Искате ли Оставка на Правителството?

Искате ли Правителството да подаде Оставка


  • Общо гласове
    89
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Интересно :D
За секунди на мястото дойде екип на КАТ, който постанови, че виновният е Петров, защото той е бил отзад, а нарушение “препречване на пътя” няма.

Добре, съгласен съм, че е виновен,
НО на водача на джипа трябва да му бъде отнета СУМПС

Чл. 123. (1) Водачът на пътно превозно средство, който е участник в пътнотранспортно произшествие, е длъжен:
1. без да създава опасност за движението по пътя, да спре, за да установи какви са последиците от произшествието;
в) ако между участниците в произшествието няма съгласие относно обстоятелствата, свързани с него, те, без да напускат местопроизшествието, уведомяват съответната служба за контрол на Министерството на вътрешните работи на територията, на която е настъпило произшествието, и изпълняват дадените им указания.

Човека с шкодата е постъпил тъпо, сигурно не е знаел закона.
Ако знаеше закона, щеше да остане на мястото на ПТП и да звънне на 112.
Избягал от ПТП го третират като пиян.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Вие докато се карате за простотии не виждате катастрофата, която се задава.

1. Поради икономическата нестабилност вътрешното потребление ще продължи да се свива, даже може и да усили темповете. Хората (които имат пари) ги трупат в банките и не мислят да ги харчат. За справка само през юни депозитите на физическите лица се увеличават с 260 милиона.

2. Външните инвестиции са в точката на замръзване.

3. И единствено остава износа и туризма, които могат да дръпнат икономиката.


От 1 и 2 следва спад на приходите в бюджета.


При заложени дефицит от 1.1 милиарда от Дянков, сега се слага още 1 милиард (въпреки че половината нямало да го харчат, а щял да влезе в резерва). Познайте догодина колко ще трябват - поне 3, ако не и 4 милиарда. Ще е геройство, ако догодина се разминем само с 2 милиарда дефицит.

Оня ден на вътрешния пазар гадните банкери искали 4% лихва за някакви 10 годишни книжа - от министерството прекратили емисията (официално техническа грешка се води). За справка онея прословути 800 милиона дето ги взеха ГЕРБ януари да се разплатят с фермерите бяха на 1% годишна лихва.

Така, че ако политическото напрежение продължи, очаквайте нови висоти на лихвата - а при 5-6% идва МВФ и знаете те какво правят. Същото може да се получи и ако не внимаваме със заемите. 1-2 години по 3-4 милиарда и ооо изненада МВФ здравей.


Дано само Европа не спре парите, че тогава ще цъфнем и ще вържем.


Така че квото и да става, квито и намерения да има правителството, ако не спадне политическото напрежение забравете за покачване на потреблението и за чужди инвестиции и от там за по-сериозен ръст на икономиката.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

"Оня ден на вътрешния пазар гадните банкери искали 4% лихва"

Вярно е, че е висока, но не толкова. Има разлика от 6 месечна емисия и 10,5-годишна. През 2011 г Дянков пласира 6 месечна емисия с доходност 1,38%.

Но доходността от 10.5-годишни емисии е доста по висока и не може да се сравнява с 6 месечните.
13 август 2012 г - 4,12%
25 септември 2012 г. - 3,51%
26 ноември 2012 г - 3,45%
7 януари, 2013 г. - 3,43%
5 февруари, 2013 г - 3,26% (това е най-ниската за последната година)
11 март, 2013 г.- 3,63%
28 май, 2013 г. - 3,43%

Нормално е след като имаме правителство, което не се радва на голяма подкрепа и има 50 дневни протести да не може да пласира 10.5-годишна емисия с рекордно ниска доходност.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

"Депутатът от ДПС Александър Методиев, известен като Бат’ Сали, който се закле като народен представител преди седмица, стана член на парламентарната Комисия по образованието и науката."


Без коментар.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Гледах този Бат Сали в Биг Брадър преди години и да ви кажа... представи се може би най-добре от всички участници. Изглеждаше доста готин като характер, и също така начетен, а в това шоу не можеш да играеш роля, зрителя вижда всичко...
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Гледах този Бат Сали в Биг Брадър преди години и да ви кажа... представи се може би най-добре от всички участници. Изглеждаше доста готин като характер, и също така начетен, а в това шоу не можеш да играеш роля, зрителя вижда всичко...

Гледал си чушки

bat-sali-300x200.jpg
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

"Депутатът от ДПС Александър Методиев, известен като Бат’ Сали, който се закле като народен представител преди седмица, стана член на парламентарната Комисия по образованието и науката."


Без коментар.

Правилно!
Науката, как се ползва ток за бита безплатно, я владее.
Сега е време да образова и останалите как се прави това.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Тъй като няма стабилна алтернатива, съм против оставка на правителството.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

За герберастите дето още се чудят що така стана та гризнаха дървото е този цитат на бивш депутат от ГРОБ - Това е само един от примерите как в желанието си да доминира и унищожи всички ГРОБ изкопа собственият си гроб и ще гледа властта през крив макарон още много време.

"Много съм се учудвал и съм коментирал с колегите и с Фидосова защо, след като "Атака" ни подкрепяше безрезервно в началото на мандата, трябваше да цепят групата им, да купуват техни депутати с партийна субсидия?

За мен това бяха излишни действия, но явно си бяха въобразили, че унищожавайки и пречупвайки всички малки партии и политически субекти, ще докарат нещата дотам, че на изборите хората няма да имат алтернатива и да гласуват с отвращение, но за ГЕРБ", казва още Аврамов.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Не знам гроб ли, мроб ли, ама като гледах днеска тоя Бат' Сали ми се дорева.

[video=youtube;qrCVZgjKkNk]http://www.youtube.com/watch?v=qrCVZgjKkNk&feature=share[/video]

Не може едно изречение да повтори, ад.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Той Бат' Сали в сравнение с останалите белокоси мутри, бивши и настощяи нагаждачи и агенти от биекапието си е направо красавец.

Абе някакъв тъп копанарин, до ония ден калайдисвал и крал ток (буквално), днеска депутатин. Доста по-зле е от всеки нормален бандит.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Разбира се, написах го на шега :) няма такива филми братле Бат Сали, мутри, наркомани и прочие паразити, това е поредната трагикомедия в България!
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

ухажват електората :)
сега доста ще си кажат "вече има и един от нас в управлението - ще гласувам за БСП"
същата работа като с мюсюлманите - и те си мислят, че има от "техните" в парламента - ама файда няма :D

то и от нашите има доста - но нищо :mrgreen:
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Тъй като няма стабилна алтернатива, съм против оставка на правителството.

Ми да променим Конституцията тогава: "Никакви избори и никакво пипане на правителството и депутатите, докато не се появи стабилна перспектива!".
 

Горе