Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Продажен гербер, нали това искаш да чуеш?
Смело твърдя, че леонса е в пъти над Вас!!!

Какви са критериите някой да е под нас или над нас ? :D Ти уни къде се слагаш ? Ако не харесвам Герб , вдига ли ми се левела :D
 
От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Аз съм най-долу мен не ме мисли виж се ти де си, с другия боклук дето си продаде профила. Бегай у трета глуха, че направо не можеш да се търпиш смърдиш ми на операция.
Какви са критериите някой да е под нас или над нас ? :D Ти уни къде се слагаш ? Ако не харесвам Герб , вдига ли ми се левела :D
 
От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Аз съм най-долу мен не ме мисли виж се ти де си, с другия боклук дето си продаде профила. Бегай у трета глуха, че направо не можеш да се търпиш смърдиш ми на операция.

Определено имаш някакво странно заболяване на мозъка , което ти пречи да комуникираш нормално. Аз в момента съм в Дъблин , оня ден се снимах до Атлантическия океан , не знам какви болници те гонят :D Съвсем си изтрещял с тоя Бойко .... и пак питам , защо не протестираш против заема :D
 
От: Re: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

По-тъп коментар не си писал в тоя форум.

:-o Обоснови се или замълчи завинаги!
Мислех, че имам и по-тъпи...не знаех, че следиш всички коментари :D

Съвсем си изтрещял с тоя Бойко .... и пак питам , защо не протестираш против заема :D
факт е, че има проблем с бойко... :lol: мрази всички които подкрепят бойко и подкрепя всички които мразят някой който подкрепя бойко (доказателство за това е това как се навре в тази тема).
 
Re: От: Re: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

:-o Обоснови се или замълчи завинаги!
Мислех, че имам и по-тъпи...не знаех, че следиш всички коментари :D


факт е, че има проблем с бойко... :lol: мрази всички които подкрепят бойко и подкрепя всички които мразят някой който подкрепя бойко (доказателство за това е това как се вмъкна в тази тема без да пише нищо по нея).

Какво да ти се обосновавам... бая народ ти го е казвал публично, но упорито отказваш да приемеш критиката. За мен винаги ще бъдеш един социално слаб клавиатурен плъх. Изобщо има няколко човека като теб, които съвсем не им е тук мястото.
 
От: Re: От: Re: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Какво да ти се обосновавам....

Ми ако щеш бе :D нормално е да се обосноваваш когато твърдиш нещо.
Ако това място не е за мен, то не искам да помислям кое е за леонессс... колко хора му се вързаха в другата тема, на път бяха и в тази :cry:
 
Re: От: Re: От: Re: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Ми ако щеш бе :D нормално е да се обосноваваш когато твърдиш нещо.
Ако това място не е за мен, то не искам да помислям кое е за леонессс... колко хора му се вързаха в другата тема, на път бяха и в тази :cry:

Напротив, точно за леонс е. Защото форума е ПРЕДПРИЕМАЧ, а леонс се консултира за наемането на човек на заплата.

Леонс осигурява работни места, докато ти в същото време се молиш да получиш социалните на време, за да можеш да си платиш интернета.
 
От: Re: От: Re: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Абе братле не си хаби нервите с такива като тях, те си имат кой да дъвчат, аз съм им постоянно в устите. Просто си имай едно на ум, единия профил е купен другия е създаден с тази цел. ;)
Зарежи ги да дишат.
Какво да ти се обосновавам... бая народ ти го е казвал публично, но упорито отказваш да приемеш критиката. За мен винаги ще бъдеш един социално слаб клавиатурен плъх. Изобщо има няколко човека като теб, които съвсем не им е тук мястото.
 
От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Определено имаш някакво странно заболяване на мозъка , което ти пречи да комуникираш нормално. Аз в момента съм в Дъблин , оня ден се снимах до Атлантическия океан , не знам какви болници те гонят :D Съвсем си изтрещял с тоя Бойко .... и пак питам , защо не протестираш против заема :D

Бърни, дай да ти поръчам едно оригинално ирландско, да пратиш, така и така си там... :)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден са

а леонс се консултира за наемането на човек на заплата.

