Искате ли да живеете на село?

От: Искате ли да живеете на село?

а землянка?
 
От: Искате ли да живеете на село?

а землянка?

е то по принцип и на пясъка е забранено да копаеш дупка, ама никой не варди...

ако не наливаш бетон у землянката мой да ти съ размине с едно шише ракия за полския
 
От: Искате ли да живеете на село?

Кой щи разреши да строиш посредата на нивата бре :)

а роки да го питам -
кой луд да иска да ходи някъде да работи бре ?

правиш си един офис на село и си въртиш бизнесо.А ВЕЧЕР ЗА ДА НЕ ТИ ЛИПСВА града И СВЕТЛИНИТЕ МУ се прибираш!
 
От: Искате ли да живеете на село?

той полския в моята земя работа няма!
 
От: Искате ли да живеете на село?

Волуяк е добър вариант. Много е близо до София, има много нови и хубави къщи, има си СОТ, нет и всички екстри. Другото са Бояна, драгалевци, симеоново ... класика :)
ХУБАВО ИСКАТЕ- И АЗ ИСКАМ, ОБАЧЕ...

Айде кажете ми кое да е селото ?

Да няма цигани в него и в селата наоколо.

Да има хубава природа.

Хората да не са СЕЛЯНДУРИ?

Да няма завистливи и гадни копелдаци.

Да не гледат комшиите свине и крави в големи количества.

Да има сот, интернет и подобни екстери.

И да не е по далеч от 1 час път от голям град.


Кажете ми къде е това? искам да живея там.
Аз лично живея в центъра и си ми е добре, кафета, дискота, молове, магазини, всичко ми е на 5-10 минути пеша. Ей са в 12 като ми се дояде има и денонщи магазини, има и доставки по домовете :)
 
От: Искате ли да живеете на село?

Еми кажете накъде да се насочваме :)

Се съберем само интелигентни съседи и аз за цвят и екзотика :)

Па една такава оферта се сещам на село Бунуво :) Долу е селото - овце, кокошки, туй-онуй, малко по-нагоре - вилната зона, баш у балкана... мно яко :)
 
От: Искате ли да живеете на село?

Волуяк е добър вариант. Много е близо до София, има много нови и хубави къщи, има си СОТ, нет и всички екстри.

Аз лично живея в центъра и си ми е добре, кафета, дискота, молове, магазини, всичко ми е на 5-10 минути пеша. Ей са в 12 като ми се дояде има и денонщи магазини, има и доставки по домовете :)


ай щъ видя след десет години дали така ши мислиш!

и аз га бях млад исках у големото град и да ходя по кръчми и дискотеки да са кълча

за къф чеп ми е сега магазин и дискотека?


аз искам да съм си у дома да не ме притеснява никой.
да си метна на скарата нещо, да си пусна музиката
или да си набича колони на макс и да си направя едно кино
като в салон
сам
и 3-4 кучета да тропкат около мен.


с годините се променят и желанията :)
 
От: Искате ли да живеете на село?

... А са се сетих и за още един е*ахти неприятен момент ако живейш на село:

НЕМА ДОСТАТЪЧНО КОМШИЙСКА ИЗМЕТ НАОКОЛО ДА ТИ ЗАВИЖДА ЗА ИМАНЕТО! :mad:
Пред кого ше се фукаш? Пред бабките и дедковците? Не е хуманно - само ще им увредиш ендокринната система, ще фанат я диабет от злоба, я нещо друго...

url


Това е и основният минус ако решиш па и да напуснеш страната... У чужбинско на никого няма да му дреме колко луксозна вила имаш и коя година ти е Бентлито :( .
 
От: Искате ли да живеете на село?

Ей туй дъртаците в тая държава са много сбъркани, много злобни, завистливи и лицемерни хора...това дори и от хора на 50 години съм го чувал че тяхното и по старото поколение са точно такива и младите хора са много по открити и приятелски настроени
 
От: Искате ли да живеете на село?

За завистливите ще си скромен...няма да караш скъп джиБ ами примерно опел фронтера за 5000лв, и така...то и без това аз не съм заинтересован да си харча парите за лукс и блясък.
 
От: Искате ли да живеете на село?

само да вметна до tanipo

това за слънчевите батерии го забрави без разрешение, нямаш право, дори на собствената ти къща да ги сложиш, без да са проверени дали отговарят на някакъв стандарт.
За вятърните генератори да не говорим, там пък еколозите ще те спукат.

