Какви пари бих могъл да взема за доста добър .bg домейн

От: Какви пари бих могъл да взема за доста добър .bg домейн

можеш спокойно да ми вземеш 72 лева

Не давай напразни надежди на човек!
70%, че ако го пусне на търг няма да има оферта която го задовоява
 
От: Какви пари бих могъл да взема за доста добър .bg домейн

Девиант една стара китайска поговорка гласи че на глупави въпроси се получават глупави отговори, а на нас ни е забавно да ти четем щуротиите ама ако на теб не ти е смешно не се смей на сила

Доста забвни личности сте се събрали тук :)

@kiber4o - не. Домейна е регистриран от 3 години.
@mantaman - трябваше да се смея ли?
@Симеон - прав си и именно поради тази причина искам МНОГО приблизителна цена, за стойностен (така да го кажа) .bg домейн.
@dekemvri - то така мога да си чакам вечно и да умра накрая, надявайки се на по-висока цена :)
 
От: Какви пари бих могъл да взема за доста добър .bg домейн

Явно памела-андерсън . бг е по-уникална, отколкото очаквахме :D 70%, че ако Я пусне на търг - ще има оферта, която да го задоволява...
 
От: Какви пари бих могъл да взема за доста добър .bg домейн

Явно памела-андерсън . бг е по-уникална, отколкото очаквахме :D 70%, че ако Я пусне на търг - ще има оферта, която да го задоволява...

може и така да помисли..но в действителност като прочете офертата отново..ще разбере, че трябва да внимава докато чете написаното преди да се радва (Петя, прочети отново предпоследния ми пост ако визираш него)
 
От: Какви пари бих могъл да взема за доста добър .bg домейн

@nortrant - напълно съм съгласна с предпоследният ти пост. Визирам думите на автора на темата: "Но да предположим, че името е наистина уникално. Каква би била цената му?" - като погледнах от другата страна на думите ти.

Колко струва .бг домейн
 
Последно редактирано:
От: Какви пари бих могъл да взема за доста добър .bg домейн

@nortrant - напълно съм съгласна с предпоследният ти пост. Визирам думите на автора на темата: "Но да предположим, че името е наистина уникално. Каква би била цената му?" - като погледнах от другата страна на думите ти.

Колко струва .бг домейн

хаха, да.

и аз имам един за продажба - jdcsfhsdkhf.BG - уникален е!! (подчертавам дебело!) колко давате?
 
От: Какви пари бих могъл да взема за доста добър .bg домейн

Предлагам ти уникална цена, щото съм уникален купувач, а после ще го препродам да стана и уникален продавач и после уникалния Бил Гейтс ще ми завижда
 
От: Какви пари бих могъл да взема за доста добър .bg домейн

може да вземеш от нула до бекрайност :) ... (теоретично)
 
От: Какви пари бих могъл да взема за доста добър .bg домейн

Свободни .bg домейни бол. Трудно е да претендиращ за нещо уникално, супер-дупер готино, което някой толкова много да иска, че да не може да си намери алтернативна дума, която да регне вместо това.
 

Горе