КРЪЧМАТА

От: КРЪЧМАТА

Утре имам лекции, но някакъв грип така ме събори днес, че направо незнам... Почвам да го боря с на дядо препек-ът дето нелегално внесох 2 килца като идвах :D :D :D :D
Ако и днете килца опраскаш съвсем ще те събори....махмурлука:lol:
 
От: КРЪЧМАТА

а то остана вече не-повече от половинка, така че точно в лечебната зона ще подейства :)
 
От: КРЪЧМАТА

Та кой ще ходи на училище - 15-09 е утре и сигурно има ученици ?
/Ех, готини години бяха, ама свършиха.../
 
От: КРЪЧМАТА

ходи ми се и на мен на даскало ама ми е рано още ...
след около 6-7 годинки ще ходя с джип да се въртя покрай дванайстокласничките... те ще харесат чичкото с джипчето и ланИца :)
 
От: КРЪЧМАТА

Абе да ме светне някой защо в wordpess-а уж правя да показва резюме само а то не ме ибава и вади цял текст?
как се прави да показва само резюме ?
 
От: КРЪЧМАТА

еми ползваш си read-more бутонът :) ти как го правиш?
чи къв тоя бутон ?
има ли го ?

имам десет блога поне и незнаех за такъв бутон :)
ама май се присещам нешо май имаше нещо такова едно време
 
От: КРЪЧМАТА

ходи ми се и на мен на даскало ама ми е рано още ...
след около 6-7 годинки ще ходя с джип да се въртя покрай дванайстокласничките... те ще харесат чичкото с джипчето и ланИца :)
Не забравяй и леко коремче да си пуснеш, че какво е джипче без него:)
 
От: КРЪЧМАТА

Абе да ме светне някой защо в wordpess-а уж правя да показва резюме само а то не ме ибава и вади цял текст?
как се прави да показва само резюме ?
Ти пък уж зареди чашите и Наздраве си казахме, а пак за сайтове и работа питаш.
Немой така, че ще се сецнеш от толкова работа.
Аз 4 сайта съм заредил и всичките до половината съм ги докарал -
ни напред ни назад.:)
 
От: От: КРЪЧМАТА

Та кой ще ходи на училище - 15-09 е утре и сигурно има ученици ?
/Ех, готини години бяха, ама свършиха.../

И азе мамка му дееейййййбааа, за последен път обаче! :p Нищо де, утрешния ден все пак означава 8 месеца сред пълни идиоти (нямам предвид толкова даскалите, колкото съучениците, не че и даскалите не са де, ама при тях дозата е по-малко), ама такъв съм си - просто не мога да се разбирам или да харесвам идиоти - мога само да се спогаждам с тях, колкото и да не е без хич, ама кво да се праи, живота е пълен ташак....:(

Почти изкарах часовете по кормуване деа, другата седмица на изпит, дано случа на изпитващ, да не е някой корумпиран ченгел да ме кара да му давам кинти, че тея педали съ пълни кибици.:mad:

Да живей Хайнекеееееееен!:clap::clap::clap:
 
От: КРЪЧМАТА

Събрахме се у кръчмето пак:D За тея дето ще ходят на даскало утре да има кажа, че аз ще спя до обед да им е гадно :mrgreen:
 
От: От: КРЪЧМАТА

Събрахме се у кръчмето пак:D За тея дето ще ходят на даскало утре да има кажа, че аз ще спя до обед да им е гадно :mrgreen:

Ти шъ спиш, ама азе ше съм в гимназията, т.е. - курволандия хахаха :lol::lol::lol:
 
От: От: От: От: КРЪЧМАТА

Аз студентките по ги аресвам тея от курволандия са ми много лигави дръж си ги:lol:

Ееее, за тва си прав, признавам - от студенките по-големи мръсници няма, пък и тва дето го казах по-горе за идиотите си важи и за курветата от курволандията. Студентките поне не се лигосват толкова, т.е. ти спестяват бая време, може да се наложи да хвърлиш малко повече кинта за алкохолец, но после със сигурност се отплащат подобаващо. :D:D:D
 
От: КРЪЧМАТА

Аз пък сега се сетих, че едно време бях Марин Розата на интернет пространството... И училище имаше... ех, време, време... за никой не ти дреме :(
 
От: КРЪЧМАТА

наздраве!!! мина понеделника
най-омразният ми ден след неделята!!!
най-мразя неделята щото знам че след нея идва ПОНЕДЕЛНИКА!!!
МИНА И ДНЕС МАМАУ
 

Горе