Има ли извънземни

От: Има ли извънземни

Ихааа :D Как се трият снимки тук, бре? Не искам да комплексирам околните с академичните си познания по астрономически и космически дисциплини :-o

За толкова голям самолет действително е практически невъзможно да лети под радарите - неслучайно националните и международните организации по въздухоплаване си имат изисквания за минималната безопасна височина на летене. В случая, за да лети под радара, ще трябва да е по-ниско от lowest safe altitude за този клас въздухоплавателни средства. За малки самолети като Чесни или пък хеликоптери, е възможно, но пак трябва да се знае обхватът на радарите, през които се налага да се мине. Най-лесният начин, но той очевидно не е използван, е да се използват различни смущаващи радарите средства (май метални жици използваха в един филм) - но тогава пък радарите нямаше да засекат никакви превозни средства за периода, в които има смущения и щеше да бъде регистриран проблем с радара. Друг начин е самолетът да лети на сляпа скорост, но за целта пак трябва да се знаят параметрите на радара, всеки радар си има индивидуални характеристики като честота и пр. Обаче тия параметри не са общоизвестни и публикувани в Гуглето - за да ги знаят, са имали вътрешни хора. И интересно какво става, ако лети на сляпа скорост с честотата на единия радар, обаче 2 радара с различни честоти имат зона на застъпване и се наложи самолетът да лети в тази зона. Другият начин е самолетът да лети достатъчно близо до друг самолет (само че за толкова голям самолет, трябва също голям самолет), така че радарът да възприеме двата самолета като един.
 
От: Има ли извънземни

Щом са ирански граждани - сигурно ЦРУ/ ФБР / НСА - са ги обучили да отвлекат самолета и да се взривят някъде в хамерика, за да започнат конфликт, напълно възможна ситуация.

Интересно мнение. Добре де, то всъщност излиза, че не е много трудно да се отвлече самолет. Защо точно този е въпросът? Сигурно и в други самолети пътуват ирански граждани, или обикновен сценарий- да се поиска откуп? За всеки един от 239 пътници по милион е добра цифра
 
От: Има ли извънземни

Интересно мнение. Добре де, то всъщност излиза, че не е много трудно да се отвлече самолет. Защо точно този е въпросът? Сигурно и в други самолети пътуват ирански граждани, или обикновен сценарий- да се поиска откуп? За всеки един от 239 пътници по милион е добра цифра

Tрудно е, точно затова споменах три служби, които са ДОКАЗАНИ ТЕРОРИСТИ и могат да си позволят и си позволяват обучението на терористи. Хамериканците не искат 200 милиона, искат конфликт и война.

Разбира се нещо сериозно се е объркало



А да ви информирам - преди няколко години италианци мисля- хващат чартърен полет до някакъв остров да почиват няколко семейства и не намират самолета 3 години - накрая намират останките на някакъв остров след 3 години.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_aerial_disappearances - погледнете долу списъка с по-новите, така че не е нещо което да се случва за първи път, но тука има нещо... смърди на хамерикански служби.

Coordinates : Unknown - всъщност доста такива има последните 20 години, не е като да не се е случвало.
 
Последно редактирано:
От: Има ли извънземни

Война.
Защо им е точно Война? Не водят ли на достатъчно места войни?

Като искат война, да си я обявят така по телевизията! От утре САЩ обявява война на Русия! Не ви питаме искате или не. Война!

Че да отвличат самолет, че да обучават терористи... не знам. Може, да е както казваш.
 
От: Има ли извънземни

Ред мен си намери електорат :)
 
От: Има ли извънземни

Война.
Защо им е точно Война? Не водят ли на достатъчно места войни?

Като искат война, да си я обявят така по телевизията! От утре САЩ обявява война на Русия! Не ви питаме искате или не. Война!

Че да отвличат самолет, че да обучават терористи... не знам. Може, да е както казваш.


Вмомента къде хамерика води война? Опитаха се да пробият в сирия - но Русия и Китай ги спряха - нямат активни военни сражения от години, поне не и директни конфронтации, време е да се намери някой "терорист" от ИРАН например, да удари някой небостъргач и да обявят война на Иран например, по-точно да и кажат, че ще раздават демокрация и ще ги чистят от терористи.
 
От: Има ли извънземни

Реминд може и да има право да мисли така, обаче аз смятам, че отвличането е с друг цел. Примерно, ако в самолета е имало някой китайски учен, с много важни знания...
 
