Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

helf_php

Active Member
Здравейте много ми е интересно какви са актуалните ниши в които може да се развием ако стартираме сега през 2016 година. Последно време гледам, че сайтовете не вървят толкова много. Ако имате идеи и информация ще ми е интересно да споделите.
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Аз имам известна идея, подготвил съм няколко проекта, от които поне 1-2 ще станат хит и ще ги пише по вестниците и телевизиите. Няма да е за първи път :D:D
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Аз имам известна идея, подготвил съм няколко проекта, от които поне 1-2 ще станат хит и ще ги пише по вестниците и телевизиите. Няма да е за първи път :D:D

То и аз имам идея, сигурен съм че ще ТОП, само че като нямам 1 10-15к свободни :D ще си седи в мозъка ми докато не я реализира друг .
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Аз имам идея за няколко милиона $, вече ги виждам, :D просто е гениална, няколко месеца оформям детайлите, така че успех на всички ;)
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Мисля, че сайтовете за групово пазаруване са последната голяма идея която за около две години обиколи целия свят. Ще видим дали през 2016-та ще има друга от такъв мащаб.

п.п. и тези с идеите :D ще е по-интересно да казвате накъде са ориентирани. Към България или чужбина.
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Най-актуалното е да развиваш собственият си мозък - така ще откриеш много празни ниши и ще се позиционираш там. Но ако ти липсва опит - не се притеснявай, след около 5-10 години в опити ще станеш Майстор.
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Всеки втори иска да бачка онлайн, защото е чул, че се изкарват пари почти на автопилот, просто разцъркваш от време на време в нета и си готов, е няма такъв филм, още по-малко 2016:)
И по темата според мен тенденциите всичко да се виртуализира и е хубаво да се работи в тая насока, примерно виртуален магазин, виртуален клуб;) и т.н.т., хората все повече ще стават уеб зомбита, така, че повече изживявания онлайн ще са все повече търсени и колкото по-реалистични толкова по-добре.

[video=youtube;INDKNA7kXoo]https://www.youtube.com/watch?v=INDKNA7kXoo[/video]

Или просто станете дилър на Oculus:) https://www.oculus.com/en-us/ http://www.oculus.bg/

Малко са скъпи тези очила, но предлагат неповторимо изживяване
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Мисля, че сайтовете за групово пазаруване са последната голяма идея която за около две години обиколи целия свят. Ще видим дали през 2016-та ще има друга от такъв мащаб.

п.п. и тези с идеите :D ще е по-интересно да казвате накъде са ориентирани. Към България или чужбина.

Worldwide, в България има пазар само за вода и хляб.
 
От: От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Всеки втори иска да бачка онлайн, защото е чул, че се изкарват пари почти на автопилот, просто разцъркваш от време на време в нета и си готов, е няма такъв филм, още по-малко 2016:)

Ако забраним рекламните банерите в сайтовете тип "Печели докато спиш", тази тенденция ще изчезне 8)
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Аз пък точно обратното, стига с тоя онлайн, в нета има само клошари дето купуват неща до 5 лв.
Идеите са ми много арт, за хора с много пари. За да вземеш парите на богатите, които не седят в нета, трябва да им продаваш неща различни от боклуците в нета :D
 
Re: От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Аз пък точно обратното, стига с тоя онлайн, в нета има само клошари дето купуват неща до 5 лв.
Идеите са ми много арт, за хора с много пари. За да вземеш парите на богатите, които не седят в нета, трябва да им продаваш неща различни от боклуците в нета :D

Това се отнася за нашия пазар. На вън нещата са много по-добре. Като обяснявам нон стоп, че за да правиш онлайн бизнес тук трябва да имаш две основни причини: Да имаш силен офлайн гръб (да речем си верига от магазини и искаш онлайн магазин) или БГ да ти е отправна точка (да започнеш от тук и излизаш бързо). Това е. Всичко друго е пълен виц. Дори и големите медии не са цъфнали и вързали. ;)
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Бизнес има навсякъде където има хора. Тука не са много само 6 милиона, но повечето са прости и ако знаеш как и какво да им продаваш може да направиш чудеса.
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

@nehrox5 ти си олигофрен, честно, а олигофрен не би продал каквото и да е дори и на маймуна:lol:
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Бизнес има навсякъде където има хора. Тука не са много само 6 милиона, но повечето са прости и ако знаеш как и какво да им продаваш може да направиш чудеса.

Ти знаеш ли ?
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Бизнес има навсякъде където има хора. Тука не са много само 6 милиона, но повечето са прости и ако знаеш как и какво да им продаваш може да направиш чудеса.
То понеже тези 6 милиона имат компютри, свързани към интернет...
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

ТрендА е онлайн магазин със токи на дропшипинг от TinyDeal


Здрасти, за много години и тук. Понеже знам, че не обикновено не казваш нищо случайно, можеш ли дадеш повече подробности, и отзиви, ако имаш, от тях?
Може и на лично, благодаря.
 
От: Какви са актуалните предложения за онлайн бизнес през 2016?

Здрасти, благодаря за доверието.
Темата малко испростя, та се чудя дали да не пусна нова тема. Обаче може и тук с няколко думи да защриховам идеята.

Преместих мнението тук:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=64618&p=759435#post759435


Здрасти, за много години и тук. Понеже знам, че не обикновено не казваш нищо случайно, можеш ли дадеш повече подробности, и отзиви, ако имаш, от тях?
Може и на лично, благодаря.
 
Последно редактирано:

Горе