Имам нужда от лайквания

Статус
Not open for further replies.
От: Имам нужда от лайквания

Здравейте отново !
Абсолютно безсмислените коментари на zarrini, white_pawn и sunstorm ще пренебрегна, защото смятам себе си за достатъчно интелигентен човек, за да падам на нивото им. Мисля, че не съм влязла във форум за психоанализ и философстване, за да търпя подобни нелепи изказвания. Създадох тема, за да разбера конкретни неща, защото явно нещо ме е интересувало. Не мисля, че е обидно да търсиш отговори, така човек израства. Това дали, защо и т.н. искам да спечеля не мисля, че трябва да обеснявам на когото и да било. Поставих въпрос към разбиращи хора и очаквах адекватни отговори, които получих. Ако други се чудят с кого да се заяждат са сбъркали човека.
Благодаря на всички, които отговориха на конкретните ми въпроси.:D
 
От: Имам нужда от лайквания

Плати за реклама в бг-крава или мама там както се казваше форума и някой колега може да ти направи банер за най-красивото дете...... С удоволствие бихме ти помогнали да обагатиш знанията си, но вече дори конкурсите за най-невинните душчки ги превръщате в битак, но за това не сте виновни вие, а некадърниците притежаващи страницата, защото както те са го казали изобщо не им дреме кое е най-красивото дете, защото всеки знае, че ноговото си е най, просто искат ей такива балъци като вас да им пълнят страницата и всички като овце се юркат.
Eто ти и три сайта за харсвания на снимки да не кажеш, че не помагаме на хората ;)
likesaz.com/stats.php
hitslikestweets.com
likesexchange.com
 
От: Имам нужда от лайквания

Здравейте отново !
Абсолютно безсмислените коментари на zarrini, white_pawn и sunstorm... Мисля, че не съм влязла във форум за психоанализ и философстване, за да търпя подобни нелепи изказвания. Не мисля, че е обидно да търсиш отговори, така човек израства. Това дали, защо и т.н. искам да спечеля не мисля, че трябва да обеснявам на когото и да било.

Наистина ли мислиш, че моя отговор е безмислен? Умирам си от смях, когато жалки и безчестни хора ми забраняват да им коментирам глупостите!
Алоууу госпожата с най-красивите деца на планетата, тук е форум ако не сте забелязала! И не се казва бг-крава!

И недей да "израстваш" по този начин, че не спирам да се смея на простотиите ти.
 
От: Имам нужда от лайквания

@ sunstorm, анализирай ситуацията, като се поставиш на мястото на човек, непознаващ интернет тънкостите (предимно фб конкурсите). В случая, майка на близнета решава да опита късмета им, радва се известно време на резултатите и се надява дечицата ѝ да спечелят наградата, която предлагат организаторите. Но, изведнъж вижда, че друго дете ги изпреварва с 3000 бързооборотни лайквания, което я учудва изненадващо и в същото време я кара да се замисли как става това, трик ли е, може и да е нечестно... Жената и представа си няма, че има електронни тарикати, които могат да ѝ сринат надеждите да спечели - кофти, нали? За да пише тук, явно е потърсила инфо, регистрирала се е с намерението да получи отговори на въпросите си. В случая ти си прав, но как го възприема тя... Хайде, без лоши чувства, че се натъжих от наивността на хората....
 
От: Имам нужда от лайквания

Наистина ли мислиш, че моя отговор е безмислен? Умирам си от смях, когато жалки и безчестни хора ми забраняват да им коментирам глупостите!
Алоууу госпожата с най-красивите деца на планетата, тук е форум ако не сте забелязала! И не се казва бг-крава!

И недей да "израстваш" по този начин, че не спирам да се смея на простотиите ти.

хахаха ... радвам се, че съм те накарала да се посмееш ...

Явно търсиш с кого да си "говориш", но не искам да падам до нивото ти. За мен комуникацията с теб приключи.
 
