Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ти май наистина не схващаш какво ти говоря?? Или се правиш :) С поведението си не обиждаш мен, а форума като цяло и идеята на форумите !
Но, вижда се, че от "държането" ми към теб, което е като към чисто консуматорче, има ефект все пак ;) Сещаш ли се защо и как, а? Ще те цитирам:
"... а ми пишеш, че въобще не ми е решен проблема и ме оставяш мен и всички останали да гадаем и да ти се молим да кажеш защо мислиш така..." - а ти бе, аланкоолу, как постъпи, я ни припомни, моля :) Няма да го направиш, аз ще резюмирам: Влизаш тук, пищиш, че имаш някакъв конкретен проблем и молиш за помощ, после пишеш, че сам си оправил проблема, без да споделиш как и ... "и ме оставяш мен и всички останали да гадаем и да ти се молим да кажеш защо мислиш така"

Ти май просто обичаш да се заяждаш :) Не съобразих, че ще е полезно за други моето инфо, но след като ми направи забележка, веднага написах какво съм направил! Защо трябва да пишеш романи колко тежък грях съм извършил! Като можеш да помогнеш, помогни, като не искаш, карай си работата и толкова...
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ти май просто обичаш да се заяждаш :) Не съобразих, че ще е полезно за други моето инфо, но след като ми направи забележка, веднага написах какво съм направил! Защо трябва да пишеш романи колко тежък грях съм извършил! Като можеш да помогнеш, помогни, като не искаш, карай си работата и толкова...
пффффф... и кво ся, аз съм кривия, а? Как пък нямаше доблестта да кажеш едно "извинете" на форума бе !?
Айде вземи червенко от мен !
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

пффффф... и кво ся, аз съм кривия, а? Как пък нямаше доблестта да кажеш едно "извинете" на форума бе !?
Айде вземи червенко от мен !

Аман от хейтъри!!! Нека хората от форума преценят колко тежко е прегрешението ми и видят образец за Велик вечно недоволен хейтър!
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аман от хейтъри!!! Нека хората от форума преценят колко тежко е прегрешението ми и видят образец за Велик вечно недоволен хейтър!
Аз не ти лепвах етикети и определения, а ти си го позволи!? Еййй, няма край наглоста ти бе, боклук такъв !
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Аз не ти лепвах етикети и определения, а ти си го позволи!? Еййй, няма край наглоста ти бе, боклук такъв !

Защо се изживяваш като Велик гуру във форума и раздаваш червено наляво и надясно? Видях за какви глупости си правил велики скандали и раздаваш червено. Мисля, че такива "отзивчиви и помагащи хора" определено нямат място във този форум! Просто никой досега явно не ти го е казвал, за да не го оцветиш в червено. Направи си форум и там се раздавай като палач! Тук не ти е мястото да се правиш на велик!
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Нещо се случи със фейса само при мен ли дава че има проблем със страницата?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Пичове, малко помощ - от къде да намеря купон за нова ФБ страница?

Потърсих във форума, но нещо не успявам да открия!
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да задам и аз едно въпросче, че темата се е изместила май:) При споделяне на даден статус от някои страници в долния десен ъгъл на статуса ми се вижда един бутон "Харесай страницата" Та този бутон, как се добавя към статуса или страницата си го генерира автоматично?
 
От: От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Да задам и аз едно въпросче, че темата се е изместила май:) При споделяне на даден статус от някои страници в долния десен ъгъл на статуса ми се вижда един бутон "Харесай страницата" Та този бутон, как се добавя към статуса или страницата си го генерира автоматично?

Според мен се генерира автоматично, но все пак би ли дал пример с изображение ?
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Ако някой търси харесвания във фейсбук dа поглеdне поdписа ми :)

Незнайно защо - антивирусната ми пищи на твоя сайт...
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Кога е най-подходящото време за постване според вас ?

По този въпрос има писано доста, но моето мнение е, че зависи според часа, според деня, според сезона, според аудиторията, според съдържанието на публикацията... Сигурно има и други фактори.

Пробвай да направиш кратък психологически профил на аудиторията, за която е предназначен поста и пробвай.

Според мен обаче верен отговор на този въпрос няма. Веднъж публикацията може да има страхотен рийч, друг път резултатът да е разочароващ. Затова, просто пробвай.

Това е като от онази песен на Хиподил: " ...в опита гори заблудата. Това е което е скрито от хората..." :)
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Кога е най-подходящото време за постване според вас ?

Качвай по всяко време на деня и виж кога публикациите имат най-голям reach. Ако имаш възможност да качваш редовно в "пиковия" час ще има добри резултати. Обаче, както каза Marcus Fenix - Веднъж публикацията може да има страхотен рийч, друг път резултатът да е разочароващ. При мен публикациите имат най-голям рийч вечерта към 9, но пък е имало и случаи сутрешните постове да ги надминават. Зависи от много неща, които няма как да се предвидят.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Сутрин към 8-9 и вечер към 8-9. Но вече хората използват главно телефони и са денонощно онлайн.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

По-скоро интересно да се споделят всички размери, подходящи и за телефон - постовете във ФБ колко трябва да са големи, за да изглеждат добре, плюс корицата и заглавната снимка.
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

По-скоро интересно да се споделят всички размери, подходящи и за телефон - постовете във ФБ колко трябва да са големи, за да изглеждат добре, плюс корицата и заглавната снимка.

facebook-image-sizes-2015-cheat-sheet-1.jpg


Източник: http://www.lifehack.bg/social-networks/facebook-image-dimensions/
 
От: Искаш съвет за Фейсбук - питай тук

Блокораха ми един профил който е важен
искат да им изпратя снимка на документ за самоличност
изпратих такава на саобственика
вече два месеца чакам да ми разблокират профила и нищо не се случва не знам какво да правя
помогнете
 

Горе