а и да ви питам, като ще живеете нашироко, тоя двор кой ще го поддържа? а и на двора е гот 5-6 месеца от годината, в другото време е студено,

А като спре тока примерно 10 вечерта, и понеже сте некакво шибано село, да не мислиш, че енергото ще се затърчат да ви го оправят, на сутринта чак
 
От: Искате ли да живеете на село?

само да вметна до tanipo

това за слънчевите батерии го забрави без разрешение, нямаш право, дори на собствената ти къща да ги сложиш, без да са проверени дали отговарят на някакъв стандарт.
За вятърните генератори да не говорим, там пък еколозите ще те спукат.

а и да ви питам, като ще живеете нашироко, тоя двор кой ще го поддържа? а и на двора е гот 5-6 месеца от годината, в другото време е студено,

А като спре тока примерно 10 вечерта, и понеже сте некакво шибано село, да не мислиш, че енергото ще се затърчат да ви го оправят, на сутринта чак

туй не е вярно

мога да си сложа слънчеви където и както искам
ако ми ги слага фирма - тя трябва да има разрешителни.
 
От: Искате ли да живеете на село?

Ей туй дъртаците в тая държава са много сбъркани, много злобни, завистливи и лицемерни хора...това дори и от хора на 50 години съм го чувал че тяхното и по старото поколение са точно такива и младите хора са много по открити и приятелски настроени



Ем аз още на 20 се научих че като ми върви бизнеса не трябва да казвам като ме питат...

и сега така като ме питат как е охкам и се мръщя...

не е добре работата мамка и и криза...

И винаги съм се чудил защо така като им върви не се радват и да си казват а се крият ...
ама разбрах че ако не се криеш - завистта на околните ще ти развали живота...
 
От: Искате ли да живеете на село?

а и да ви питам, като ще живеете нашироко, тоя двор кой ще го поддържа? а и на двора е гот 5-6 месеца от годината, в другото време е студено,
Ке насАдим дръвета - орехи, бадеми, сливи. Не са притенцеозни.
Останалото (незасенчено) ке го копаем.
Я имаме селски корен.
Ке се съблечем по бял потник (мн. секси са отбелязва кат поседиш на слънце) и ке копаем.
Ке пцуваме и ке копаем..
 
От: Искате ли да живеете на село?

Абе дреме ми че тока спрял за една вечер..даже чудесен повод за разнообразие, да си запалиш камината и да се сгрееш с една шотландка....а ако си умен може да имаш генератор, акумулатор и.т.н....дреме ми за енергото..кавали..ако преди това 30 вечери не обикалям като малоумен по 30 мин да се чудя къде да паркирам и не мога да се спася добре защото някой от 300 семейства около мен прави ремонт...
 
От: Искате ли да живеете на село?

Относно обработването защо ми е да ги обработвам, ако си планирам насажденията правилно няма да има кой знае колко работа....никой не е казал че трябва да садя картофи...някакви треви, като пораснат ги махам да не се въдят гадини и готово, кви поддръжки, кви чудеса пък и вие...а това за къща 1000 квадрата за поддръжка, ами всеки си чисти стаята...мене ми трябва къща 50-70лв не 1000...
 
От: Искате ли да живеете на село?

е то ако къщата не е поне 150-170 м2 разгъната площ без гаражите за кво ми е, апартаменти по 100 м2 бол, кво му е по-широкото, ако е някакви си 80-100 м2 тая къща?

А като казах поддържам, нямам предвид да ставаш аграр, ма дори и райграс да сложиш, нали требва да го косиш , поливаш и т.н.
 
От: Искате ли да живеете на село?

Ами апартамента от 100кв къде му е двора? Двор няма ама съсед с дрелка има на 100%, а райграса какво ти пречи за раздвижване да го косиш...нали трябва малко движение с нашата работа пред компа цял ден.
 
От: Искате ли да живеете на село?

А като спре тока примерно 10 вечерта, и понеже сте некакво шибано село, да не мислиш, че енергото ще се затърчат да ви го оправят, на сутринта чак
Това са пълни глупости. Явно има хора, които не са чували за генератори.

Утре ще пусна няколко снимки от лятото на къщата, в която живея и двора. Даже ще направя няколко и в зимна обстановка.
 
От: Искате ли да живеете на село?

ма дори и райграс да сложиш, нали требва да го косиш , поливаш и т.н.

Като си имаш брадичка си купуваш гребенче :lol:
Ши туриш скрита автоматична поливна система. Кога трябва изскача, полива и се прибира. Чиста работа.
Събота - лека разходка с косачката по американски и туй то.

То двора остави, ми къщата кой ще чисти?
Над 150-200 кв не си е работа. Туй е по-големия кахър..
 

Горе