Има ли доктор?- Спешно е

AMOUN

Well-Known Member
Не мога да пия хора ко ми става
една бира ако цапна и след половин чяс почва да ме цепи главата на умирачка
и не спира 48 часа?
какво да правя искам да пияяяяяяяяяяяяя

?Някой идея?
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

Много малко пиеш, затова е така. Пий повече и няма да ти пука, че те боли главата :)
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

нестава човек болката е непоносима дева...
ако имах надарен негър отзад и след всяка бира да ме прасва без вазелин
нямаше да ме откаже да пия...
обаче главата така цепи че просто е мазохизъм на ента степен да се поие
от една бира и край два дена не се търпи
аолини и какво ли не се пие и пак боли
а е лято мамака му плаж рибка...
а аз пия кола веее
кола????????
тоева не е честно
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

Две неща помагат - по-качествена бира и дългокрака кака да те утешава :)
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

е то бира бре с ко да загрея :0) с газирана водда ли :)
имам кака не ами цяла ламя...
и бира съм пробвал всяка една на пазара... от всички боли дева сериозно питам...
май на доктор трябва да ходя
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

Пич, върви на изследвания. Нещо не ти е в ред с вътрешния мир. Сериозно.
Дано е нещо дребно.
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

Сега сериозно, разгледай: http://www.google.bg/search?hl=en&c...er+headache&aq=f&aqi=g2g-m8&aql=&oq=&gs_rfai=
Доколкото прегледах първите отговори, дехидратирал си се...така че удари 2 литра вода и почни да пиеш по повече вода, особено сега лятото аз под 3 литра не падам и то само вода, бирата не се брои
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

Знаеш ли защо те боли главата (важи за всички, особено при махмурлук) - сърди ти се, че си спрял да пиеш и иска да почнеш пак. ;]
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

Започна сезонът на алергиите и организмът по-лесно се влияе и дразни от алергени. Примерно, от бирена мая или някои консерванти. Морето ще оправи този проблем.
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

Еми явно не ти понася на морето. Ела в студена, гадна и дъждовна София да видиш как не само, че бира няма да ти се пие, ами ще ти се прииска греяна ракия :)
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

Иди в някоя лаборатория, където правят кръвни изследвания и си пусни чернодробни ензими АЛАТ и АСАТ. За един ден ще са готови и струва по-малко от десет лева. Ако резултатите ти са извън референтните стойности отиваш при личния лекар.
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

Хаха... Във форум за предприемачи, ще ти поставят диагноза за нула време ми се струва със симптом "много ме боли глъъта, кат' пийна бира". Я кажи нещо по-конкретно - къде те боли главата? Отзад в тила ли? Нещо друго случва ли се? Зачервяваш ли се? Сърцебиене? Мерил ли си скоро кръвното и то, когато те заболи главата? Освен това, само от бира ли става или от всякакъв алкохол?

П.С. ВториЧепик: Трамсаминазите ще са малко вероятна причина? :)
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

То хубаво че имаш главоболие щото показва, че нещо не е наред, но не е добре че не минава .
При мен например то е винаги когато препуша и първите два дни на море, докато се аклиматизирам.

Кръвното задължително си провери... възможно е и да си се развълнувал нещо :).
 
Последно редактирано:
От: Има ли доктор?- Спешно е

абе не съм ходил никога по доктори освен при един да ми разпори задника
и нямам приятни спомени
та затва не ходя
казал съм ши са мре ако трябва ма на доктор не отивам...
ама то като се замисля задника май по малко ме боля...
та може да се прежаля тая година :)
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

По отношение проблемите със задното отверстие най компетентно мнение би дала русофилистичката от хоминтерна

А що се отнася до главата (горната имам предвид, за долната пак към хоминтерна), за какво ти е глава бре само проблеми създава

Аз като имам глава та кво, само олигофрени и дебили ме налазват да ги култивирам и храня и то безплатно защото били сексуално слаби

Най-хубаво се живее без глава, по енерция, оставяш се на течението и където те заведе
 
От: Има ли доктор?- Спешно е

та може да се прежаля тая година :)

Прежалвай се, тъкмо да разбереш и следващия път ще знаеш от какво е или от какво не е по метода на изключването :)
 
Последно редактирано:

Горе