Какво Е Оптимизация За Търсачки - SEO?

От: Какво Е Оптимизация За Търсачки - SEO?

...ето от тук ще разберете какво е SEO

Дежа вю... . Виждам, че си допълнил малко статията с някой нови неща. Може би си опитал да поправиш грешките, но и сега виждам грешки, които са недопустими, особено в статия с твоето заглавие.
 
От: Какво Е Оптимизация За Търсачки - SEO?

А сещаш ли се за това?
 
От: Какво Е Оптимизация За Търсачки - SEO?

Мисля, че грешките ми не са чак "недопустими". Не можеш да кажеш, че имам грешка в нещо, което не знаеш дали работи. Като ти ги разбираш повече нещата ти предлагам да напишеш собствена статия и да кажеш какви са ти постиженията...
 
От: Какво Е Оптимизация За Търсачки - SEO?

...Като ти ги разбираш повече нещата ти предлагам да напишеш собствена статия и да кажеш какви са ти постиженията...

Бъди сигурен - имам постижения, постигнал съм много повече отколкото може да предполагаш, не се лъжи по линковете ми в подписа - това не са ми основните сайтове и съм ги сложил просто ей така.
Но това дали ще напиша статия по темата или не, си е мой проблем, също така не смятам да се хваля какво съм направил досега. Достатъчно ми е да ти посоча грешките - ако имаш разум ще ги поправиш, ако не - ще си носиш последствията. А и не само в този форум - и в другия форум беше пуснал същия линк, същата статия, където те подиграха много повече. А тук просто ти посочиха грешките. Сещаш ли се това? ;)
 
От: Какво Е Оптимизация За Търсачки - SEO?

"ако имаш разум ще ги поправиш, ако не - ще си носиш последствията"... и какви ще са ми последствията от това, че съм имал грешки в статията :D
 
От: Какво Е Оптимизация За Търсачки - SEO?

Добра тема от която може да се научат доста неща за SEO!
 
От: Какво Е Оптимизация За Търсачки - SEO?

Много добра и полезна тема
 
От: Какво Е Оптимизация За Търсачки - SEO?

Лично мое мнение като се пише статия, трябва да личи личен опит и лично отношение.
Когато в статията липсва това, си личи много, дразни читателя и той натиска хикса
Особено ако е рекламна статия и цели да хване клиенти.

Например - ние какво ще ви предложим, ние какво се постигнели и какво ще направим по добре спрямо конкуренцията.
Темата е необятна, нямам как да си добър във всичко, затова акцентирай в това, което си пред другите.

Дано съм бил полезен :)
 
Добре, един въпрос, не съм убеден дали е точно за тук. Наскоро отново почнах да пиша статии за филми в сайта си, но сега не достигам същият ефект на органични търсения както преди. Има ли вероятност това да е породено от факта, че сега статиите винаги добавям един линк към IMDB или към сайта на самият филм. Дали е възможно именно тези линкове да събарят СЕО-то на статията?
 
Наскоро отново почнах да пиша статии за филми в сайта си, но сега не достигам същият ефект на органични търсения както преди.

А някой те е излъгал, като ти е казал, че като напишеш една статия и ще се класираш напред, ще минеш другите сайтове, конкуренцията, ще класираш на първо място, ще обереш всички търсения и сайта ти ще стане най-четен.... мечти, мечти....
 
Колега, не това попитах. Просто преди време със същият подход правех по 300 посещения, а сега само 100. А единствената разлика е за това. Защо хората си дават някакво мнение, което изобщо не е търсено.
 
Защо хората си дават някакво мнение, което изобщо не е търсено.

Защото питаш, защото си във форум, защото търсиш помощ. Но ти като си такъв специалист, даже не разбра, че в мнението ми се крие отговорът на въпроса ти. Ти толкова време си спал, докато конкуренцията е работила, изтървал си питомното - сега ще гониш дивото.
 
Преди и сега са условни понятия.
Нещата в SEO се променят постоянно в някаква степен.
Вероятно в тази ниша са се появили n на брой нови играчи най-малкото.
Иначе по въпроса, дали линкването към IMBD ти е навредило - ни най-малко.

Колега, не това попитах. Просто преди време със същият подход правех по 300 посещения, а сега само 100. А единствената разлика е за това. Защо хората си дават някакво мнение, което изобщо не е търсено.
 

Горе