Какви са вашите идеи за новото правителство

От: Re: Какви са вашите идеи за новото правителство

Да, ама те същите. :) Бареков е нова фигура. Да видим какво ще измислят от там. :)
Същите са, ама някак си се надявам, че са се наяли вече...
И казах да крадат по-малко, а не изобщо да не крадат :).

А барека виси на някой милиони, как ще ги избие? С кражби и корупция естествено.
 
Re: От: Re: Какви са вашите идеи за новото правителство

А барека виси на някой милиони, как ще ги избие? С кражби и корупция естествено.

Да, така е, но нека, това няма как да го избегнем, така е застроен явно тук политическия елит, но нямам против, само работа да се върши някаква покрай крадненето. Не е нужно да откриват топлата вода. Има работещи модели. Голяма част от бг сайтовете са точно такъв модел пренесен на местно ниво. Не знам какво сложно има. :)
 
От: Re: Какви са вашите идеи за новото правителство

А барека виси на някой милиони, как ще ги избие? С кражби и корупция естествено.
Точно, бая сериозна инвестиция се хвърли, за да влезне бареков в парламента. Времето ще покаже какви въртележки ще прави екипа му, че имат да връщат ''$услуга$" към спонсорите:)
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Сметките показват че
ГЕРБ + БСП = 123 дупедавци
ГЕРБ + ДПС = 122
ГЕРБ + РБ + ПФ = 126

А според мен ще има тройна коалиция ГЕРБ + БСП + ДПС
ДПС може и да не е в явна коалиция, ама ще подкрепя задкулисно.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

ГЕРБ + РБ + ПФ = 126

Ако не го направят, ГЕРБ си заминават на сл. избори. Ще ги разбият, това правителство на малцинството е загубена кауза...
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

с РБ няма да стане, Раданчо отсече че не иска Борисов за премиер и е много прав.
Да направят един експертен кабинет, ама егото на Борисов е като на малко дете. Иска невъзможното и като не го получи се сърди.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Ми аз го разбирам да ти кажа. И ти да спечелиш даден конкурс, ама да ти кажат, е, дай път на по-опитните няма ли да се обидиш? Нормално е, нали така?
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

ГЕРБ + РБ + ПФ = 126

Ако не го направят, ГЕРБ си заминават на сл. избори. Ще ги разбият, това правителство на малцинството е загубена кауза...

От трите партии може да има само временен кабинет, няма да рискуват цел мандат Радан днес го каза в една от телевизиите, но е непреклонен за Борисов, както и ПФ. Няма ли да е жалко премиер свален с протести преди 1 година да стане отново премиер, ще ни се смеят всички.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

ГЕРБ + РБ + ПФ = 126

Ако не го направят, ГЕРБ си заминават на сл. избори. Ще ги разбият, това правителство на малцинството е загубена кауза...

Каква е ползата за Герб от нови избори?
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Хахаха,само комунисти тука коментират :D Кои били тия луди да гласуват за ГЕРБ,те на следващите избори щели да се сгромолясат и т.н.Кои са тия луди,които гласуват за БСП?И как по-точно ще се сгромолясат ГЕРБ?Не се притеснявайте,батко ви Бойко ще ви оправи всичките и пак ще вземе решение,такова че на всички тарикати,които искат на гърба на гласовете на ГЕРБ да направят рейтинг ще си тръгнат със свалени гащи :)
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Най се дразня някой гербав да ми каже че съм комунист, защото не мога да ги дишам тия комунисти и мутри от герб.
Във вижданията си съм десен, обаче в герб няма нищо дясно. Те са по големи комунисти и от БСП. Точка.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Даже вече не е смешно другарят Бойко Борисов да се представя като някаква алтернатива на комунистите. Дори е жалко, че има хора дето се пенявят по форумите, а после гласуват за партия с лидер, който има за идол в политиката Тодор Живков. Вярна е приказката "Прост народ - слаба държава".
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

с РБ няма да стане, Раданчо отсече че не иска Борисов за премиер и е много прав.
Да направят един експертен кабинет, ама егото на Борисов е като на малко дете. Иска невъзможното и като не го получи се сърди.

Тоя травестит раданчо си мени мнението точно като бойко - сутрин едно, наобяд друго, вечерта трето - хич не му вярвай ! Запази ми мнението и ще видиш, че утре/ вдругиден ще обърне палачинката.
гербаджиите ще правят правителство с реформаторите и с дпс/ абв/ ПФ , като ДПС ще подкрепят не-официално, а скатаджиите ще се отметнат след 1-2 месеца, за да оберат позитиви, понеже това правителство няма да прокопса много. Само Волен Сидеров излезна читав, че държи една позиция за хамериканците, европата и тока от няколко години.
 
От: От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Тоя травестит раданчо си мени мнението точно като бойко - сутрин едно, наобяд друго, вечерта трето - хич не му вярвай ! Запази ми мнението и ще видиш, че утре/ вдругиден ще обърне палачинката.
гербаджиите ще правят правителство с реформаторите и с дпс/ абв/ ПФ , като ДПС ще подкрепят не-официално, а скатаджиите ще се отметнат след 1-2 месеца, за да оберат позитиви, понеже това правителство няма да прокопса много. Само Волен Сидеров излезна читав, че държи една позиция за хамериканците, европата и тока от няколко години.

Само па ти не говори за смяна на мненията.
 
От: Какви са вашите идеи за новото правителство

Всички да се обединят и да работят в интерес на България и Българския народ, това трябва да се случи, но едва ли, както викат турците "интереса клати феса" и това ще е определящот и в този парламент.
Няма как нещата да тръгнат по-бързо напред, като всеки от представителите в парламента защитава своите и нечии чужди интереси и тези интереси не са на обикновения Българин, а на спонсора...

А иначе нещата не са толкова зле, като се сетя какво беше преди 20 години, абе вървиме напред макар и бавно, материално имам в предвид иначе духовно сме си същите мишоци:)
България трябва да е над всичко за да дръпнем, това май беше мотото на патротичните, аре да ги видим и те колко са патриоти.
 
От: От: Какви са вашите идеи за новото правителство

този който управлява сега няма да хване и 5 процента

Това се случва само при червените боклуци :) (след "управление" да имаш катастрофален резултат)
всички други си запазват реззултата, други го покачват, трети имат някакъв незначителен спад - но само червените боклуци се сриват със всяка година
но то не може да лежиш на лаврите на диктатора Живков вече 25 години и да си мислиш, че пенсионерите ще може да те подкрепят вечно... (това е интересното при електората на БСП - той по естествен начин се смалява и нов не идва)
 

Горе