От: Има ли извънземни

Аз затова имам две тези - едната я показах със списъка на изчезнали самолети - тоест, че се случва и се случва да ги търсят и повече време, а другата е, че хамериканците правят мизерии и са били организирали нещо, но се е объркало тотално и самолета се е разбил - всъщност и двете ми тези, то е ясно - самолета е паднал някъде, но къде - не се знае.


бластер@ - това е уникално смешно твърдение твоето - ЦРУ / ФБР/ NSA - могат да си позволят да го отведат от летището ако има такъв учен и да го гръмнат / отвлекат когато пожелаят без да има нужда да отвличат самолет.
 
От: Има ли извънземни

Да ама Китай са сила, няма ли да стане международен скандал, ако всичко е явно. Пък ако съм ти смешен, точно това ми е целта, никой да не ме взима на сериозно
 
От: Има ли извънземни

Че ти за кои арести на ЦРУ знаеш? А да ти кажа, е публична тайна, че имат тайни затвори ЦРУ във доста страни - кажи ми някои от хората, които са там? Сиреч опитвам се да ти кажа, че ако искат да отвлекат някого, могат да го направят без да разбере никой, камо ли ти. Не знам откъде идваш, но ако ще се правиш на интересен и на шут само и само да общуваме с тебе както сам каза - няма да ти мине номера, поне не и в такива теми.
 
От: Има ли извънземни

А не, не се правя на шут, ама и не се взимам на много сериозно, има разлика. Ти изказваш мнение и аз изказвам свое мнение, нещо лошо? Тайни операции и затвори може да има, но ако обстоятелствата не позволяват даден развой, ми се струва напълна логично да се прибетне и до отвличане на самолет, ама това е мое мнение
 
От: Има ли извънземни

Като си изказваш мнението във форум трябва да си готов да се обосновеш - иначе е пълна доза глупост. Обясних ти и ти сигурно знаеш с какъв ресурс разполагат ЦРУ - колкото и да са кретени и тъпаци там- никога няма да отвлекат цял самолет заради някоя личност, поне не и такива на този самолет, разполагат с целия ресурс да го отвлекат по всяко време във всяка точка по света ( човека ).
 
От: Има ли извънземни

Не се карайте!
Всеки има различна хипотеза. Това е. Защо трябва да ги доказвате с косвени обиди, кой какъв е.
Ще видим кое как е. А дори и да се потулят нещата винаги ще остане нещо неизяснено докрай.
Мир. :|
 
От: Има ли извънземни

Само се опитвам да разбера какви доводи има и хипотезата му да разсъждава сам върху нея и да достигне до извода, колко е нелогична и от финансова гледна точка, и от тактическа и от всякаква гледна точка.
 
От: Има ли извънземни

Като си изказваш мнението във форум трябва да си готов да се обосновеш - иначе е пълна доза глупост. Обясних ти и ти сигурно знаеш с какъв ресурс разполагат ЦРУ - колкото и да са кретени и тъпаци там- никога няма да отвлекат цял самолет заради някоя личност, поне не и такива на този самолет, разполагат с целия ресурс да го отвлекат по всяко време във всяка точка по света ( човека ).

Еми факти няма, само мои размишления, както и ти всъщност. Къде са ти на тебе фактите
 
От: Има ли извънземни

Хубаво, ти явно в тоя форум нямаш намерение да мислиш, всичките ти мнения са такива с по едно изречение, на колко години си? Аз това, което казах беше, че самолета се е разбил, пък какви са обстоятелствата - ще видим като го намерят и ако не потулят нещата. Твоето изказване направо си е глупост, просто се замисли коя служба ще отвлече самолет с 240 души на борда, само за да отвлече даден човек. Тоя самолет нали трябва да кацне някъде, знаеш ли колко хора ще са замесени, сега на тая операция ако приемем, че е вярна - защо да правят нея, а не да го отвлекат по всяко едно друго време, имат възможност и ще похарчат милиони по-малко, лигистиката ще е по-малка, времето, разходите, време и така нататък.


http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=2959031&pp=&page=4 - сега ти видях мненията :lol: , да не идваш от forums.data.bg? Че и теми не си пускал, сигурно си с нова регистрация или пък въобще нямаш място в другите секции като гледам какви ги пишеш, по-добре чети нещо интересно из секциите, вместо да спамиш постове с по 1 изречение.
 
От: Има ли извънземни

Малък съм, ама се уча от по големите. Всъщност сега се сетих, че темата беше за извънземни
 
От: Има ли извънземни

[video=youtube;j7o1e8XrOa0]https://www.youtube.com/watch?v=j7o1e8XrOa0[/video]

90% от снимките съм ги виждал лично, на сайта на наса, преди да ги изтрият :)
 

Горе