Искате ли среща на 1.02.2008(петък) София

Искам и той да отиде, защото и той много се издразни като разбра, не му е проблем споко :)
 
лошото че сервитиорката не е виновна че има кучка за салонен управител хм знам кво е нали на времето бачках във виктория там неискаха поне капаро всичко по тела и аре чао. Пък и няква коза да ми гледа кво съм ял, бате аз утре ще си поръчам цял хляб или нека бъдат два нарязани на филиики ама тънки, и ще ги помоля да бъдат препечени.

И като ги донесът ще кажа че съм искал ръжен хляб:))))))))
 
arsenal каза:
лошото че сервитиорката не е виновна че има кучка за салонен управител хм знам кво е нали на времето бачках във виктория там неискаха поне капаро всичко по тела и аре чао. Пък и няква коза да ми гледа кво съм ял, бате аз утре ще си поръчам цял хляб или нека бъдат два нарязани на филиики ама тънки, и ще ги помоля да бъдат препечени.

И като ги донесът ще кажа че съм искал ръжен хляб:))))))))

:lol: :lol:
ама да я извикат тая госпожица на нея да и се караме, за ръжения хляб :lol:
 
Blinky каза:
Тази ме загуби като клиент още преди да съм поръчал първото уиски.
@ coolice, бате май този път без бакшиши, а?:)



Ще и оствиме сервитьорката няма да е виновна но да имат късмета да ми каже че няма шарк а редбул. Управителката ще ходи да купува от най близкия магазин :twisted:

Абе тези Мр пица са по смотана верига от виктория ко са се напринцесили


Трябваше да я направим срещата като миналия път верно далече е на доста хора ама няма простотия
 
Радвам се :) Ем остава това, че довечера ще се запознаем, пък аз сега ще гледам да си пооправя стаята, че ще имам гостенка и ще трябва да съм представителен 8)
 
cecipenev каза:
Радвам се :) Ем остава това, че довечера ще се запознаем, пък аз сега ще гледам да си пооправя стаята, че ще имам гостенка и ще трябва да съм представителен 8)

Да не доидеш твърде изморен с усмивка :)
 
Blinky каза:
cecipenev каза:
Блинки, как мина сутринта :)
Беше стилно. :) Даже ще се грижат много добре за нас - не бях пил кафе са да изглеждам сърдит. :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Този пост ме уби.
 
Ау ау, с бившата се заговорих :lol:

[13:33:22] Ивайла каза: kato se skarahme togava
[13:33:26] Ивайла каза: kat me zaeba na plaja
[13:33:27] Ивайла каза: sama
[13:33:30] Ивайла каза: sedqh i si revah tam
[13:33:31] Шейх абдул ибн ал Цветомир каза: (chuckle)
[13:33:33] Ивайла каза: dokat te gledah s oniq
[13:33:35] Ивайла каза: 3te
[13:33:36] Ивайла каза: sestri
 
Blinky каза:
cecipenev каза:
Блинки, как мина сутринта :)
Беше стилно. :) Даже ще се грижат много добре за нас - не бях пил кафе са да изглеждам сърдит. :lol:

Хехехе и к`во сплаши ли ги с генгста вид :) Иначе аз пък днес се събудих с възпалено гърло :( но ще се опитам да дойда за малко да се видим.
 
Tsanko каза:
Blinky каза:
cecipenev каза:
Блинки, как мина сутринта :)
Беше стилно. :) Даже ще се грижат много добре за нас - не бях пил кафе са да изглеждам сърдит. :lol:

Хехехе и к`во сплаши ли ги с генгста вид :) Иначе аз пък днес се събудих с възпалено гърло :( но ще се опитам да дойда за малко да се видим.

Tsanko, идваш! Чета твоите мнения и виждам, че си свестен човек, ще се радвам да се запознаем :)
 
@cecipenev Благодаря много и ти ми се струваш много свестен човек. Тука доста свестни сме се събрали и няма как да пропусна тази среща :) Аве моята любов А.А. няма ли да дойде? :)
 

Горе