Има ли риболовци във форума?

От: Има ли рибари във форума?

Нено има риболовци - рибарите сигурно сте малко :)
 
От: Има ли риболовци във форума?

Екстра е, изглежда вкусно шаранчето :)
 
От: Има ли риболовци във форума?

Браво, добър улов. Аз ходя с приятелчета по язовири за щуки, но не са кой знае какво 3-4 кг. :)

На кой язовири ходиш?Мен ме запалиха по този Дунав и нещо забравих язовитите.Иначе любимо ми е на Въча,спиме на къщите вътре и от там като ни мързи риболуваме.
 
От: Има ли риболовци във форума?

Има да, при това съм мн. запален по риболова на шаран, по конкретно. Тази година не е оставало време да направя сефтето.
Първата снимка с шарана е ок, ама кървищата с този сом... лично аз не го толерирам това отношение с рибата
 
От: Има ли риболовци във форума?

На кой язовири ходиш?Мен ме запалиха по този Дунав и нещо забравих язовитите.Иначе любимо ми е на Въча,спиме на къщите вътре и от там като ни мързи риболуваме.
По Дунава ходих преди доста често, но да си поплувам и на по биричка. Иначе тук в околността има язовири по селата.
 
От: Има ли риболовци във форума?

По Дунава ходих преди доста често, но да си поплувам и на по биричка. Иначе тук в околността има язовири по селата.

В кой регион сте ?
 
Има, има. За посл:едно бях на спортен риболов в Троян, на един гьол там. Беше супер. Иначе често (но не и тази година, не намирам време нещо) посещавам развъдника на Панчарево. Там има всякакви, но най-вече шаран и сомчета. :) Планувам скоро с един авер (той е мега запален) да видим и някакви вирчета до Бистрица. Но като цяло зависи къде сме. Ако сме около София, то е ясно къде сме, на хубавите места там. Ако сме извън, ее, там божа работа. Много отмаря и успокоява организма. Нещо, което всеки би практикувал. Аз лично го препоръчвам силно.
 
От: Има ли риболовци във форума?

И аз от време на време ходя за риба по Голяма Желязна, но нямам снимки в момента (просто нямам навик да снимам такива работи ::))
 
От: Има ли риболовци във форума?

Абе пичове, аз ги обичам рибарите и риболовенето :) Като бях малък ловяхме но на морето. Та да ви питам вие де ловите реки/язовири/езера - реките не са ли тотално замърсени, както и някой други водеми, та и затова нещо не съм се обръщал към вътрешността на страна за ловене, последно бях на яз. Цонево там доста си вървеше
 

Горе