Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Смяна на имена - окей, но имената нали могат да се сменят до 200 харесвания (преди беше до 500) тоест, ако имаш по-голяма страница не можеш да смениш името
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Може и с големи страници. Там пише всичко. Най-трудната стъпка е да се прочете.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте!
Обмислям варианти за рекламиране на даден продукт (Biotech L-carnitine + chrome) в големи фейсбук страници. Бихте ли изказали мнение относно това, как точно според Вас да представя продукта пред аудиторията на страниците, така че да има висок reach и кликаемост. Продукта е широко използван, а цената ще се стремя да е най-ниска в нета или поне една от най-ниските. Ще се радвам, ако някой може да ми направи и някакъв колаж-снимка, която да включва продукта и послание към клиентите. Готов съм да метна някой долар с пейпал за свършената работа. Благодаря Ви предварително.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Този продукт (Biotech L-carnitine + chrome), който искаш да рекламираш не съм сигурен, че във фейсбук се допуска да се рекламира.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аз съм го ползвал, 5 долара е минимума който може да харчиш на ден. Доста солено излиза. По-добрия вариант е бутона "подсилване на публикация". С него може да сведеш дневния разход до 1 долар на ден и същевременно получаваш лайкове, но не са гарантирани. Аз с 3 долара си докарах горе долу 90-100 лайка. Но все пак зависи каква публикация е подсилена, какво продаваш и т.н. За това мое подсилване имах близо 20к рийч.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аз съм го ползвал, 5 долара е минимума който може да харчиш на ден. Доста солено излиза. По-добрия вариант е бутона "подсилване на публикация". С него може да сведеш дневния разход до 1 долар на ден и същевременно получаваш лайкове, но не са гарантирани. Аз с 3 долара си докарах горе долу 90-100 лайка. Но все пак зависи каква публикация е подсилена, какво продаваш и т.н. За това мое подсилване имах близо 20к рийч.

Много ти благодаря! Ще го пробвам и ще пиша.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

здравейте, да попитам някой знае ли как се задават настроиките на рекламата на фб когато е на пост да се update- ва автоматично към новия пост рекламата ? мерси
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Много ти благодаря! Ще го пробвам и ще пиша.

Пробвах бутончето Boost Post и за 1 долар = 3 посещения в сайта и нито един лайк на страницата. Много е тъпа тази платена фейсбук реклама, няма да се занимавам повече.
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аз ползвам само Boost post и ми върши идеална работа. За 5 долара/5 дена(1 долар на ден) - 100 посещения на сайта/ден - 30к рийч на страницата/общо за 5-те дена/ - и доста продажби. Не знам за какво ти е страницата и как си оформила рекламата и дали си таргетирала правилно. Аз съм изключително доволен и голям процент от доходите ми са благодарение на Boost post.
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аз ползвам само Boost post и ми върши идеална работа. За 5 долара/5 дена(1 долар на ден) - 100 посещения на сайта/ден - 30к рийч на страницата/общо за 5-те дена/ - и доста продажби. Не знам за какво ти е страницата и как си оформила рекламата и дали си таргетирала правилно. Аз съм изключително доволен и голям процент от доходите ми са благодарение на Boost post.

Доста добри резултати,

За да имаш 500 натискания към линка от поста, колко е общият брой на показванията на този пост? , не рича на страницата
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Поста е достигнал приблизително до 20к души. Като се зададе правилната възразст, пол, интереси и като цяло се таргетира правилно, мисля че може и много повече. Но все пак зависи за какво е този пост :)
Доста добри резултати,

За да имаш 500 натискания към линка от поста, колко е общият брой на показванията на този пост? , не рича на страницата
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте, иска да попитам дали е позволено на стената на една страница да поствам друга.Благодаря ви :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте, иска да попитам дали е позволено на стената на една страница да поствам друга.Благодаря ви :)

Здравей. От Фейсбук е позволено. Но администратора на страницата може да те изтрие и банне, ако реши.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Не се е изразих правилно. Имам две страници като съм администратор и на двете.Искам да направя 3-та и да я постна на стената на 2-те се едно линк споделям с идеята да прехвърля малко лайкове :).
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Здравейте!
Наскоро си направих страница във фейсбук и имам 2 въпроса:
Как мога да направя друг администратор освен мен на страницата ми?

Искам от самата ми страница да харесам други страници. Как да го направя? Опитах, но не ми излиза меню, с което да определя, че искам да харесам от страницата, а не от личния ми профил. Видях, че в доста други страници има поле "Харесано от страницата". Помощ!
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

За да направиш друг администратор, отиди на настройки - Page roles. А за да харесаш от страницата, натисни на триъгълничето горе вдясно(от където излизаш от Facebook) и там има "Използване на Фейсбук като:"
 
Последно редактирано:
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Благодаря много. Искам да попитам още нещо.
Как мога в ляво от публикациите, където пише Хора, Снимки,Относно и т.н. да сложа и разделче Бележки. Нужно ми е защото развивам страница, чрез която продавам ръчно изработени бижута и искам там да направя упътване за доставката.
Другият ми въпрос е:
28 Нови харесвания
33 Говорят за това
134 Weekly Total Reach
Какво означава 33 говорят за това?
Благодаря!
 

Горе