Искате ли среща на 1.02.2008(петък) София

Малко по късно ще напиша дали е възможно, но имаме позиции там и мисля, че ще е лесна работата ;)
 
Петък - 20:30, Мистър Пица, 25 човека.

Резервацията е на моето име - Цветомир Пенев.

Няма нужда от капаро.

Смятам, че всички са точни :)
 
Видях няколко човека от този форум и там :)

Приблизително колко човека сме, за да знам дали мога да взема някоя какичка да ме придружава :)
 
cecipenev каза:
Видях няколко човека от този форум и там :)

Приблизително колко човека сме, за да знам дали мога да взема някоя какичка да ме придружава :)

какво за теб е какичка, демек на колко годишни викаш какички? :lol:
 
coolice каза:
ами значи така го поснах

Петък - 20:30, Мистър Пица Лозенец, 25 човека. Черни връх 30 и нещо Срещу техникума по облекло :) до Бенчмарк

Не е срещу техникума по облекло, а на следващата спирка дефакто на трамвая :)

При пазара :)

@арсенал, на .. 25-30 годишни им викам какички :)
 
http://bgmaps.com/services/maps/redir.asp?redir=2&key=7534078ebcab2059d67f58647c4133fd

783353_orig.jpg


Мисля, че вече трябва да е ясно :)
 
cecipenev каза:
Ти вече знаеш и на кой етаж ли сме, аз не знаех :twisted: :p
Да, видях се с мениджъра на заведението. Трябваше да видя как е обстановката лично - че голямо джамборе ни чака :). Да уточня само, че заведението е малко по надолу към Хладилника и е на три етажа - вижда се. :wink: Срещу пазара на ъгъла на крастовището там (има сфетофар). А и сега за тези които броят сфетофарите. От НДК към Хладилника - 2-ият сфетовар.
:wink:
 
А и сега за тези които броят сфетофарите. От НДК към Хладилника - 2-ият сфетовар.
:wink:
оф олекна ми че аз иначе немоа се оправа :lol: :lol:
 
Blinky каза:
cecipenev каза:
Ти вече знаеш и на кой етаж ли сме, аз не знаех :twisted: :p
Да, видях се с мениджъра на заведението. Трябваше да видя как е обстановката лично - че голямо джамборе ни чака :). Да уточня само, че заведението е малко по надолу към Хладилника и е на три етажа - вижда се. :wink: Срещу пазара на ъгъла на крастовището там (има сфетофар). А и сега за тези които броят сфетофарите. От НДК към Хладилника - 2-ият сфетовар.
:wink:

Радвам се ;)

Ще се видим в петък, ще мина с някой приятел сигурно, да пиинем по 2-3 уискита, да хапна и най-важното е да се запознаем :)
 

Горе