От: Имам нужда от лайквания

Евита, тук не е като в женските форуми, където можете да си играете на думи. Не е нужно да отвръщате на предизвикателствата, но можете да помислите над критиките на колегите, защото са основателни. Разбирам, желанието ви да спечелите на всяка цена, но не падайте по-ниско от тарикатите, които ще спечелят нечестно.
 
От: Имам нужда от лайквания

Харесва ми когато човек се стреми към постигането на нещо с много труд и амбиция, но ненавиждам когато някой се опитва да постигне целите си с лъжа и измама! Мисля, че колегите, които изказаха своите критики спрямо теб са основателни! Хубава вечер!
 
От: Имам нужда от лайквания

Плати за реклама в бг-крава или мама там както се казваше форума и някой колега може да ти направи банер за най-красивото дете...... С удоволствие бихме ти помогнали да обагатиш знанията си, но вече дори конкурсите за най-невинните душчки ги превръщате в битак, но за това не сте виновни вие, а некадърниците притежаващи страницата, защото както те са го казали изобщо не им дреме кое е най-красивото дете, защото всеки знае, че ноговото си е най, просто искат ей такива балъци като вас да им пълнят страницата и всички като овце се юркат.
Eто ти и три сайта за харсвания на снимки да не кажеш, че не помагаме на хората ;)
likesaz.com/stats.php
hitslikestweets.com
likesexchange.com

Благодаря ти за сайтовете, но не се получав в тях, защото когато поставя URL адреса на снимката ни /copy-paste/, изписва, че е некоректен ...


petya77, всичко което написа дотук е много точно и на място казано. Само не съм съгласна, че когато някой си позволява да ме обижда твърдейки написаното от мен за "простотии", "жалки и безчестни хора", да вкарва ирония и да ми слага думи, които не съм писала, е, няма начин на го допусна ! Не аз започнах с коментарите присъщи на женските форуми !!! Не мисля, че някой, който не ме познава има право да използва такива определения ... Разбирам за колегиалността по м-у Ви, но аз си имам достойнство и няма да позволя на когото и да било да се държи с мен по този начин !

П.С. За всяка майка нейните деца са най-красивите на Планетата и не виждам нищо лошо в това, но далеч не това е причината, за да се целя към първото място ... Много си права обаче затова, че изключително много се подразних от това, че някой видимо започна нечестна и некоректна игра, щеше ми се поне веднъж нещата да се случват по правилния и честен начин...
 
От: Имам нужда от лайквания

Аз ще Ви питам с две думи- защо продължавате да се бутате в тази нечестна игра!? Не става въпрос за децата Ви, не те взимат Вашите решения...
 
От: От: Имам нужда от лайквания

П.С. До вчера бяхме втори, но явно хората бързо напредват ... по един или друг начин.

Не знам имената Лукино Висконти и Анна Маняни дали са ви познати, както и дали бихте могли да изгледате филм от 1952-ра година, но горещо ви препоръчвам този филм
Bellissima

Иначе прегледах фейсбук страницата - апликацията им не работи и наградите не са кой знае какво като парична стойност.
 
От: Имам нужда от лайквания

petya77 - жената не е като да си няма представа, че има "електронни тарикати", както ти ги наричаш. За да рови тука и да търси някой да и налайква снимката, значи е търсила и прочела.

Хората за 3 сапуна и излъскване на егото са готови да станат за резил. Бутат се из такива измислени конкурси с лайкове и после се правят на интелигентни и обидени, като им кажеш, че не са прави. Колко ли интелигентен трябва да си за да участваш в конкурс с лайкове?
Иначе същите тези дето се бутат и мамят другите за 3-те сапуна и парче "лъскавина", същите тези после се пищят на умряло и се възмущават, като ги прекарват на други места.

щеше ми се поне веднъж нещата да се случват по правилния и честен начин...
- противоречиш си!
 
От: Имам нужда от лайквания

petya77 - жената не е като да си няма представа, че има "електронни тарикати", както ти ги наричаш. За да рови тука и да търси някой да и налайква снимката, значи е търсила и прочела.

