Искате ли Оставка на Правителството?

Искате ли Правителството да подаде Оставка


  • Общо гласове
    89
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Винаги са ме радвали някои медии как си пишат заглавията, като в тях няма нищо вярно.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Винаги са ме радвали някои медии как си пишат заглавията, като в тях няма нищо вярно.
Повечето са предимно такива. Не за друго, ама явно им е малко хранилката от частниците, които милите се стараят по всякакъв начин да си набутат бюджета за реклама по тъпи места, но това е друга тема. А доста често е явлението медия да си плюе на имиджа, респективно на аудиторията, само и само да вземе тези няколко хилки за черен PR на някоя политическа личност или партия. Като ги гледаш и ти напомнят за гладното сомалийче протегнало просеща ръка, само че тук го няма съчувствието и съпричастността, защото говорим за алчност и пазене на дупета и интереси.

От както стана тази драма и всяка медия започна да изкарва какви ли не материали, спях да влизам на сайтовете им. Някакси предпочитам сам, със собствени средства и по моите си канали да разбирам за нещата, и най-вече политика, не че ми дреме за нея. А заглавията ги пишат не само "атрактивни", за да ловят балъчета да ги четат, но и лъжливи, за да има интрига. Или казано с други гуми, ето ти успешна формула - хейт + лъжа + емоционално ангажиране = качествен бг боклук, който явно носи трафик и пари. :)

Днес чета "Андрея натопорчи фесйбук с лезбоскандал" и плес...реклама на мобилен оператор. :) Якооооо............. :D
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Днес чета "Андрея натопорчи фесйбук с лезбоскандал" и плес...реклама на мобилен оператор. :) Якооооо............. :D

Явно таргета е Народното събрание. Иначе логиката е афф към розов магазин.
Всъщност - няма голяма разлика, като се замисли човек...

И малко социология:
"Според резултатите от социологическите проучвания 16% от българите считат Сергей Станишев за гениален политик. Останалите 84% от българите считат 16% от българите за пълни идиоти."
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Явно таргета е Народното събрание. Иначе логиката е афф към розов магазин.
Всъщност - няма голяма разлика, като се замисли човек...
Няма логика с розов магазин, бранд на телеком беше. То и там е доста розова (в стил хомо-еротика), когато става дума за сметки, но това няма как да се избегне. :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Блинки наближава края на август :).
И вече даже и президента не пречи на човека с малките Орехи, да се разплати с бизнеса до стотинка, както обеща!
Нещо не виждам раздвижване...
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Е и? Те днес одобриха бюджета доколкото видях. :) Остава да ми върнат още 2 месеца от проекта, което по ГЕРБ беше мираж пълен. :) До стотинка...дано им се получи. Но като гледам, по-вероятно е да им се получи. А ти какво раздвижване чакаш? Питам от любопитство, не толкова да си чеша езика (така де отърквам ръката в клавиатурата). :)

А и лятото да искаш раздвижване на бизнеса....доста оптимистично. :) Вярвам, че след 1ви Септември до към 15ти бизнеса ще стъпи стабилно, за да доизкара до края на годината. Поне някак си по съм сигурен, че при тези ще се случи. Ако беше при предишните, не бих бил така оптимистично настроен. :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Днес видяхте ли върволицата от автобуси от провинцията - цигани и пенсионери, странно, но твърде много ми прилича на стила на доган когато си караше избиратели от Турция. Както и да е прос народ, всеки път по един и същ начин го лъжат 2 кебапчеа е 20 лева!

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...usi-s-hora-za-kontraprotesta-v-sofiia-5991271

Блинки да приемем, че с този заем се разплати с бизнеса, какво ще правим след една година когато пак ще сме на същото положение без пари, какво мислиш пак ли да теглим кредит?
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Е и? Те днес одобриха бюджета доколкото видях. :) Остава да ми върнат още 2 месеца от проекта, което по ГЕРБ беше мираж пълен. :) До стотинка...дано им се получи. Но като гледам, по-вероятно е да им се получи. А ти какво раздвижване чакаш? Питам от любопитство, не толкова да си чеша езика (така де отърквам ръката в клавиатурата). :)

А и лятото да искаш раздвижване на бизнеса....доста оптимистично. :) Вярвам, че след 1ви Септември до към 15ти бизнеса ще стъпи стабилно, за да доизкара до края на годината. Поне някак си по съм сигурен, че при тези ще се случи. Ако беше при предишните, не бих бил така оптимистично настроен. :)

Понеже ти казах преди, че няма да си изпълнят обещанието та да видим как е при теб и по принцип при всички останали.

Под раздвижване разбирам - на 01.09 с големи букви в всички медии: "Държавата не дължи нито стотинка ДДС, държавни поръчки, субсидии и т.н., на частните фирми". И да е верно.
Защото ще станат като всички останали... "Ама ние обещахме, ама това, ама онова, ама когато имаме...." , и други политически шикалкавения...

