Имам идея за пачка пари от продажбата на...

leonssss

Well-Known Member
В нашия край има много цветни камъчета
мога ли да ги продавам в ебей, като камъни на късмета естествяено ще поизмисля история на камъните и как те са повели войските на Ал.Македонски към Индия.
Дали ще ме съдят изобщо възможно ли е?

средна цена по 10 паунда- 1000 камъка колко мъни правя?!



пс.Скоро видох в нета въздух в бурканчета, родопски чист наш български от родопите з,щом се продава значи и камъни ще се!
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Извинявам се, ама в последно време оставам с неприятното впечатление, че този форум е пълен с разни дребни тарикати... Всички тези усилия защо не ги вложите в създаването на някакъв стойностен продукт, който да носи реални ползи, вместо да се занимавате с подобни кокошкарски истории.
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Готина идея,моят съвет е да опиташ :)
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Защо пък, НЕ... Просто опитай, но може и без разни там измишльотини за Ал.Македонски и т.н. Аз съм сигурен, че и Вашият край има нещо Истинско, с което да се гордеете. Една хубава реклама, предполагам, че би свършила идеална работа... ;). УСПЕХ!
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Всяка идея е добра щом се реализира :)

Успех!
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Много добра идея, в бг. вървят долу горе. Не знам дали и там няма да се продават. И защо ти е да мислиш истории, като има толкова много книги за тази цел..
Може по-малките на ключодържатели да го правиш.
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

С тези цветни камъчета няма да забогатееш, ама пробвай да намериш самородно злато под тях, защото са някакъв индикатор за такова. Не, че от него ще забогатееш, ама е по-добре от камъчета :) А и мускули ще направиш от копане и друсане на ситото - 2 в 1 :)
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Никой ли не е чувал за Pet Rock's ? Това са съвсем обикновени камъни с нарисувани на тях очи, уста и т.н. Gary Dahl реализира печалба от 15 милиона долара само за първите 6 месеца! Това се казва да станеш милионер за половин година с такава на пръв поглед тъпа идея. Камъните се продават за $3.95 като чистата му печалба е $3.
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

В ибей продаваха камъни, които приличат на разни неща - крак, цици и т.н.
п.с.: за простотия вместо ибей(ebay) трябва да напишем ебай
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

въпроса ми бе от правна гледна точка
след като изнасям камъни няма ли да ме съдят за това нали са на държавата
както в една държава мида, ако вземеш направо си за разстрел
 
В нашия край има много цветни камъчета...


Трябват ми три кубика дребни цветни камъчета и не ми пука за историческата им ценност. :)
 
От: Re: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Трябват ми три кубика дребни цветни камъчета и не ми пука за историческата им ценност. :)

може да се споразумеем :-o
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Изкопал си ги от двора :)
 
От: Re: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Трябват ми три кубика дребни цветни камъчета и не ми пука за историческата им ценност. :)

Ако си натъкмил железата към тях, давай да слагаме големия постер точно преди Слънчев бряг и да изтрепем рибата!megaboard_Burgas- Slanchev briag1.jpg освен ако не мислиш, че 17х18м ти идва малък :lol:
И на пъпа му срещу Кубан имам даже :wink:
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Леонси, процедурата по лицензиране и разрешителния режим е тежка, но при теб ще мине лесно. Трябва да отидеш до София: ул. Екзарх Йосиф 59 - Център (Телефон: 981 12 25) . Там ще ти примеат заявлението.
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Леонси, процедурата по лицензиране и разрешителния режим е тежка, но при теб ще мине лесно. Трябва да отидеш до София: ул. Екзарх Йосиф 59 - Център (Телефон: 981 12 25) . Там ще ти примеат заявлението.
Ако нещо и в Пловдив имаме, там съм с връзки, ще го пускат и в гарнизонен :wink:
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Леонси, процедурата по лицензиране и разрешителния режим е тежка, но при теб ще мине лесно. Трябва да отидеш до София: ул. Екзарх Йосиф 59 - Център (Телефон: 981 12 25) . Там ще ти примеат заявлението.

в раднево съм с Връзки така че все пак мерси
!
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Оня с THE-то където достигна май 40 000$ на търг в ebay не можеш да го минеш бас държа:)
Между другото това неква ебавка ли беше така и не се разбра?
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Извинявам се, ама в последно време оставам с неприятното впечатление, че този форум е пълен с разни дребни тарикати... Всички тези усилия защо не ги вложите в създаването на някакъв стойностен продукт, който да носи реални ползи, вместо да се занимавате с подобни кокошкарски истории.

Аз пък се сетих за Китайците дето направиха милиони миналото лято с измислените им силиконови пръстенчета за отслабване ....
http://www.grupo.bg/uploads/offers/homepage_4bcdc7f3847b8b2b8147a7b9fd4592b2b59b1f8d.jpg

Уж имало някакви магнитчета вътре (и наистина имаха нещо подобно), което забързва метаболизма и човек отслабва ей така от нищото :D По китайските сайтове вървяха по 0.99$, а в БГ предприемчиви граждани ги продаваха само за 17лв. . . Гледам вече са смъкнали цените и се намират и за по 3-4лв в бг...
 
От: Имам идея за пачка пари от продажбата на...

Те и камъните Swarovski сигурно едно време са били тъпа идея, ама ей го на сега колко са популярни, че чак се водят и изискани, пък са някакви евтини боклуци :)
 

Горе