Имам проблем с ICN.BG!

ggg007

Active Member
клиент съм на ицн от дълго време. След като споделих проблемите които имах с хостинга и домейните, които закупих от ИЦН, напоследък има огромен натиск от страна на ИЦН към мен по форумите и социалните мрежи. Заплахи със СЪД и.т.н. Имам огромни съмнения, че ИЦН или човек свързан с ИЦН е спамил една от фейсбук страниците които поддържам. Тази фейсбук страница е на сайт който е хостнат при ИЦН.
yanastefanova.jpg

yanastefanovakomentar.jpg

Профила е създаден на 28ми август, и веднага спамва страницата в фейсбук с хейт коментар.
"Много крадена информация има на тази страница. Защо не се постараете малко и да ни доставяте по-качествено съдържание."

Благодаря ИЦН !

Внимавайте всички клиенти на ИЦН. Ако споделяте проблемите си с хостинга на ИЦН във форумите - те ще ви се отплатят подобаващо!

ОТНОВО моля собствениците на форума за съдействие, като спрат рекламите на ИЦН в форума!
 
От: Внимание! До всички клиенти на ICN.BG!

Ти няма ли да се спреш най-сетне?
И наистина ли имаш крадено съдържание на страницата - ако е така, забележката е уместна!
 
От: Внимание! До всички клиенти на ICN.BG!

Събери още малко доказателства, знам че за теб е така но може и съвпадение да е някакво.
 
От: Внимание! До всички клиенти на ICN.BG!

Също така, човек на ICN се изпика пред вратата ти, и ти разби мазата да ти открадне туршията и киселото зеле.
 
От: Внимание! До всички клиенти на ICN.BG!

И аз хоствам там, нямал съм никакви проблеми - мога да ги похваля даже: СИМПАТЯГИ СА!
 
Re: Внимание! До всички клиенти на ICN.BG!

С такива заглавия и теми, даже се чудя как само са заплашвали, а не са те дали под съд вече.
 
От: Внимание! До всички клиенти на ICN.BG!

ОТНОВО моля собствениците на форума за съдействие, като спрат рекламите на ИЦН в форума!

:lol:

от къв зор собствениците на форума да губят пари щото ти виждаш няква конспирация срещу тебе? опраяйте се там с ицн - съдете се мъдете се квото щете прайте ама други да губят пари за да ти подкрепят "каузата" - ват дъ фак?
 
От: Имам проблем с ICN.BG!

След като споделих проблемите които имах с хостинга и домейните, които закупих от ИЦН, напоследък има огромен натиск от страна на ИЦН към мен по форумите и социалните мрежи. Заплахи със СЪД и.т.н. Имам огромни съмнения, че ИЦН или човек свързан с ИЦН е спамил една от фейсбук страниците които поддържам. Тази фейсбук страница е на сайт който е хостнат при ИЦН.
Мене ми се струва, че к'вото и да ти се случи, ще обвиняваш ИЦН
Взели са ти страха явно и зад всеки ъгъл ти се привижда ИЦН:rolleyes:
 
От: Внимание! До всички клиенти на ICN.BG!

Също така, човек на ICN се изпика пред вратата ти, и ти разби мазата да ти открадне туршията и киселото зеле.

В грешка си, според мен му е разбил мазата и му се е изпикал в киселото зеле :lol:
 
От: Имам проблем с ICN.BG!

Много се съмнявам некой от icn да седне да спами по разни сайтове й фесбукове:)
 
От: Имам проблем с ICN.BG!

Абе теб да не са те вързали с въже за ICN, смени ги като имат заговор срещу теб
 
От: Имам проблем с ICN.BG!

Много се съмнявам некой от icn да седне да спами по разни сайтове й фесбукове:)

Валдес като се има в предвид поведението на представителите на ИСН в този форум не може да се отхвърли като хипотеза - Да ти припомня ако си позабравил техните изцепки с изявленията че са сертифицирани и заплахите към друг член на форума със съд и НС БОБ (даже и името на службата не бяха оцелили)

Не подкрепям подобни теми без никакви факти да се сипят обвинения обаче от 10 теми против БГ хостинг фирми сигурно 5 са против ИСН - или някой им прави конспирация или трябва сериозно да се замислят за начинът си на работа.
 