Хората за 3 сапуна и излъскване на егото са готови да станат за резил. Бутат се из такива измислени конкурси с лайкове и после се правят на интелигентни и обидени, като им кажеш, че не са прави. Колко ли интелигентен трябва да си за да участваш в конкурс с лайкове?
Иначе същите тези дето се бутат и мамят другите за 3-те сапуна и парче "лъскавина", същите тези после се пищят на умряло и се възмущават, като ги прекарват на други места.

- противоречиш си!

Когато започнах участието си в играта вярвах, че може би нещата ще са истински и реални. След известно време ми направи впечатление, че за няколко часа се събраха над 3 хил.лайка, тогава естествено започнах да търся информация е ли възможно и как ... Естествено, когато те надцакват по този начин се подразних и реших, че и аз мога да опитам да "играя" нечестно ... Каквото повикало, такова се обадило. Да, аз нямах този "късмет", но поне получих конкретни отговори, въпреки тоталната ми некомпетентност в тази област.
Относно резил, далеч не мисля, че е подходящата дума. Това, че веднъж в живота си съм опитала, че може и аз да получа нещо "даром", не смятам, че ме прави ниско интелигентна, жалка или там останалите неща, които написа ...
 
От: Имам нужда от лайквания

Е, в крайна сметка има и материална наградка, поне е имало де... Играта вече не се отваря, заради вас вероятно. Вашето питане просто е изиграло ролята си на сигнал за нередност, което е добре. По-добре купете на детето си нещо хубаво, направете го щастливо в ежедневието си, вместо да пръскате пари за намирането на начин за спечелване нечестно. То сигурно ви е казало "Мамо, искам на всяка цена да спечеля!!!" и вие търсите начин - силна сте, но се разтапяте пред детския поглед. Дано да е така! Иначе, ако е просто самоцел да се докажете пред приятелки... Жалко. Всъщност забравих, че не търпите критики, това е под достойнството ви. Сори.
 
От: От: Имам нужда от лайквания

Е, в крайна сметка има и материална наградка, поне е имало де... Играта вече не се отваря, заради вас вероятно. Вашето питане просто е изиграло ролята си на сигнал за нередност, което е добре. По-добре купете на детето си нещо хубаво, направете го щастливо в ежедневието си, вместо да пръскате пари за намирането на начин за спечелване нечестно. То сигурно ви е казало "Мамо, искам на всяка цена да спечеля!!!" и вие търсите начин - силна сте, но се разтапяте пред детския поглед. Дано да е така! Иначе, ако е просто самоцел да се докажете пред приятелки... Жалко. Всъщност забравих, че не търпите критики, това е под достойнството ви. Сори.

Моля, модератор да изтрие или заключи темата ми. Няма да се обеснявам постоянно и да търпя лекции по морал. Детето искало /бебета на няколко месеца трудно биха изразили желания/, доказване пред приятелки /не виждам какво бих "показала" пред приятелки със спечелването ?!?/... извинявам се, но свободни съчинения не ми се четат. Ако си бяхте направили труда да прочетете всичко щяхте да разберете каква е била целта ми, а не да си въобразявате безумици. Едва ли всички пишещи са толкова "праведни" колкото се изкарват на думи.
Щом има подобен род услуги и хората се възползват, редно или не е факт.
П.С. Може би ако някой от Вас, които така живо скочихте с-у мен, ако имахте възможност и аз вървях с пачката напред, едва ли щяхте да ми откажете услугата ? ... Бъдете честни поне пред себе си.
Конкурсът няма значение, за пореден път се убеждавам, че печелят, тези, които знаят как да играят ...
 
