Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Да съгласен съм с теб,че много хора са във форума,но те вече все по-малко пишат.Може би са прекалено заети с други дела но уви така е.Не смятам че към мен има негативно отношение и не съм го забелязал,но и аз не съм толкова върл участник в дебатите. Искам да има повече теми в подраздела Успей с нас от колкото еди кой си ме измами.....еди кой си ще ме съди и т.н.Това са неща които могат да се разрешават между потребителите и ако се наложи с ваша помощ като собственици и модератори.
Не знам кой колко пише, но имаме по средно 400 поста всеки ден. Не знам от къде си вадиш ти статистиките. За да има повече теми в този раздел е редно, освен мен и още видни съфорумци, които са пуснали теми, за да помагат, да вземат участие и тези, които искат и имат желание. Малко ме обижда това, че искаш повече теми там, и в същото време казваш, че не си активен в дебатите. Сори, но в едно общество всеки един допринася. Момента с идва, взимам и си тръгвам не е модел на което и да е общество. Мисля, че знаеш. Принципа е идва, взимам, давам, оставам, развивам (себе си и обществото).

Лошите сделки винаги а били част от пазара. За това ще мислим там по-голям контрол. Днес го обсъждахме това и явно тези 50 поста не стигат. Също така и момента с постовете, които пишем като правила за Пазара. Съжалявам, че няма как да накарам хората да четат, да се допитва и да успяват да получат информация.Не съм отказал на никой (както и другия админ) на лично да ме питат и да помагам за сделки и други казуси. Ще продължа да го правя. Сао се надявам да имат хората желание да се свържат с мен дори и да не съм им нужен, а просто за съвет.

Има списък с мошеници тук, има банове, скоро ще има и лист с тръстед потребители, които могат да поемат посредничество, щом не им се плаща сумата, която се дава на всеки сайт-посредник на сделка, но не знам как да стане, щом и това не искат да ползват. А се доверяват ей така.
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Авторе, не обръщай внимание на дристоникс, той не помага на никого , само сипе злоба / повече и от мен/
и пише политически глупости/ Защото е нереализиран неудачник :) и страха от следващ провал го прави злобен и му пречи да се развие и да види реалноста.

А и е с малка пишка...

Еми аз нямам думи...Просто няма какво да кажа.Все пак ми се иска предприемач да е едно място където кой с каквото може да си помогне а не да злобее и да се чуди как да затрие другия!
 
От: От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Цитат Първоначално написано от AMOUN Разгледай мнение
Авторе, не обръщай внимание на дристоникс, той не помага на никого , само сипе злоба / повече и от мен/
и пише политически глупости/ Защото е нереализиран неудачник и страха от следващ провал го прави злобен и му пречи да се развие и да види реалноста.

А и е с малка пишка...


Еми аз нямам думи...Просто няма какво да кажа.Все пак ми се иска предприемач да е едно място където кой с каквото може да си помогне а не да злобее и да се чуди как да затрие другия!

Разочарова ли се от последното :)
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Авторе, не обръщай внимание на дристоникс, той не помага на никого , само сипе злоба / повече и от мен/
и пише политически глупости/ Защото е нереализиран неудачник :) и страха от следващ провал го прави злобен и му пречи да се развие и да види реалноста.

А и е с малка пишка...

От толкоз време не съм писал у форума и си праях пас, само и само да не ма забележиш
 
Последно редактирано от модератор:
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

И от къв зор да помагам на куцо кйораво и сакато след като те не са полезни на никой друг?
За да ти помогне някой помогни ти на друг
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

И от къв зор да помагам на куцо кйораво и сакато след като те не са полезни на никой друг?
За да ти помогне някой помогни ти на друг

По принцип, когато помагаш на някого, не трябва да очакваш нищо в замяна, както и той да помага на друг. Ако е така, значи не е помощ.
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Не знам кой колко пише, но имаме по средно 400 поста всеки ден. Не знам от къде си вадиш ти статистиките. За да има повече теми в този раздел е редно, освен мен и още видни съфорумци, които са пуснали теми, за да помагат, да вземат участие и тези, които искат и имат желание. Малко ме обижда това, че искаш повече теми там, и в същото време казваш, че не си активен в дебатите. Сори, но в едно общество всеки един допринася. Момента с идва, взимам и си тръгвам не е модел на което и да е общество. Мисля, че знаеш. Принципа е идва, взимам, давам, оставам, развивам (себе си и обществото).

