Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Момчета по златна мина от Аднсенс едва ли ще срещна някога,с квото и да се занимавам ресторанти магазини едва ли ще искарам толкова колкото съм вадил от Адсенс.

Ресторантите и магазините (офлайн) не се scale-ват лесно (ква е думара на бг?). Ако имаш твой онлайн продукт, който не изисква физическа доставка много по-добър бизнес модел имаш от адсенсе. Най-малкото контролираш парите, а не чакаш Гугъл да плаща.

Адсенсе е за начинаещите, не че не може да вадиш добри пари от адсенсе, но не става ако си сериозен.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Адсенсе е за начинаещите, не че не може да вадиш добри пари от адсенсе, но не става ако си сериозен.

Ти сериозно ли , я се поогледай колко големи гиганта използват на 100 % адс. в УСА и УК сигурно и в други държави но не съм си правил труда да търся ;)
 
От: От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Ти сериозно ли , я се поогледай колко големи гиганта използват на 100 % адс. в УСА и УК сигурно и в други държави но не съм си правил труда да търся ;)

Я се поогледай колко милярдни компании има, които използват адсенсе.
 
От: От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Я се поогледай колко милярдни компании има, които използват адсенсе.

Ти пък къде се хвърли на милИАрдите. Вземи първо се запиши на един курс по бъгарски език. Не върви тука да въртиш световния бизнес, а да не знаеш как се пишат цифрите... Иначе ако си ВИП публишър в адсенс си е много готино да въртиш техни реклами. Спестяваш си един отдел на цената на тяхната комисионна, обаче как се докарва толкова трафик, е отделен въпрос, който едва ли някой от нас знае ;)
 
От: От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Ти пък къде се хвърли на милИАрдите. Вземи първо се запиши на един курс по бъгарски език. Не върви тука да въртиш световния бизнес, а да не знаеш как се пишат цифрите...

Не ми трябва да знам как се пишат цифрите за да правя пари. Но трябва да си много т*п да не взимаш пример от тези компании.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

@bedrijfsbeheer Кефи ме начина по който мислиш и нещата, които пишеш по други теми, но тук не си прав. Сещам се, че пак спори в една друга тема за AdSense и там повтаряше същите неща. Тогава ти споменах за pof.com Сега ще ти прикача снимка на чек от Google с печалбите му за два месеца. По време на получаването на този чек, зад сайта е стоял само един човек, тоест 1 person company. Сам си направи сметката дали е "сериозен".

plentyoffishcheque2.jpg

Ето ти нагледен пример, че сам човек може да прави много пари, дори с AdSense.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Не съм бил от 2006 в интернет бизнеса, но с тези банове, които се оплакват почти целия форум, какво да мисля за адсенсе?

Аз не казвам, че не могат да се правят много пари с адсенсе, но има по-добри алтернативи, където ще вложиш същата енергия, каквато би вложил и за адсенсе докато стигнеш на такова ниво.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Колега 99.9999% от оплакващите се тук не спазват правилата на adsense, но си мислят, че ги спазват :) колко от баннатите са прочели изобщо провилата :D , не че не може адсенсе да банва без причина, но това не значи,че не може да се парвят пари от него , също има много голяма разлика от БГ пазара и USA пазара или които и да е друг пазар от белите страни, за пример имам сайтове на USA пазара които имат кликове от около 50-60 цента а в БГ се радвам на 5-6 цента :) за клик ,сега ако един сайт спазващ правилата там , с 10к page views и 2% цтр ти прави около 100 евро на ден тук в България със същия трафик, трябва да нарушиш правилата принципно и пак няма докараш повече от 10-15 евро :)
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Не съм бил от 2006 в интернет бизнеса, но с тези банове, които се оплакват почти целия форум, какво да мисля за адсенсе?

Аз не казвам, че не могат да се правят много пари с адсенсе, но има по-добри алтернативи, където ще вложиш същата енергия, каквато би вложил и за адсенсе докато стигнеш на такова ниво.
Мисля, че изкарваме толкова пари, че дори и след бановете продължаваме с адсенс-а. Както писа по-горе един колега, няма по-сладки пари от тези.

Колега 99.9999% от оплакващите се тук не спазват правилата на adsense, но си мислят, че ги спазват
Проблемът е, че няма ясни правила, нито има с кой да разговаряш по въпроса.
 
От: От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Мисля, че изкарваме толкова пари, че дори и след бановете продължаваме с адсенс-а. Както писа по-горе един колега, няма по-сладки пари от тези.

Колкото и да изкарвате, може да се изкарват поне толкова от ппц + продажби (твой продукт или афилиейт). Просто не си губиш моментума с тези банове, но вие си знаете.

Също така нещата големи много по-бързо.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Замислям се дали отново да си отворя акаунт в Google AdSense.
 
От: От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Колкото и да изкарвате, може да се изкарват поне толкова от ппц + продажби (твой продукт или афилиейт). Просто не си губиш моментума с тези банове, но вие си знаете.

Също така нещата големи много по-бързо.
Бъркаш. Ако продавам мои продукти с масов трафик (от социални мрежи), в никакъв случай не мога да дам разнообразието, което предлага Адсенс. Дагое, имал съм клик за над 300 евро, това значи че нито съм се занимавал, нито съм продавал, нито нищо - просто някой ми е цъкнал на рекламата в сайта. За масовия трафик, по-добре от Адсенс, нЕма.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

И аз съм губил така. Изтриха ми акаунт на близо пет години. Но и грешката си беше моя.
 
От: Изтрит Adsense акаунт с ОГРОМНА сума пари .

Бъркаш. Ако продавам мои продукти с масов трафик (от социални мрежи), в никакъв случай не мога да дам разнообразието, което предлага Адсенс. Дагое, имал съм клик за над 300 евро, това значи че нито съм се занимавал, нито съм продавал, нито нищо - просто някой ми е цъкнал на рекламата в сайта. За масовия трафик, по-добре от Адсенс, нЕма.

Кое бъркам? Че не може да вадиш с ппц толкова колкото с адсенсе? Аз не говоря за масов трафик, говоря за добре таргетирани реклами

Пък и честно кажи ся, ей сега в момента ако започнеш, кое ще отнеме повече време, да изградиш социалните мрежи, че да носят голям масов трафик или да се научиш да таргетираш кампаниите си както трябва. И пак казвам, не смятам, че не се вадят пари от адсенсе, просто говорим за различни модели, мен лично адсенсе не ми харесва. Също така казвам, че е за аматьори, защото повечето начинаещи го използват, без въобще реално да аналазират пазара, а сайтовете им не струват 5 пари. Но това не означава, че няма "про"-та, които не печелят много.

П.С. Когато рекламираш, независимо адвордс, фейсбук или адблейд например, трудната част не е да вкараш 50 и да изкараш 51, трудното е да скейлнеш, ето там бъркат повечето, защото не става въпрос просто да наливаш повече пари в печелившата формула.

А да, и това, че си направил 1 път 300 евро на клик нищо не значи. И аз 1 път направих 80 лева на покер, а тогава 80 лева бяха МНОГО пари за мен. Но не тръгвам да разправям, че от покер по-добре нЕма. Кажи ми колко ти носи средно 1 клик за еди колко си години адсенсе.

Гугъл си е партньор, върху който нямаш сила. Каквото реши, това става, трябва да се замислиш, дали наистина искаш такъв партньор, на когото не му пука за теб? Дали наистина искаш партньор, на когото решение може да те изкара извън бизнес на секундата? Една от причините да започнеш твой бизнес е свободата, с Гугъл, губиш доста от свободата, това няма как да го отречеш.
 

Горе