Има ли алкохолни петна във форума?

От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аре ве тигри, наздраве! Няма ли пияници тука...
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

аз от 9 съм се наклал, даже съм към приключване за днес :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Абе дрис ко висиш в темата? :)

Да не би да ти е свършило пиенето и да търсиш аванта пак?


--------------------------------

Някой знае ли в кой магазин са намушкали вчера продавачката?
Някъде казват ли кой е магазина или да има кадри от мястото?
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

С твоите коктейли 'пучи',
кога мислиш, ши са насмуча
Кажи "Наздраве" с ракия,
та и аз да мога се напия!
:beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Аве припи ми се, пък нямам повод
пичове, дайте един добър повод да се ракиджосам:beer:
или кажете Наздраве
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Наздраве.. Поведе групата в началото на седмицата, ама ще има да настигаш.. :beer:
(да не се хваля много, че @amoun сигурно е на трета бутилка порто с ред бул) Наздраве и на теб :)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

УФФФ още от понеделник ли почвате?
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Наздраве.. Поведе групата в началото на седмицата, ама ще има да настигаш.. :beer:
(да не се хваля много, че @amoun сигурно е на трета бутилка порто с ред бул) Наздраве и на теб :)
Хехе, аМунчо е истински алкохолен изумруд и веднага му пращам поздрав от наща маса
любимата му песен за ламята:mrgreen:
[video=youtube;tu0Kj21C2P8]https://www.youtube.com/watch?v=tu0Kj21C2P8[/video]

Наздраве аМунчо и вържи здраво кънките :beer:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Напоследък като пия, и пиша много хубави статии .. за пиене :lol: Ще взема да продавам скоро, че и едни дълги ги правя, да изкарам за шише ракия поне.. Ююуууп!
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Напоследък като пия, и пиша много хубави статии .. за пиене :lol: Ще взема да продавам скоро, че и едни дълги ги правя, да изкарам за шише ракия поне.. Ююуууп!
Не си само ти. :D На пияна глава ми идват най-добрите идеи. :lol:
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

[[[[[[[[[[ибани алкохолици...
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Мали кво домашно червено вино съм подкарал... чакам ви :lol:
 
От: Re: От: Има ли алкохолни петна във форума?

Бях пил една водка, много готина - Данска май беше с дъх на боровинки. Беше уникална. Бих я повторил, но не я намирам. Как още пия водката ли - с натурален сок от домати, но от буркан направен. Другото ми е химия и много E-та. Харесва ми зеления Собиески със сок от зелена ябълка. И много харесвам коктейли и шотове, в които има водка. Но като цяло не пия водка. Така де, няма да седна в заведение да пия и да си поръчам водка. Няма как да се случи това. Най-често е уиски, бира или червено вино. :)

Но наскоро и аз малко се поизчанчих и преди няколко дни бих Бейлис и ми хареса много. А преди това ром с кола. :) Май както е тръгнало, ще мина и на ракия скоро. А колко има, не е истина. :) То като не се пие, се натрупва. :)
Ти като спомена химията и соковете, се сетих за едно клипче с бг предприемач (беше пускано тук, ама не мога да намеря видеото) как разправя за тъй наречените рекламирани натурални сокове* и каква гняс са в дейстителност, та може ли некой да хелпне да даде линк, щот много е добро интервюто:)
 
От: Има ли алкохолни петна във форума?

Да не е това хаха,то не е смешно де,ама кво да кажем за кока колата примерно,а тя много върви с водка и виски

[video]http://vbox7.com/play:90b048fae6[/video]
 
Последно редактирано:

Горе