Социалка и блог на автопилот. Социалката изгърмя, защото един потребител беше шервал линкове към торенти и сайтове за сваляне на музика и филми. Блога на автопилот няма смисъл да обяснявам защо е изгърмял то е ясно.
Ясно е че при толкова много правила , все нещо ще нарушиш. Въпроса е защо има сайтове с огромен трафик и множество нарушения - но никой не ги пипа. Виждал съм закачени реклами, повече от 3 реклами на страница и други подобни.... Явно се мери с различни мерки...
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

То не е ясно дaли никой не ги пипa. Може и те един хубaв слънчев ден дa гръмнaт.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Хм, аз не разбирам от тези работи. Но чета и се чудя как Гугъл решава субективно да не плати на някой. Това да е редовна практика и продължава да има хиляди/милиони да работят с Гугъл. Странно ми е. И все пак вероятно от милионите, които публикуват реклами на Гугъл само някакъв мижав процент са така банвани безпричинно?!?
прочети линковете на Шерифа, мързи го чиляка от гугъл да работи, гледа тавана и банва тебе, тебе, и тебе, в края на месеца си взема тлъстата заплата, а после плюе шефовете колко били зли...
 
От: От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

прочети линковете на Шерифа, мързи го чиляка от гугъл да работи, гледа тавана и банва тебе, тебе, и тебе, в края на месеца си взема тлъстата заплата, а после плюе шефовете колко били зли...

Аз недоумявам как, ако Гугъл банват така безпричинно, имат толкова много партньори. Хем се ебават с хората, хем хората работят с тях.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Аз продължавам да ви се чудя що не си монетизирате трафика с афф оферти, ами ползвате тъпите реклами на гугъл, които освен, че носят много по малко пари, загрозяват и лейаута на сайта. Вярно, че за другото малко трябва да се потруди човек...ама effort/value си заслужава от всякъде.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Аз продължавам да ви се чудя що не си монетизирате трафика с афф оферти, ами ползвате тъпите реклами на гугъл, които освен, че носят много по малко пари, загрозяват и лейаута на сайта. Вярно, че за другото малко трябва да се потруди човек...ама effort/value си заслужава от всякъде.
Иди и монетизирай Facebook трафик с Aff оферти... :lol: .. особенно BG Traffic.. ще има да чакаш и да си чакаш.. и да си чакаш..
Те не искат да си купят една дрешка за 10 лева, пък представям си нещо по-скъпо..
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Иди и монетизирай Facebook трафик с Aff оферти... :lol: .. особенно BG Traffic.. ще има да чакаш и да си чакаш.. и да си чакаш..
Те не искат да си купят една дрешка за 10 лева, пък представям си нещо по-скъпо..
Западния трафик става от ФБ за афф оферти, но трябва да ре-маркетираш задължително иначе не става и там.
 

Горе