Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Много благодаря. И аз пожелавам успехи на всички. Мисля, че темата се изчерпи.
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

ше кажа счетоводителката да ми прати един годишен отчет

не знам колко печеля, но знам колко ям.. ако тва има значение..!?
 
От: От: От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Един може и да има, ама 30 говеда да делите пазарен дял си е друго. И обикновенно това са големи имена, особедно там на където си се запътил. Пожелавам ти успехи и мисля че тук вече трябва да играе отличителната страна на бизнеса ти спрямо другите. Мислене извън рамките...Но ако го направиш тук ще получиш и такива идеи - за ка се отличиш от конкоренцията си. Няколко ми идват наум даже сега...успехи още веднъж и успехи.;)

Ако някой стартира от нулата няма за какво да се притеснява за конкуренцията, защото не е конкурент и вероятно никога няма да бъде, но ако 10 години се занимаваш в една сфера и се учиш не виждам какъв е проблема да извадиш шпага срещу големите, няма да ги събориш но поне ще си получиш своето.
 
От: От: От: От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Ако някой стартира от нулата няма за какво да се притеснява за конкуренцията, защото не е конкурент и вероятно никога няма да бъде, но ако 10 години се занимаваш в една сфера и се учиш не виждам какъв е проблема да извадиш шпага срещу големите, няма да ги събориш но поне ще си получиш своето.
Съгласен, но тук освен с умения се влиза и със стабилен капитал. Не може да си конкурент на ... да кажеме mobile.bg и да си със сайт на стойност 20 лева; маркетинг за 5 лв; фри хостинг... или нещо ей такова.

Но опредлено, ако си знаещ, можещ и парично силен, даже леко може да ги изплашиш. В това съм повече от сигурен.;) Никой не е доволен от това, че още един влиза на пазара му (освен ако не говориме за партьорство).

Нашият нет е толкова подвалстен на промени, че днес е Сладур.ком, а утре...да кажеме флирче. А после се появява и гепиме.
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Моят съвет е да не се залага на големи проекти без достатъчно опит и знания, само с пари не става. А като имаш опита разходите се смъкват до минимум, и пари винаги ще се намерят като обявиш сериозна стратегия. Ако не си подготвен по-добре си намери работа при някой голям, там ще се научиш как се водят истински битки с конкуренцията, което иначе никога не можеш да научиш в домашни условия. И когато си готов напускаш и си започваш проектите с оптимизъм и самочувствие. По-добре късно, отколкото никога. Бърза работа нямаш. Иначе задълбаваш с един сайт, по цял ден събмитваш по директории, нищо не научаваш и не се развиваш, и един ден си казваш: "Нещата май работят ... някак си ... Защо ? Незнам. Всъщност аз не съм нито търговец, нито бизнесмен или предприемач, не съм добър оптимизатор, програмист или дизайнер ..."
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

http://betstrike.hit.bg - sms прогнози за тиража на еврофутбол за 20 дена направих 20 лева.. нов е сега го развивам... дано има ефект по нататък имам около 100-150 посещения от време на време когато има Шампионска лига иначе са 30-50... не ми дават адсенсе било хазартно..и иситрадер ме баннаха закот съм кликал на банерите сам...и така...exchange не плащат и незнам от къде да вадя допълнителни пари...
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

и незнам от къде да вадя допълнителни пари...

Стани партньор с бетинг сайтове - bet365, betathome, bwin
Не им знам точно условията, проучи ги първо, че в някои са много смотани
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Моят съвет е да не се залага на големи проекти без достатъчно опит и знания, само с пари не става. А като имаш опита разходите се смъкват до минимум, и пари винаги ще се намерят като обявиш сериозна стратегия.
Съгласен. И мислене!

Neogen колко пари потрошиха за дейтинга не е истина. Чули хората че е модерно, сложиха някакъв engine, купиха за по-бързо и сигурно Priatel, Svalki, Sreshta... и какво - черна дупка, пари на вятъра и само разбиха купените сайтове. Какъв им беше тайния замисъл та да слеят adult (sreshta), teen (svalki) и 30+ сериозни приятелства (priatel) не стана ясно ама получената боза не сработи.
Само с пари и механика не стаава.

Има куп учебници и стратегии кое как се прави. Да ама първо не ги четете самички, второ "който знае как се прави нещо го прави, който не-дава акъл" важи с пълна сила.

Леко с обявяването - ако сте с доба идея и нисък бюджет, като разберат за вас конкурентите преди да сте набрали скорост - ще ви я вземат и размажат. Ако няма конкуренти, ще се появят (както изникнаха за месец bookmark мрежите и запознанствата за възрастни - около 20 броя).

За намирането на финансиране... абе погледнете си личната карта и вижте в коя страна живеете.
При последни ми шовинистичен опит да работя с българи се свързахме с едни много готини, сериозни и стабилни пичове. Аз измислям проекта, те инвестират ресурсите (както се оказа в последствие само PHP-то и хостинг). Договори, ала-бала..., естествено сайта е тяхна собственост защото те инвестират. Разултата - след една година сайта е в топ-10 в БГ. Аз колко пари взех за тая работа - 0. Kолко дивиденти вземам - 0. 0, батенце!
Ако ще вечер след работа си го развивайте на първо време (като zazz/vbox или svejo), ама "на вълка врата му е дебел, щото...".
 
Последно редактирано:
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Ами няма как, не мога да работя при някой "голям", всичко трябва да си го науча сам. Опита трябва да си го направя вкъщи. Значи с големите риби няма да се занимавам засега. Смятам да започна от няколко блогчета, може и няколко прости сайта на безплатен хостинг. Някой ден ако ми дойте някоя добра и иновативна за България идея ще я реализирам. Мечтата ми да стана милионер на 18 ще се отложи :d
 
а аз ти казвам че тези няколко блогчета като ги поразвиеш и стнат поне 20 тина моигат да ти докарват повече отколкото да се водиш съсобственик на свежо нет при условие че си породадът цялата реклама на импресии през нетинфо и са двама собственици напртитя 50:50 с нетинфо... та ус пазара е огромен...
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Много трудно се правят пари в интернет, ако не се отделят достатъчно средства, както за направата на даден сайт така и за рекламата му.
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

Има една такава работа. Тукашните 3-4 "големи риби" с аграрен менталитет и корпоративно самочувствие правят оборот колкото сергии на Илиенци.

за админите ли говориш ?
 
хаха ... :d пази, пази, пази, защо не пази като казал...:d
и продажбите на висше (разбираи на едро - някои им го беше превел неправилно и всички го бяха научили така) :d еи азиатци еи чудо... ама азиатките са готини :) аз си го харесвах илиенци ама преди модернизацията...
 
От: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

тука съквартиранта ми е китаец и мога да ви кажа че ,тва дето го виждаме на илианци са най-пропадналите провинциални китайци дето съществуват. От големите градове хората са много напред...
 
От: Re: Какви сайтове имате и колко изкарвате от тях?

екстра ако не е единствен демек има и китаики там ще може да ги лазиш по лесно по купоните... стига да се кефиш на азитаките :)
то има ама като гледам китайките не са най-красивите азиатки :shock:
 

Горе