Лошите сделки винаги а били част от пазара. За това ще мислим там по-голям контрол. Днес го обсъждахме това и явно тези 50 поста не стигат. Също така и момента с постовете, които пишем като правила за Пазара. Съжалявам, че няма как да накарам хората да четат, да се допитва и да успяват да получат информация.Не съм отказал на никой (както и другия админ) на лично да ме питат и да помагам за сделки и други казуси. Ще продължа да го правя. Сао се надявам да имат хората желание да се свържат с мен дори и да не съм им нужен, а просто за съвет.

Има списък с мошеници тук, има банове, скоро ще има и лист с тръстед потребители, които могат да поемат посредничество, щом не им се плаща сумата, която се дава на всеки сайт-посредник на сделка, но не знам как да стане, щом и това не искат да ползват. А се доверяват ей така.

Съгласен с теб и с това,че форума е водещ в областта си!Също така съм съгласен,че аз не съм допренесъл в темата,но създадох скайп група където се опитваме да помогнем на новите в пинтерест,но не и да поднеса всичко на тепсия. Обещавам ти,че ще хвана и ще напиша тема в този раздел по отношение на пинтерест с което се занимавам в последно време!Просто в БГ няма много хора които да се занимават с това!
Лошите сделки никога няма да секнат.Винаги ще има измамници под една или друга форма и хора които няма да четат и ще се доверяват ей така на сляпо.Ти и coolice не сте виновни за това и не трябва да се ограничава пазара а както каза и както и coolice го е написал,ако не са сигурни да ползват ескроу.Относно листата с тръстед потребители и аз не знам как можете да го направите,то пак ще е вид ескоу плащане...
 
По принцип, когато помагаш на някого, не трябва да очакваш нищо в замяна, както и той да помага на друг. Ако е така, значи не е помощ.

Това е така. Но пък не може да седиш, да взимаш и после да се оплакваш, че нещо ти е криво. Като си "ценен" и си помогнал на достатъчно, тогава изискваш, иначе само си мрънкаш.

И специално uphero е придобил това мнение, защото е помагал, не му се е вънало и пак продължава, но със ситото. Така, че и е така и не е така @mvmrik. :0
 
От: От: От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Цитат Първоначално написано от AMOUN Разгледай мнение
Авторе, не обръщай внимание на дристоникс, той не помага на никого , само сипе злоба / повече и от мен/
и пише политически глупости/ Защото е нереализиран неудачник и страха от следващ провал го прави злобен и му пречи да се развие и да види реалноста.




Разочарова ли се от последното :)

Във IM няма значение от размера на *** ти.Все пак там не го ползваш:wink:
 
Последно редактирано от модератор:
Съгласен с теб и с това,че форума е водещ в областта си!Също така съм съгласен,че аз не съм допренесъл в темата,но създадох скайп група където се опитваме да помогнем на новите в пинтерест,но не и да поднеса всичко на тепсия. Обещавам ти,че ще хвана и ще напиша тема в този раздел по отношение на пинтерест с което се занимавам в последно време!Просто в БГ няма много хора които да се занимават с това!
Лошите сделки никога няма да секнат.Винаги ще има измамници под една или друга форма и хора които няма да четат и ще се доверяват ей така на сляпо.Ти и coolice не сте виновни за това и не трябва да се ограничава пазара а както каза и както и coolice го е написал,ако не са сигурни да ползват ескроу.Относно листата с тръстед потребители и аз не знам как можете да го направите,то пак ще е вид ескоу плащане...

Да, лидер си е в областта. Дано не звучи много нахакано. Но е така, заради потребителите, не заради мен или другия админ. :) Ние сме само админи.

Мда, с лисата ще е така, с плащане. Няма как да накараш някой да поеме риск, без да му бъде заплатено. Не е в логиката на никой предприемач. Поне да има възвращаемост е един или друг вид. ;)
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Това е така. Но пък не може да седиш, да взимаш и после да се оплакваш, че нещо ти е криво. Като си "ценен" и си помогнал на достатъчно, тогава изискваш, иначе само си мрънкаш.

И специално uphero е придобил това мнение, защото е помагал, не му се е вънало и пак продължава, но със ситото. Така, че и е така и не е така @mvmrik. :0
Точно! Един нагал мангал от тук на който съм помогнал с неща за които на друг бих взел поне 500 лева когато го попитах за услуга ми поиска по-висока цена от която работи обикновенно. От тогава избягвам да помагам на кой да е
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Авторе, не обръщай внимание на дристоникс, той не помага на никого , само сипе злоба / повече и от мен/
и пише политически глупости/ Защото е нереализиран неудачник :) и страха от следващ провал го прави злобен и му пречи да се развие и да види реалноста.

