Каква е цената за поддръжка на Уордпрес сайт ?

Много зависи колко часа ще се работи върху сайта и дали е правен с готова тема или чрез билдер
Каква връзка има цената на техническата поддръжка с това дали е използван билдер?! Нещо бъркаш термините.
 
Не бъркам нищо има значение поне за мен дали е направен с elementor и се изисква скорост и бързина или е направен с oxygen има разлика нали?
 
Не бъркам нищо има значение поне за мен дали е направен с elementor и се изисква скорост и бързина или е направен с oxygen има разлика нали?
Не, няма разлика. Ако разработчикът си е свършил работата снимките ще са компресирани и ще са scaled правилно, по-маловажните ресурси ще са отложени във времето на зареждане, ще има добро кеширане и други.
Недостатъкът на билдърите е излишният маркъп, който добавят, но това определено не е сред най-важните фактори за добра скорост.
 
Остана и Станимир да се изкаже, че поне да стане ясно какво общо има скоростта с поддръжката...

Има си компании, специализирани в съпорта. Може да се види какво включва и за колко пари:
АксесВП
 
Остана и Станимир да се изкаже, че поне да стане ясно какво общо има скоростта с поддръжката...

Има си компании, специализирани в съпорта. Може да се види какво включва и за колко пари:
АксесВП
Явно имаш затруднения с разбирането, когато четеш. Не съм казвал, че скоростта има общо с поддръжката.
 
Явно имаш затруднения с разбирането, когато четеш. Не съм казвал, че скоростта има общо с поддръжката.
От мнението ти не се разбира кое и дали въобще е по темата.
Само стана ясно, че и с билдърите не си много в час.
 
От мнението ти не се разбира кое и дали въобще е по темата.
Само стана ясно, че и с билдърите не си много в час.
Сподели кое от написаното не е вярно.
А ако беше прочел две мнения по-назад щеше да ти стане ясно. Все разбирачи, които ги мързи да четат тука...
 
Сподели кое от написаното не е вярно.
А ако беше прочел две мнения по-назад щеше да ти стане ясно. Все разбирачи, които ги мързи да четат тука...
Oxygen зарежда избирателно и добавя много по-малко ресурси, вкл. и маркъп.
Елементор си бута всичко навсякъде и почти нищо не можеш да му изключиш или defer-неш.

Едит: глобално погледнато не е от чак такова значение, ако тъй или иначе имаш 10-ина картинки по 200-300КБ всяка.

Ти заби по темата, не аз.
 
Последно редактирано:
@Blinky каква услуга точно сте ползва ли от минчософт?
Какво точно те навежда на тази мисъл? Ако не ме лъже паметта мисля, че беше поръчван контент преди време, но нямам пресни спомени. Копирайтингът. :)
 

Горе