От: От: Имам нужда от лайквания

Моля, модератор да изтрие или заключи темата ми. Няма да се обеснявам постоянно и да търпя лекции по морал. Детето искало /бебета на няколко месеца трудно биха изразили желания/, доказване пред приятелки /не виждам какво бих "показала" пред приятелки със спечелването ?!?/... извинявам се, но свободни съчинения не ми се четат. Ако си бяхте направили труда да прочетете всичко щяхте да разберете каква е била целта ми, а не да си въобразявате безумици. Едва ли всички пишещи са толкова "праведни" колкото се изкарват на думи.
Щом има подобен род услуги и хората се възползват, редно или не е факт.
П.С. Може би ако някой от Вас, които така живо скочихте с-у мен, ако имахте възможност и аз вървях с пачката напред, едва ли щяхте да ми откажете услугата ? ... Бъдете честни поне пред себе си.
Конкурсът няма значение, за пореден път се убеждавам, че печелят, тези, които знаят как да играят ...

Колежке, не знам защо скокна така?! Явно не търпиш никаква критика! Това е свободен форум и всеки един от нас има свое право да се изкаже свободно... Целта на темата Ви ни е ясна още от самото начало, та Вие търсихте всякакви начини да спечелите на всяка цена, но уви, друг е въпросът, че болшинството от нас не толерират измамите... А, това, че не срещнахте "помощ" от нас, не е така... Това към което се стремяхте, не беше помощ а съучастие в измама за спечелване в конкурс! И съм сигурен, че много малко хора от форума биха ви съдействали в начинанието, защото тук има много честни и почтени колеги, които държат повече на доброто си име отколкото да се забъркват в подобни детински мечти, като вашата!
А по принцип почти всички конкурси, избори, игри и т.н., са менте, това всеки го знае... но какво да се прави такава ни е цялата ценностна система и затова сме на това положение!
Следя цялата ви тема и не пиша голословно, харесва ми Вашата амбиция, но разберете, че един конкурс не е най-важното нещо в живота... Бъдете Добре дошла във Форума и уважавайте колегите, ако желаете и те да уважават Вас! Поздрави!
 
От: От: Имам нужда от лайквания

Може би ако някой от Вас, които така живо скочихте с-у мен, ако имахте възможност и аз вървях с пачката напред, едва ли щяхте да ми откажете услугата ? ... Бъдете честни поне пред себе си.
Ако трябва да съм честен нямаше да откажа.
 
От: Имам нужда от лайквания

Евита, радвайте се на позицията си, независимо кое място ще спечелите. Подобни конкурси се правят с цел привличане на фенове, а тарикати печелят. Виждам, че има доста недоволни фб коментари от участници в конкурса. Не сте единствената, която е възмутена. Бих помогнала чрез споделяния на снимката в групи, но приложението не функционира за тази опция.
 
От: Имам нужда от лайквания

Евита, радвайте се на позицията си, независимо кое място ще спечелите. Подобни конкурси се правят с цел привличане на фенове, а тарикати печелят. Виждам, че има доста недоволни фб коментари от участници в конкурса. Не сте единствената, която е възмутена. Бих помогнала чрез споделяния на снимката в групи, но приложението не функционира за тази опция.

Приложението функционира в групи, но почти цял ден уж не зареждаше, а някои успяха да достигнат почти 10 000 гласа. Както и да е - да са живи и здрави !
 
От: Имам нужда от лайквания

Подобни теми не трябва ли да отиват директно в кофата ? Все пак това е форум за онлайн бизнес, но пък може би госпожата смята, че " Тео бебе продукти за 1 година " е добро начало в начинанието :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Имам нужда от лайквания

Подобни теми не трябва ли да отиват директно в кофата ? Все пак това е форум за онлайн бизнес, но пък може би госпожата смята, че " Тео бебе продукти за 1 година " е добро начало в начинанието :lol: :lol: :lol: :lol:

Госпожата отдавна е помолила темата да се заключи. И защо да отиде в кофата - не смяташ ли, че ще е полезна за други, изпаднали в подобна ситуация? А ти, като онлайн трепач на бизнеси, подсказа на Гугъл да индексира "Тео бебе ....". Тъкмо ще подкараш още мами...
 
Статус
Not open for further replies.

Горе