Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

аххаха ми незнам ама китайките тука дето са сичките са с едни кръгли глави където по ми иде да ги ритна като топка отколкото да ги офертирам
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

хахаха иначе тука финландките са много оборотни.... даже с легендарен статус бих определил няколко
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

не много а малко но легендарни ;) мн яки бате като богини са...
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Офф......... Темата е с заглавие Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях

Човек ако влезе в тая тема да прочете нещо по темата съм сигурен , че няма да намери нищо.. Голямо лафче му ударихте
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

само дето нямаш точно виждане за приходите на гогъл ама аиде..това ако пишеш сериозно за 3-те трилиона;) иначе да ..по темата нищо общо с постовете
по темата:
да си показвам сайтовете с които печеля пари хич не ме устройва..има многоо завист в тази страна за съжаление.
постнал съм няколко скрееншота в една тема в същия раздел..ноо сайтове не казвам:)

Собсвеник съм на google.com и печеля по 3 трилиона долара на година. Отговора устройва ли автора на темата ;)
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Аз пичеля пу двайси на месец :).
Имам по 300-400 посещения, ама ме прецакват с по 1-2 цента на клик от адсенса :(
 
От: От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

хмм то и моите кликове са пУ толкова.. кофти е ..икономическа криза братче.
Аз пичеля пу двайси на месец :).
Имам по 300-400 посещения, ама ме прецакват с по 1-2 цента на клик от адсенса :(
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

PyramidSeo защо така режеш хората с евтини кликове много вече взе да прибираш май?
И защо си казал на твойте хора да ми деиндексират сайтовете?
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

може да имат хората лимит за индексирането ....
Sobieski ще индексират пак сайтовете ти някой ден като деиндексират на някой друг :)
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

PyramidSeo защо така режеш хората с евтини кликове много вече взе да прибираш май?
И защо си казал на твойте хора да ми деиндексират сайтовете?

:D малко бавно загрях за какво става дума хехее...
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Средно 0,20 $ на ден, което си е чисто 6 $ месечно.. :p
 
Последно редактирано:
От: От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Трудно е първите 2 до 3 години, да натрупаш опит, достатъчно на брой сайтове и тн.После всичко става много лесно чак скучно, че и досадно.Някой месеци (летните особено) като знам какво съм правил през текущия месец чак ме е срам да си харча парите:)

изчетох цялата тема ама ей това май най-точно описва и моето мнение :)

наистина по едно време писва ... особено мултиплицирането на наученото
 

Горе