Въобще не си наясно ако го мислиш :wink: Да не говорим, че така зададен въпросът е малоумен (като автора естествено), те вече му го казаха.

на, чети:
Първо за такава работа заплата не може да се дава, а е на заработка. И второ, нито се знае на какъв език, каква тематика и големина на статиите. Чесалка на езика:)

нито казва език, нито дължина, нито качество. Има копирайтъри които вземат по лев на 100 думи, а други повече (текст до 300 думи – 19-26 лв. silvaforest.net/prices-copywriting/)

а всички тези неща трябва да ги знае, ЗАЩОТО:
pc. Имам човек за тази работа

ВЪПРЕКИ:

и е доволен
м.р.
не я карам
ж.р.



Доказах ти, че темата и автора са малоумни. не съм открил топлата вода, поне още един го е видял. Ти си вярвай в каквото искаш, наклон на х*я не се опитвай да ми даваш.
 
От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Бърни, дай да ти поръчам едно оригинално ирландско, да пратиш, така и така си там... :)

Оригинално , колкото е в магазина пред вас , толкова и тука :D
 
Боли ме какъв е леонс. Той задава въпрос, обект на интересна дискусия, релевантна към този форум.

И защо да се плаща на заработка не разбрах? Това е тъпо, имат си предимства и работата на заплата и работата на хонорар. Както за работодателя, така и за копирайтера.

uni-web - не се ядосвам, нискокапацитетни лаячи по форумите не могат да ме ядосат :)
 
От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Оригинално , колкото е в магазина пред вас , толкова и тука :D

Нищо, да е с пощ. клеймо от там и да те пише като изпращач ;)
 
От: Re: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Боли ме какъв е леонс. Той задава въпрос, обект на интересна дискусия, релевантна към този форум.

Не ставай смешен :) Предприемач да пише в оффтопика колко да плаща...?
най-малкото може да пусне тема в Пазар-а и да събере оферти както всички останали НОРМАЛНИ хора...
 
От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Леонс е хиляди пъти както казах над глупендърите които споменах в предната страница!!!
 
От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Леонс е хиляди пъти както казах над глупендърите които споменах в предната страница!!!

добре де, разбрах! сега се успокой, д-и-ш-а-й :D

качеството да защитаваш всички които са срещу твой опонент не е много завидно. Най-малкото защото показва безсилие.
 
От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

Качеството да защитаваш нещо подло и продажно също!!! Обаче вие няма как да го разберете защото платените тролчета няма как, ще им спрат заплатата!!!
добре де, разбрах! сега се успокой, д-и-ш-а-й :D

качеството да защитаваш всички които са срещу твой опонент не е много завидно. Най-малкото защото показва безсилие.
 
От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

пълен боклук си, никъде няма да идеш :)
ето още едно доказателство:
м.р.
ж.р.

Нотре аз га съм учил бг език на бащати са му връзвали червена връзка и с тъга се е разделял със синята рецитирайки

Чавдарчето родината свободна обича като своя майка родна.
Чавдарчето е примерно в къщи и в клас, то помни: „Пионер ще стана аз“


Колега,

само да спомена като инфо, че от разнасяне на писма, флаери, листовки се изкарват месечно между 800 и 1200 лв.

само зчради теб си направих труда да ти постна предаването за да разбереш как се вадят от пощалйооон 80лв месечно

http://bnt.bg/predavanyia/otkrito-s...tenite-si-zaplati-vizhte-v-otkrito-24-02-2015
чав
 
От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

То си е удоволствие да стоиш пред монитора и да пишеш статийки... че и пари да ти дават насреща...
И аз си търся такава работа, ако някой има предложения, моля да пише. Мога да му пратя мои неща. Извинявам се за рекламата, но просто някак все изтървам офертите. :confused:
 
От: От: Каква заплата да дам за пренаписване на статии в даден сайт!

То си е удоволствие да стоиш пред монитора и да пишеш статийки... че и пари да ти дават насреща...
И аз си търся такава работа, ако някой има предложения, моля да пише. Мога да му пратя мои неща. Извинявам се за рекламата, но просто някак все изтървам офертите. :confused:

Ти били работила за 600лв заплата за пренаписване на 20статии дневно, щото Нотран принцът на отливите не можел?
 

Горе