От: Имам проблем с ICN.BG!

Благодаря за искреността ви! Всички сте невероятни! Исках само да отбележа, че модераторите са променили заглавието на темата ми. Тя беше: Внимание! До всички клиенти на icn.bg!
 
От: Имам проблем с ICN.BG!

Благодаря за искреността ви! Всички сте невероятни! Исках само да отбележа, че модераторите са променили заглавието на темата ми. Тя беше: Внимание! До всички клиенти на icn.bg!
Абе човек, ти няма ли започнеш да влизаш в час. Само глупости четем последно време от теб. Как да не го сменят, като ти е*ем и доказателствата. И като имаш лична драма с тях, казваш го и ги сменяш. И трябва да го правиш като шибан про, а не като хапак в 3ти клас. Ебаси нивото, ебаси и темата. Ще се занимават с теб, голяма звезда си, за това. Направи си един нюслетър и си сменяй там драматичните терзания с този, който иска да те чете. Да спрат рекламите. :) Ти си спри при тях абонамента, няма ли да е по-лесно. Или ти е трудно да го измислиш толкова сложно? И за финал, постарай се повече, защото темата изглежда смешна и само се правиш на клоун. Поне веднъж бъди мъж.
 
От: Имам проблем с ICN.BG!

Много съвпадения станаха. На 28.8.2013 Гергана Кузманова, е разглеждала профила ми в линкедин (на снимката). Тя е съпруга на собсвеника на ИЦН Юлиян Бориславов, и е Маркетинг Директор в ИЦН. След което, на същата дата 28.8.2013 е регистриран този фалшив профил във фейсбук и веднага е постнат коментар на фен страницата на сайта, който е хостнат в ИЦН. Интересно!

linkedin-icn.jpg
 
От: Имам проблем с ICN.BG!

Значи не знам какво точно е ставало, но от ICN винаги съм получавал пълен съпорт и разбиране, 24/7 :) Може да не са перфектната хостинг компания, ама пък лично аз съм си доволен от тях и оплаквания нямам до момента, от 2010 ги ползвам.
 
От: Имам проблем с ICN.BG!

Аз съм по-склонен да вярвам на ggg007 предвид изложените доказателства, отколкото на „пълен Support и разбиране, 24/7/365“. Никога не се знае кога ще се допуснат гафовете. Миналата година имаха два сериозни до колкото помня и ще разнищиха в тяхната fB страница с една камара отрицателни коментари относно downtime-овете им.

Иначе (fake/bot) регистрацията ѝ във fB е от 28.08.2013г. в 14:06ч. (сряда). Поста на ggg007 е от вчера, където пише от преди „4 days ago“ е бил разглеждан профилът му, което отново прави точно 28-ми, сряда отново. Рядко се среща подобна съвпадимост.
 
Re: От: Имам проблем с ICN.BG!

Благодаря за искреността ви! Всички сте невероятни! Исках само да отбележа, че модераторите са променили заглавието на темата ми. Тя беше: Внимание! До всички клиенти на icn.bg!

Да, променено е, защото репортнах темата. Този бълвоч, който си пуснал трябваше да е със сменено заглавие, а дори и изтрито.

Никъде не виждам доказателства за откачените ти изказвания. Дрънкаш и наливаш глупости към една компания без никакви основания
 
От: Re: От: Имам проблем с ICN.BG!

Да, променено е, защото репортнах темата. Този бълвоч, който си пуснал трябваше да е със сменено заглавие, а дори и изтрито.

Никъде не виждам доказателства за откачените ти изказвания. Дрънкаш и наливаш глупости към една компания без никакви основания
Дадох негативен реп. Като пак ми се появиш, пак ще ти дам. Няма какъв цирк. ;)
 

Горе