.

От толкоз време не съм писал у форума и си праях пас, само и само да не ма забележиш

Еее, редактирали сте ми мнението, което беше в синхрон на мнението на аМунка,
а неговото сте оставили...
Сигурен съм, че не е нарочно, но виждате, че големия ми член създава дискусия:lol:
 
Последно редактирано от модератор:
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Че на теб какво не са ти помогнали не разбрах? Тая тема наистина не струва. Такива теми се правят ако има конкретна причина, то така да си лаем е най-лесно.
 
От: От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Точно! Един нагал мангал от тук на който съм помогнал с неща за които на друг бих взел поне 500 лева когато го попитах за услуга ми поиска по-висока цена от която работи обикновенно. От тогава избягвам да помагам на кой да е

Съгласен съм с теб. Неблагодарници бол на всякъде ама съм сигурен,че знаеш че не всички сме такива.Поне от мненията които имаш трябва да имаш и голям опит!
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Че на теб какво не са ти помогнали не разбрах? Тая тема наистина не струва. Такива теми се правят ако има конкретна причина, то така да си лаем е най-лесно.

А аз да съм написал някъде,че не са ми помогнали?Говоря като цяло за форума а не в личен план!
 
А аз да съм написал някъде,че не са ми помогнали?Говоря като цяло за форума а не в личен план!

Бате, спри до тук, защото следва да те захапят и да те разкъсат хората. На мен са ми помагали, ама говоря само принсипно? Ти да не си говорител на другите.

Абе хора, я се стегнете. ;)
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Бате, спри до тук, защото следва да те захапят и да те разкъсат хората. На мен са ми помагали, ама говоря само принсипно? Ти да не си говорител на другите.

Абе хора, я се стегнете. ;)

Хммм да хапят няма лошо :) Това че според мен тук е място за взаимопомощ не смятам,че е лошо :) Ако не ти харесва то недей се меси :wink:
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Според мен правилно говори Никмитов...
като влезеш нов във форума и те изчекват на портала още.
Нали опитах с нов профил, веднага скочиха хапливите гадове, да не ги посочвам по именно.
и затова се примолих на аймън да ми даде да ви ...се усмихвам при нужда от неговия.
Така че от негова гледна точка си е прав напълно.

Нийдс ти като дърт юзър си свикнал с това и не те вчепетлчва, както дрискотрикс е свикнал с кирта около ключовете за лампата и не я забелязва :)
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

От помощ до помощ разликата е от тук до марс. Нали не очаквате ей така някой да споделя опит и знания, които са му коствали много и самото споделяне дефакто да му навреди, когато говорим за конкуренция. А тук всички или сте настоящи конкуренти или бъдещи, няма две тълкувания :)
Влиза някой с 10 поста, пита как да оптимизира по ключова едикоя си и хоп сърди се, че не са му ПОМОГНАЛИ и едва ли не видш ли защото сме "малко сплотено общество" трябва да му се налее директно с кофата :D

И най-важното, което винаги пропускате. Говорейки за "форума" и взаимопомоща в него, вие си мислите, че цялата галимация е в кръга на това "общество" и едва ли не семейна работа :) Това е публичен форум и всеки от кол и въже може да се възползва от инфото, без да е участник, без да е помагал, без да е регистриран, враг дори... В този смисъл определено съм ЗА малко по-тактичното споделяне на информация :wink:
 
От: Иска ми се Predpriemach да бъде място където хората да си помагат!

Истинската помощ трябва да е безвъзмездна. Ако очаквате благодарност или нещо друго след това, значи не е помощ, а се прави с дадена цел. След като не очаквате нищо, нямате причина да се сърдите, че не са ви се отблагодарили. Естествено, всеки има право да помага на когото реши, аз просто уточних кое е помощ и кое не.

Навремето намерих едно врабче на улицата. Беше блъснато и почти умряло от жегата на асфалта. Взех го и го намокрих с хладка вода. След няколко минути видях, че започва да се съвзема - изправи се и излетя. Никога повече не се върна. В случая не съм очаквал нищо от него и въобще не му се разсърдих - нали така. Това е помощ. Можех да си кажа още като го видях - какво ще му помагам, като то нищо не може да направи за мен.

Пак казвам, че всеки може да помогне на когото реши, дори може да не помага на никого и това не го прави лош човек. Никой не е длъжен да помага и никой не бива да му се сърди за това. Работата е там, че един такъв човек няма да бъде достатъчно уважаван и повечето ще странят от него.
 

Горе