Искате ли среща на 1.02.2008(петък) София

нека да станем 17.поне аз да се прежаля от женската алдитория,че да не е като ге* събор :p
 
missy каза:
нека да станем 17.поне аз да се прежаля от женската алдитория,че да не е като ге* събор :p

ха миси отдавна не беше влизала :) Ще се радваме да те видим на срещата :)
 
coolice каза:
missy каза:
нека да станем 17.поне аз да се прежаля от женската алдитория,че да не е като ге* събор :p

ха миси отдавна не беше влизала :) Ще се радваме да те видим на срещата :)
Да, и няма да си сама жена. :wink:
Айде - женстата част - по-активно, please. Не ядеме жени. :lol:
 
Хехе и на мен ще ми е много приятно да се видим и запознаем :)

@Блинки Човека за който говорихме може би няма да може да дойде.
 
Ехее иска ли питане :) Немое да се отттървете от мен... Само трябва да мислим място, че време не остана. Има едно не лошо кръчме на Дондуков до Младежкия театър. Ако някой има предложения да казва :)
 
Шейховее, 24ти е, дайте да измислим заведение, една малка резервациика и да се мачкаме ;)
 
cecipenev каза:
Шейховее, 24ти е, дайте да измислим заведение, една малка резервациика и да се мачкаме ;)
До, края на седмицата ще стане ясно. Даже и днес ще се обсъди това с другите админи и ще се постанат предложения.:) :wink:
 
като направя резервацията в поеделник ще го кажа мястото иначе е решено къде има и резервни варианти маса за 20 души + не е лека задача и не искам да казвам преди да е запазено Още желаещи
 
Да, ще е трудно но определено и весело. Еми срещата ще е около 8.30-9.00 предполагам. Но не се знае какво ще ни кажат от заведението. Предполагам че този час само е оринтир около колко да се има готовност. А срещата ще е направо в заведението, в което ще запазиме места. :) :wink:
 
a

есента сбирката я пропуснах след това изчезнах за няколко месеца - сега с удоволствие ще дойда да се запознаем - нещо което чакам от многоооо време , абе с 2 думи - бройте ме и мен :)
 
Re: a

vetzkov каза:
есента сбирката я пропуснах след това изчезнах за няколко месеца - сега с удоволствие ще дойда да се запознаем - нещо което чакам от многоооо време , абе с 2 думи - бройте ме и мен :)
Добре дошъл пак. :wink: Еми добре че си наминал за да видиш за срещата. Този път ще е бая внушително число. Поне по изчисленията досега.
 
Да казвате къде сме ей :)

А иначе след това имаме сапаре в "дай-дай", който иска да идва :)
 

Горе