Каква кола ?

LEONDER

New Member
След политиката, рибарлъка,секса най ми се говори за коли.Искам да си купя една кола до 10 000 лева,но се чудя каква марка да е.Дърва на марките ХОНДА,TOYOTA,ОПЕЛ,ФИАТ,РЕНАУЛТ,СИТРОЕН,ШЕВРОЛЕТ.
уСЛОВИЯ автоматични скорости не дърва да е бърза и ще се ползва малко 400км месечно!До село за доматите:)
 
От: Каква кола ?

Баща ми има Тoyota Corolla Verso 2003 година.Като цяло колата е голяма и вози добре,не е от най бързите.. 2000 кубика 90 к.с. комон рейл мотор с директно впръскване.
Разхода средния обаче в момента е 7,1л., но ми се струва, че просто ние я караме прекалено агресивно.Иначе цената е някъде между 7,500-9000 поне тази генерация, но не знам предлагат ли автоматик.
Дано съм бил полезен. :)
 
От: Каква кола ?

Нали си дупе-гащи на герб?
Ето ти кола за теб

boijko-borisov-krasi-vagon-84933.jpg
 
От: Каква кола ?

Фолксваген пасат, нищо, че с темата си правиш ташак с нас :D
 
От: Каква кола ?

Аз пък обичам да говоря за секс с риба в кола след като съм си дал гласа за някоя партия. :D
 
От: Каква кола ?

Фолксваген пасат, нищо, че с темата си правиш ташак с нас :D

+1 За пасата много дурако устоичива кола до мк4 точно за такъв тип преживявания сред природата!
 
От: Каква кола ?

Нов внос или втора ръка? Нов за 10 хиляди трудно би намерил.
Препоръчвам ти Renault Megane
http://www.autohop.bg/авто-обява/20...id=db25d2783da8b8090ff50f8349c40345&offset=23 ето виж тук. Хубав семеен автомобил. :)

MEGANA го харесвам наистина!

Фолксваген пасат, нищо, че с темата си правиш ташак с нас :D

Един познат имаше пасат и беше страхотна кола


какво ще кажете за хондите
по специално цивика?
 
От: Каква кола ?

MEGANA го харесвам наистина!



Един познат имаше пасат и беше страхотна кола


какво ще кажете за хондите
по специално цивика?
Харвсвам много пасатите. Още съм влюбен в шестицата. Беше скъп когато си взимах моята, с над пет хилки, а сега пък е стар. :)
 
От: Каква кола ?

Honda Hr-V 1.6 Vtec 4 х 4 постоянно зацепена, по практична не съм срещнал. След 2003 г. които са до 2005
 
От: Каква кола ?

мани тия дараци, бмв или мерц е истината
 
От: Каква кола ?

Веднага ти продавам BMW автомат с газ .. Хем евтино хем ще си газар на село!
 
От: Каква кола ?

BMW взимаш E39 от 2001-2003 година модел 525i или 530i, слагаш му газ и караш истински автомобил.
Ако си по-късметлия намираш такова с комфортен кожен салон и голяма навигация и се размазваш от кеф :D
Хем не е скъпо, хем е кораво, хем е комфортно и удобно :D

За тия пари няма по-удобни седалки от ей тия на BMW E39 в момента. Вярвай ми, имам над 150 000 км. на такива :D

Относно Пасат-и и всякакви такива, просто не искам да коментирам...

2508850050_large.jpg
 
От: Каква кола ?

HR-V си е Сивик. С двигател на новия Сивик е. Най практичната кола. Няма зиме няма лете.
БМВ и Мерцедес зимата в гаража. Това минава отсякъде и си е лек автомобил
 
От: Каква кола ?

HR-V си е Сивик. С двигател на новия Сивик е. Най практичната кола. Няма зиме няма лете.
БМВ и Мерцедес зимата в гаража. Това минава отсякъде и си е лек автомобил

HR-V коя година?
БМВ и Мерцедес мислим че са за легнали хора,легнал кола не мога да карам,аз искам да седя и да си гледам мадамите по краката!
 
От: Каква кола ?

След 2002 . 2003 - 2004 и 2005
Най добри са по принцип 1.6 Vtec 125 к.с. дълга база (4/5 врати)
Като екстри са ограничени, но са уникални.
Екстрите с които разполага са. Климатик, Ел. стъкла, ел. огледала, ел. фарове, чупещ волан и това.
Атомобила е за непушачи. Няма пепелници.
 
От: Каква кола ?

да има ли такива екстри

o632986017066562500.jpg
 

Горе