КРЪЧМАТА

От: КРЪЧМАТА

Не знам за вас, но аз откровено мразя да ходя в клуб петък и събота. Всичкото животно е там :lol:
Не съм от хората тип: "Утивъм чи да мъ видът кви ги вършъ..."
Иначе за останалите дни - няма проблем - никога не знаеш кога ще те завърти шайбата, и ще драснеш вън.
 
От: КРЪЧМАТА

Така е, и тука се изумявам на фразата "идва Петък ще се разбия"...Вече си има определен ден за купони май.:D За това няма време,ден и час... :D
 
От: КРЪЧМАТА

А'е, вие ме'е у'ажа'ате ли ма? Хлъц и от мен за тази нощ.
 
От: КРЪЧМАТА

мисля че тук из форума е човека който държи сайта prodavach.com
някой сеща ли се кой е ? виждал съм сайта в подписа му ?
 
От: КРЪЧМАТА

чак па да му звънна .. да не е руса? тази Венцислав :)
абе мани объркал съм дефакто това което ми трябва неможе да ми помогне той... бях пийнал биричка и не съм преценил трезво :)
ооо то минало десет часа време е да си налея...
 
От: КРЪЧМАТА

Сипи сипи, аз тази вечер ще я изкарам на кафе. Дано не ме изхвърлят от кръчмата така :)
 
От: КРЪЧМАТА

Аз си я карам на безалкохолно, че трябва да се работи :)
Абе с 23к входящи линкове какъв PR може да се направи :? (wasntme)
 
От: КРЪЧМАТА

23k пр0 или с 23к пр 8 ?

не! - две по 1,5 литра и една наполовина :oops::oops::oops:

бирата е като антидепресант вечер ...

кофти е че ако пия през деня после ме боли глава :(
 
От: КРЪЧМАТА

тука ако не им беше толкова гадна бирата щях и аз да се черпа ама само водката я бива и в последно време го карам яко на блъди-мерита :)
 
От: КРЪЧМАТА

Трудно бих си представил да изкарам нощта точно на това място. В това село съм за втори път и странно защо усъмвам в едно офисче седящ пред комп дирещ някакви занимания до сутринта когато ме чака малко работа.

П.П.:
А да, пийвам си и биричка. Почерпи ме един другар, който всъщност аз трябваше да почерпя.
 
От: КРЪЧМАТА

Нито съм пиян, нито работим и то пък по американското време, ма па се прибрах преди малко, какво да го правиш - жени, трябва и вечер да се уважават, не само през деня.

Лека от мене.
 
От: КРЪЧМАТА

Малеее, ми то съмнало бе. Пак съм забравил да отклоня поглед към часовника :(
То верно, че по 'х'американската я подкарахме... :)
 
От: КРЪЧМАТА

Някои хора просто са си нощтни прици. Какво да се прави?8)
 
Последно редактирано:
От: КРЪЧМАТА

ВРЕМЕ Е ДРУЖИНА!!!
ЗАРЕДЕТЕ ЧАШИТЕ!
 
От: КРЪЧМАТА

ВРЕМЕ Е ДРУЖИНА!!!
ЗАРЕДЕТЕ ЧАШИТЕ!
Наздраве !
Утре кой ще ходи на училище да си признае бързо и без бой ?:)
 
От: КРЪЧМАТА

Утре имам лекции, но някакъв грип така ме събори днес, че направо незнам... Почвам да го боря с на дядо препек-ът дето нелегално внесох 2 килца като идвах :D :D :D :D
 

Горе