Искате ли среща на 1.02.2008(петък) София

Ееее разочаровахте ме..Каква среща ще стане без най-великия и богат български интернет маркетьор? Срам за форума и неговите създатели! :twisted:
 
cecipenev каза:
783353_orig.jpg

20:30 чакаме ви
 
Tsanko каза:
Със трамвай 9 от подлеза на НДК в посока Лозенец.. Аз ще дойда някъде около 21 :)
Ей, ама да дойдете, че лошо ви се пише.:) Значи намира се срещу пазарчето, на ъгъла на сфетофара от дясно като вървиш към Хладилника.

coolice, имам въпрос - как да си оптимизирам маршрута от нас до заведението без да се папада на хейтъри в автобусите. :) :lol:
 
Blinky каза:
Tsanko каза:
Със трамвай 9 от подлеза на НДК в посока Лозенец.. Аз ще дойда някъде около 21 :)
Ей, ама да дойдете, че лошо ви се пише.:) Значи намира се срещу пазарчето, на ъгъла на сфетофара от дясно като вървиш към Хладилника.

coolice, имам въпрос - как да си оптимизирам маршрута от нас до заведението без да се папада на хейтъри в автобусите. :) :lol:

монбате с PPC ще стане най-бързо
 
Весело изкарване довечера и внимателно с почерпката :lol: За следващата среща се надявам да се случа в БГ, сега ми остава само да ви завиждам ...

п.с. може направите някоя друга снимка докато не сте се качили на масите ... а може и след това :)
 
ae momci sa tragnah ot qmbol sorry za latinicata ama pi6a ot nekav wireless sateliten na mtel na kolegata , ta idvam s 2 dumi dano pristigna na vreme 4e ako ne uspeq :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Tsanko каза:
Айде лека нощ от мен. Много приятно ми беше на срещата! :)
Нали, беше голям купон. Много се радвам че се видяхме всички.:)

Fking, и на мен ми се искаше повече пички ама на. Само солидни бизнес олнъри. :)
 

Горе