А, че ти почти си си ги взел е супер.. нищо че е "почти".
Аз за това те бъзикам, щото им вЕрваш, а като нищо ще се окаже че... са като предишните. И по предишните. И по по предишните :).
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Само да ти кажа, че "повечето" медии нямат интерес да пишат оптимистични новини, някак не продават. :D Но и аз ще съм щастлив, ако се разбере някак, че се случва нещо. не им вервам. Честен политик и бивша к***а няма, нали знаеш. :) За сега не ми изглеждат като предишните нещастници, което малко ме обнадеждава. :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Само да ти кажа, че "повечето" медии нямат интерес да пишат оптимистични новини, някак не продават. :D Но и аз ще съм щастлив, ако се разбере някак, че се случва нещо. не им вервам. Честен политик и бивша к***а няма, нали знаеш. :) За сега не ми изглеждат като предишните нещастници, което малко ме обнадеждава. :)

Поне си умерен оптимист :).
Аз пък съм умерен песимист. И при едните и при другите... и дедо бог да стане премиер, пак ще съм песимист.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

След днешните изпълнения на управляващите завиждам на оптимизма на хората, които го имат още.

Сложете и историята, че прокуратурата се самосезира от публикации в пресата за печатницата на БНБ.

Вече всеки дето мислеше да инвестира в България се убеди, че управляващите разбират политиката като превозване на едни хора с автобуси - да гласуват, да ги подкрепят. И използване на прокуратура и ДАНС за разчистване на политически сметки и бизнеси.

И за външни инвестиции забравете в следващите години. Не че и сега бяха много, ама съвсем ще пресъхнат, а и могат да тръгнат да си ходят.

Мога да се хвана на бас, че вътрешното потребление и вътрешните инвестиции също ще продължат да се свиват.
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

То от едно време се знае, че тук е пълна лайнарщина и на избори и след това. Оптимизмът идва от това, че все някои разчита и неговото време да дойде и защо не като сме едва 7,5 млн.? Няма начин да не му уцелиш я роднина, я познат. Та и това го има като фактор. Още малко и ако се продължава така с ринане на дъното, ще има и смъртни случаи. Не ми идва на ум кой нормален човек би живял в такава пародия. Въпрос на време е да изперкат лабилните. ;)

Не само ще се свиват, но и ще търпят пагубни загуби. Днес по-късно ще мина през голям авто пазар и ще попитам как е положението, ей така, от икономическа гледна точка. Но ако няма потребление, няма да има бизнес, от там няма да има и данъци и ето ти схемата "всички да го бараме". :)
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Президента се нарича Станишев!

[video]https://www.facebook.com/video/embed?video_id=4690993372576[/video]

Сталин вкара Германия в ЕС.

[video]https://www.facebook.com/video/embed?video_id=520224044723734[/video]
 
Последно редактирано:
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Дали Реформаторския блок които пищят за оставка и незабавни избори,ще могат да съберат повече от 1,5 процента на изборите?:lol:
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Ако гласувам сега, ще е да не си подават оставка
Не виждам алтернатива за управление, ако вие виждате кажете:-o
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Аз я виждам

ГРОБ в опозиция
БСП+ДПС правят пак правителство

Дъжавата с едни 100 милиона назад и инвеститорите фанали гората

Десети път питам феновете на оставката какво очакват на нови избори - Да слезне господ на земята???

Реалностите са такива каквито бяха и преди 4 месеца - ще се повтори същата конфигурация само дето държавата ще бъде във хаос още 3 месеца - няма да може да се приеме бюджет ще се изпуснат евро средства и накрая най големият демагог мутрафона БУДА ще обяви че това е по вина на БСП
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Дъжавата с едни 100 милиона назад и инвеститорите фанали гората

Покажи някой инвеститор, че напоследък имам доста работа, и ми се губят
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Покажи някой инвеститор, че напоследък имам доста работа, и ми се губят

Да прав си то след управлението на ГРОБ да се говори за инвеститори е малко смешна история ама гаранция че и тия дето са останали може да изчезнат
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Аз я виждам

ГРОБ в опозиция
БСП+ДПС правят пак правителство

Дъжавата с едни 100 милиона назад и инвеститорите фанали гората

Десети път питам феновете на оставката какво очакват на нови избори - Да слезне господ на земята???

Реалностите са такива каквито бяха и преди 4 месеца - ще се повтори същата конфигурация само дето държавата ще бъде във хаос още 3 месеца - няма да може да се приеме бюджет ще се изпуснат евро средства и накрая най големият демагог мутрафона БУДА ще обяви че това е по вина на БСП

Не са такива реалностите, Волен няма да види повече парламент. Дори само това да е разликата е огромна. А ако Герб за пореден път бие БСП , може и да падне главата на Съселчо...
 
От: Искате ли Оставка на Правителството?

Не са такива реалностите, Волен няма да види повече парламент. Дори само това да е разликата е огромна. А ако Герб за пореден път бие БСП , може и да падне главата на Съселчо...

Колкото и да драпат за властта, герб никога няма да управляват, гарантирано:mrgreen:
 

Горе