Искате ли среща на 1.02.2008(петък) София

Мен във Фея ми хареса :p Макар, че е доста далечко.... Дайте първо да изберем заведението и после да уточним дата и час за срещата.
 
Tsanko каза:
Мен във Фея ми хареса :p Макар, че е доста далечко.... Дайте първо да изберем заведението и после да уточним дата и час за срещата.
Ние заведението ще го избереме според това колко хора ще вземат участие. Ако в това заведение Фея , може да се събират много хора - тогава ще е супер. А къде се намира, че казаваш че било далече? Аз съм за всякъде, само да има алкохол. :wink: И да сме си наши хора.
 
5ма :)
Ако искате в ресторанта на шератон, просторно е, не е много малко, пък и обслужването е на ниво, иначе може в бар и грила да си запазиме едно голямо сапаре
 
среднанат възраст на идвалите на последните срещи 25-27

срещата ще е вечерта някъде около 8 мястото ще го кажем другата седмица ще е вроятно денонощно или работещо до късно заведение тип кръчма
 
На рожденния ден на тва момиче, което споменавах в темата ми за размисли и страсти, хаха добре ще мога да си разнообразя мислите ;)
 
cecipenev каза:
На рожденния ден на тва момиче, което споменавах в темата ми за размисли и страсти, хаха добре ще мога да си разнообразя мислите ;)
Бате, мисля си че направо те оцелихме. А повярвай ми - няма да скучаеш на срещата. И какво значение има за възрастта на групата - всички имаме повече от един обще език - мога и пари да сложа на това. :wink:
 
А така, блинки, мн добре ме уцелихте :)
Само казваите мястото и сме там.

Темата дано не е пари от интернет ! :)
 
Жалко че не се вписвам в възрастовата граница :D
иначе щях да докарам малко женско младо :)
 
Sobieski каза:
Жалко че не се вписвам в възрастовата граница :D
иначе щях да докарам малко женско младо :)

То няма възрастова граница че ако има и аз наи вероятно ще съм извън нея.Та броите ме и мен но наистина ако ще сме без коли да е на по нормално място.
 
За сега по мой изчисления сме околко 15 човека. Това е добре, само къдетонемога да си обясня факта че имаше толкова много хора навити да се видиме, а темата едвам се пълни. Хора давайте по едно изречение <дума> за да се знае бройката и да се мисле овреме кое заведение ще ни събере всичките маймуни.

И относно възрастта - това не мисля че е нещо на което трябва да се оттава такова голямо значение. Просто ще сме си интернет маймуни, които имат много общо. Ако това не е достатъчно. Ще си измисли някакъв ентъртеймънт за да може всеки да се чувства Ок. :wink:
 
Абе, верно ли само това ще сме 15, като миналият път? Ако има желаещи и ще дойдат да драснат една дума -"Да, и мен бройте." Или нещо такова. Ще има и още, но наистина няма да съжалявате от избора ви да дойдете.

Ще се запознаете с хората, които са във вашата сфера, ако това не ви мотивира ще измислиме друга причина. Айде успехи. :wink:
 
Абре какви години бре, ще видите аз на колко съм та ще се уплашите :lol: :lol: отиваме да се запознаем, да пийнем да се смеем.
Срещата ми е нещо като стимул, че точно тогава е лоша дата :lol:
 

Горе